Hvězdný šéf

Cole Chambers je majitel a také šéfkuchař exkluzivní restaurace Knife v Los Angeles. Precizní, neoblomný, přísný jak k sobě, tak i ke svým kolegům. Knife je často vyhledávána celebritami a v kulinářském světě je Cole Chambers považován za hvězdu, které se nevyplácí odporovat. Co se přihodí, když do jeho restaurace nastoupí houževnatá kuchařka Willow, která sem přijela z Idaha hledat štěstí po nevydařeném pokusu vést vlastní podnik? Promění se kuchyně v bitevní pole silných osobností, nebo do sebe ti dva zapadnou jako dílky skládačky? Poutavý příběh, který naladí vaše chuťové pohárky a opět vás přesvědčí o tom, že láska prochází žaludkem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397190/hvezdny-sef-Eja-397190.jpg 3.723

Cocky Chef (2017)

Vydáno:, Baronet

Kniha Hvězdný šéf

MarKy95
dnes

Kniha se četla rychle, fajn čtení :)

Evka3814
včera

Obálka je mňamózní,akorát to nějak nejde k příběhu. Kniha nebyla nejhorší,rozhodně jsem čekala více. Chyběla mi tam nějaká pořádná akce,bylo to takové neslané-nemastné. Jako pohodová oddychovka to jde:)

Airin
předevčírem

Knížka je příjemnou oddechovou četbou, u které se čtenář rozhodně nudit nebude. Vzájemné popichování dvou hlavních postav ho totiž nutí se při čtení neustále usmívat. Vzhledem ke 196 stranám příběh rychle odsýpá a já jej měla přečtené za jedno odpoledne :) Jediné, co bych knížce vytkla, je právě její krátkost. Myslím si, že by se toto téma dalo lépe využít a rozvinout na více stránkách.

Ivuska.09
předevčírem

Jednoduché, pohodové, čtivé. Jen ten konec byl tak trochu useknutý, klidně tam pár stránek ještě být mohlo.

pipi.sava

Kniha se krásně četla. Byla bych radši kdyby byla delší.

romance erotika pro ženy

Autor knihy