Hvězdný lovec

Hvězdný lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41164/hvezdny-lovec-41164.jpg 3 27 3

Fighting fantasy série

Krutí Gromulané, kteří již dlouho sídlí na podivné planetě Zemi, unesli galaktického prezidenta. Ty jsi nejlepší hledač zločinců v tomto sektoru galaxie. Máš jen osmačtyřicet hodin – pak Gromulané získají pomocí mozkového skeneru z prezidentovy mysli přísně tajné informace. Dokážeš přemoci tyto nesmírně nebezpečné protivníky, najít prezidenta včas a zachránit ho?... celý text

Literatura světová , Sci-fi , Gamebooky

Vydáno: , Perseus

Star Strider , 1987

cziss
29.08.2023 3 z 5

Pro mě poněkud méně zábavný sci-fi GB a je to škoda, protože sci-fi GB moc není. Hledáte stopy a cílem je zachránit prezidenta. Je tam několik nedotažených věcí. Máte nové pravidlo času, čas ale ubývá celkem dost nelogicky. Občas máte možnost zajmout nějakého desperáta, ovšem odměna za to žádná. Narazil jsem na zajímavý "side-quest", ale po jeho splnění to jaksi vyšumělo do prázdna.

nevermore3
16.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Pro Hvězdného lovce mám slabost, protože to byl můj první gamebook ever, co jsem hrál. Jinak sci-fi jako lasery a vesmírné lodě to není, spíše budoucnost, možná postap. Připomíná to Ketherské bratrstvo hledáním stop. Dementní je až na konci povinný D4 roll, 4x hodíte dvěma kostkama a jestli jsou aspoň jednou stejné čísla - končíte. TOhle je fakt dementní, je to samozřejmě až před koncem, že jo. Ale jinak se mi líbí, že k cíli vede víc cest, které jsou zajímavé, ne jen jedna, jak bývá běžné u Livingstona. Dávám 4****

A kolega pode mnou je trochu mimo, tohle nenapsal ani Ian ani Steve.

Wries
26.04.2013 2 z 5

Sci-fi gamebooky Steve ani Ian neumí. Čest výjimkám, ale Hvězdný lovec to tedy rozhodně není.

gamebooky

Autoři knihy