Hvězdný šéf

Hvězdný šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397190/bmid_hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 4 480 106

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Cocky Chef , 2017

Evaho73
Evaho73
29.02.2024 3 z 5

A o čom som to vlastne čítala :-))) ?
Kniha patrí do kategórie, ľahké čítanie a rýchle zabudanie.
Ale nie, napodiv som sa celkom bavila, lebo príbeh je z kulinárskeho prostredia, a mňa bavia recepty a technológie príprav chutných pokrmov. Samozrejme bonusom tu bol aj sympatický šekfkuchár :-). Postavy a ich niekedy nepochopiteľné správanie tu veľmi neriešim, lebo u tohto žánru je to bežné a naučila som sa povzniesť sa.

Iva B.
Iva B.
28.02.2024 3 z 5

Taková jednohubka na odpoledne ke kafi a zákusku. Neurazí ani nenadchne, ale líbilo se mi to, taková klasika.

Silvisek
Silvisek
02.06.2023 3 z 5

Je to takove to pohodove cteni. Pribeh neni ani dobry ale ani spatny. Cekala jsem ze konec bude jiny, ale byl silene rychle ukonceny.

_Lucie_97
_Lucie_97
28.04.2023 3 z 5

Knížka z kulinářské prostředí a není zo žádný zázrak, ale bylo to dobré :) Příběh plný klišé, ale to nemění nic na tom, ze jsem si knížku užila a bavila mě :) na můj vkus to cele bylo trochu moc rychle a nevěřila jsem postavam jejích silné emoce.

MAU256
MAU256
28.02.2023 5 z 5

"Když jsem řekl, že jen chci abys byla šťastná ... myslel jsem se mnou."

Líbila se mi Willow, která byla odhodlaná splnit si svůj sen, i když při tom ztratí lásku. No a Cole, kdo by nechtěl chlapa, který je sexy, bohatý a hlavně umí vařit :-) ? Jsem ráda, že mu to nakonec taky došlo.

Artep071
Artep071
05.09.2022 4 z 5

Takové slabé hodnocení za tak povedenou romantiku??? Mě se to líbilo ..jakože fakt ... přečetla jsem na jeden zátah a bavila jsem se tímto příběhem ..Cole byl prostě úžasnej a ten závěr no ne ke !!! Juuuuuuu bylo to mňamozní a chutné a já se cpala vším co jsem našla ve špajzu i v lednici ... xi xi

Ála1968
Ála1968
19.02.2022 3 z 5

Byla to taková jednohubka na odpoledne.Hezký příběh plný romantiky,jen na konci hodně rychle ukončený,takový honem,honem.

moma08
moma08
29.12.2021 3 z 5

Přečteno na jeden nádech, romantické, žádná velká zápletka. Nic náročného na čtení.

cukrovka
cukrovka
22.10.2021 4 z 5

Pohodové romantické čtení. Předvídatelný děj vhodný k odreagování.

Knižnítoulky
Knižnítoulky
16.10.2021 3 z 5

Další z řady romancí se vztahem zaměstnavatel (manažer) - zaměstnanec. Příběh je milý, někdy i vtipný. Ale jako erotický román bych ho nenazvala.  Po přečtení knihy jsem necítila žádné velké emoce a poměrně rychle jsem zapomněla, o čem vlastně byla.

Haňulilinka
Haňulilinka
22.08.2021 5 z 5

Nejdříve jsem chtěla dát jen 4 *, ale kvůli tomu, jak se hlavní hrdina na konci zachoval, dávám 5 *, docela mě jeho chování překvapilo (ale příjemně). Líbilo se mi, že se děj odehrával v trochu "neobvyklém" prostředí.

moudivlacek
moudivlacek
04.08.2021 3 z 5

Hezký příběh, ale pro mne takový "neslaný, nemastný". Poznáme dva kuchaře - jeho a ji - a oba mají rozdílný názor na jídlo na talíři ve vyhlášených restauracích, ona je lidovější a chce, aby se každý dosyta najedl za rozumnou cenu, on preferuje spíš francouzskou delikátní linii. Oba jsou vynikající kuchaři. A když se k tomu přičte vzájemná přitažlivost a krátce nato vztah, je nabíledni, že brzy se něco "nevyvede". Ale no tak... vždyť je to červená knihovna, tak jak to asi může skončit....

knihomolkaMist
knihomolkaMist
31.07.2021 2 z 5

Ups... Tohle byl takový ponor do neznámého moře a... nic moc. Tohle mi teda fakt nesedlo. Chvíli jsem dokonce přemýšlela nad tím, že knihu nedokončím. Ale konec byl hezký :)

johana3160
johana3160
28.07.2021 3 z 5

(SPOILER) Hodne veci mi tam chybelo. Neprislo mi to prilis propracovane nebo uveritelne, at uz pribeh nebo charaktery. Celkove mi prijde ze je to plne der. Jedna z nejvetsich - Cole po vypaleni prvni restaurace je milion v minusu ktery musi nejak zaplatit. Mozna jsem prilis negativni, ale nedokazu si dost dobre predstavit jak se z toho muze tehda jeste neznamy kuchar, kterych je v americe plno vyhrabat a stat se z nej milionar. Celkove je to takove moc pohadkove, jak napsala dooky scifi. Jako oddechovka dobry, ale nic moc zazitek.

dooky
dooky
29.04.2021 2 z 5

Nějak nevím..Asi všeho moc najednou. Trochu scifi s tím zachraňováním otvíračky na konci (ať už s Coleovým přístupem k jejich vztahu, tak i se samotným přesunem zaměstnanců a surovin), celkově málo uvěřitelné. Willow mě téměř celou knihu lezla na nervy s tím, jak se chovala a oddalovala pravdu. Přečteno na jeden zátah, ale vracet se určitě nebudu.

Kešu1981
Kešu1981
19.01.2021 4 z 5

Asi jsem fakt divná, ale ani jedno zmíněné jídlo z restaurace v příběhu mě nenadchlo. Za to pokaždé jsem slintala, když se připravovalo jídlo "doma" :o)

Rudolf14
Rudolf14
25.12.2020 3 z 5

Pohodové čtení na večer :)

LadyAlena
LadyAlena
14.12.2020 5 z 5

bez námitek, lehké, oddechové čtení na dva večery :-)

LittleK
LittleK
24.11.2020 3 z 5

Děj neměl moc hloubku, kromě vztahu obou hrdinů bylo vše kolem pojato dost povrchně. Na můj vkus se odehrálo všechno hrozně rychle, ale vzhledem k minimu postav a absenci jiných dějových linek se není čemu divit. Stejně jako u Lásky a tetování byl na mě konec moc přeslazený a autor chtěl dát nejspíš čtenářkám vše v jednom. Příjemným bonusem bylo jídlo, které bylo popsáno velmi lákavě, až jsem si musela jít udělat burger s limetkovou majonézou a byla to bomba. Sečteno, podtrženo - jako rychlá bokovka dobrý.

Siegrid
Siegrid
08.10.2020 5 z 5

Kniha mě zaujala svým obsahem, ostatní knihy jsem od autora nečetla, nezaujaly mne. Pro mě to byla příjemná oddychovka a děj, kde se příběh odehrával, se mi líbil.