Hvězdná kniha 2: Pán Sha

Hvězdná kniha 2: Pán Sha https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11502/hvezdna-kniha-pan-sha-11502.jpg 4 72 3

Hvězdná kniha série

Po neuvěřitelných dobrodružství ve Světě nejistoty se Guillemot vrací do kláštera Gifdu, aby tu pokračoval ve studiích magie. Řád Guilde se rozhodne vypravit oddíl čarodějů v čele s Kadeharem proti démonickému Stínu. Útok je však odražen a většina čarodějů zahyne. Mistr Kadehar je obviněn z odpovědnosti za neúspěch a uprchne. Tajemná bytost, pán Sha, se objeví v Gifdu, kde hledá Guillemota. A toho spolu s jeho přáteli a mladým čarodějem Bertramem uvězní zrádný král Koriganů… Je v Guildu zrádce? Najde se ztracená Hvězdná kniha, která je zárukou míru v zemi Ys? Kdo se skrývá za tajemným Pánem Sha? Guillemot bude potřebovat všechny schopnosti čarodějnického učně, aby prošel svými dobrodružstvími ve zdraví…... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Perfekt

Le Seigneur Sha , 2002

Ailee
Ailee
08.07.2020 4 z 5

Druhý díl mi připomněl, proč jsem jako dítě měla tuhle sérii ráda. Oproti jedničce, kde se parta dětí bez pořádného důvodu bezhlavě vydá za dobrodružstvím, a kde se věci dějí, jak se autorovi zrovna hodilo, tady už věci dávají větší smysl a kniha se čte mnohem lépe. A to navzdory tomu, že se v ní zas tak moc zásadních věcí neděje. Byla zde pouze jedna pochybná situace a ta už se dala skousnout. I překlepy zmizely.

pherenike8574
pherenike8574
29.02.2016 3 z 5

Hezká knížka. Doporučuji spíše pro mladší čtenáře.

Chobotnicka
Chobotnicka
03.03.2012

Když jsem byla menší tak se mi tato kniha velici líbila a mladší populaci doporučuji

Erik L´Homme
francouzská, 1967