Hvězdný šéf

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles.

Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům.

Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat.

Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik?

Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky?

Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397190/hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 3.6234
Vydáno · Baronet

Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-269-1091-6

Kniha Hvězdný šéf

margitka13

Rozhodne lepšia ako "Láska a tetování".
Neurazila ani nijak extra nenadchla ale aspoň som ju dočítala a pár krát som sa k nej aj vrátila.
Čítala sa sama.

happy19

Bylo to vlažné,jako některé pokrmy v knize..působila na mě hrozně sterilně..nedotaženě..nevěřila jsem jim jejich"pocity"..škoda nevyužitého námětu,který měl rozhodně potenciál..Jsem ráda,že jsem četla knihu Láska a tetování jako první!Ta je rozhodně někde jinde:-*

ladyKristyn

Opět čtení na jeden večer, zdálo se mi to stejné jak u druhé knihy tohoto autora, nic závratného. Potkají se dva a je z toho láska.

Očekávala jsem od toho víc

Kayla

Nemohu si pomoct, ale hlavní hrdinka mi přišla jako blbka. A to si myslím, že knize dost uškodilo. Škoda. Samotný děj jinak byl fajn a četl se skvěle. Dvě hvězdy z hodnocení jsem strhla kvůli chování hlavní hrdinky a taky hlavně kvůli konci. To fakt nebylo moc reálné.

trynitrix

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

JanickaP

Rychla a ctiva knizka. Zadny propadak, ale necekejte zase uplne neco extra. Cole je sympatak, mam rada hrdiny, kteri jsou charismaticti, vedi co chteji a jsou sebejisti. Wil je taky fajn postava, myslim si, ze k sobe hezky pasuji. Libi se mi, kdyz knizka plyne pomerne rychle a neni tam zbytecne omacky okolo.

keiko33

Zaciatok bol super, to napatie medzi nimi,no postupne to zacalo upadat. Cole je prisny a puntickarsky,no po zapleteni s Willow obrati o 360 stupnov. Vhupnu na to hned ako sa spoznaju, ved co na tom, ze je jej sef a ma urcitu povest. Zrazu je az velmi sladky a romanticky. Chcelo to trochu chodenia okolo, nejake napatie medzi nimi. Bolo to take rychle a nemastne, neslane. To, ze to pisal chlap ma prekvapilo, vobec mi pribeh k chlapovi nepasuje. Ocenujem recepty, to bolo asi jedine prepracovane v tejto knihe. Nechapem, preco sa u nas vydavaju knihy so slabsim hodnotenim, ked su ovela lepsie knihy. Tato kniha je taka jednohubka na jedno poobedie, no nic viac ako jednoduchu oddychovku necakajte.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

romance erotika pro ženy vaření USA (Spojené státy americké)

J. D. Hawkins
americká