Kletba egyptské mumie

Kletba egyptské mumie https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2629/kletba-egyptske-mumie-2629.jpg 3 158 19

Husí kůže série

Hororový příběh, z kterého vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, plné zachovalých mumií. Proč ale jsou tak zachovalé? A jaké další záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je zakletá?

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Curse of the Mummy’s Tomb , 2004

mia.com
10.04.2024 4 z 5

Jako ditko jsem mela tyhle "horory" fakt moc rada. Bylo to na me tak akorat.

uzivatel83509
27.06.2023 3 z 5

Příběhy od Stineho prostě miluji, líbí se mi styl jeho psaní a taky to, že mě většinou umí i překvapit... jenže tahle kniha, se mi líbila zatím asi nejméně z knih, které jsem od něj četla, bohužel... asi tedy nepatřím k fanouškům Egypta a mumií...přišlo mi, že tento příběh byl sepsaný spíše pro děti :-)

blackoutzuzi
13.05.2020 3 z 5

Tento díl byl zatím asi tím nejslabším.

kaja_scw
06.03.2018 1 z 5

Tato knížka se mi líbila nejmín z této série.

Tesinka_Laufey
02.03.2018 4 z 5

Asi nejslabší knížka celé série. Na rozdíl od ostatních se pořádně příběh "rozjede" až na posledních dvaceti stránkách, což je velká škoda.

SmallLucia
17.09.2017 3 z 5

Pro mě jedna ze slabších knížek od autora.

buldozer5
14.07.2016 5 z 5

No, mile mě překvapilo, že tahle knížka měla docela dobrý konec, protože většina knih končí špatně nebo nedokončeně(samozřejmě myslím knihy z této série). Takže 5 hvězdiček.

Cryptkeeper
02.09.2015 4 z 5

Další z příběhů série Husí Kůže,tentokrát se odehrávající v prastaré pyramidě.
Kniha určitě stojí za přečtění :)

minimonisek
31.12.2014 3 z 5

Velmi napínavá kniha pro mladší čtenáře, kteří se chtějí bát. Jako malá jsem ji hltala.

zarekuba
14.01.2014

Tato kniha mě osobně velmi zaujala. Napsal jí Robert L. Stine . Vypráví se zde o mladé holce , která jela s rodiči na dovolenou do Egypta . Jednou šli na prohlídku do jedné z pyramid. Tato pyramida nebyla leda jaká pyramida, byla nějaká až moc zachovalá, tajuplná a strašidelná. Co se v této pyramidě skrývá? Přečtěte si.

Tato kniha byla vydána roku 2004. Jsou zde používána spisovná a také hovorová slova. Jsou citově zabarvená. Knihu přeložila Radka Krejčová a má 128 stran . Tuto knihu bych založil do složek Sci-fi a horory.

Mě osobně se tato kniha velmi líbila a vřele bych vám jí doporučil. Je zde zahrnut i humor , který knížku zpříjemňuje. Tuto knihu jsem četl asi před rokem a velmi mě bavila. Doufám že tato kniha bude bavit i vás.

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Skvělé, ostatně jako všechny knížky Husí kůže...

Issis
25.02.2013 3 z 5

Tato kniha ze série Husí kůže mě docela zklamala, po dílu Hororland mi přišla Kletba egyptské mumie jen jako slabý odvar.

Kate.S
02.02.2013 3 z 5

Po knize jsem sáhla, protože mám ráda egyptskou tématiku a mumie jsou moje oblíbené. Každopádně jsem byla zklamaná. Možná kdybych ji četla někdy dříve, tak by se mi líbila. Ale nic moc.

TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.

ondra1995
14.08.2012 3 z 5

Četl jsem čtrnáctiletý, čili jsem již tak nadšený nebyl, jako kdybych tuto knihu četl o 2-3 roky dříve.

Verousek
14.06.2012 3 z 5

Moje první knha od tohoto autora :) četla jsem ji, když jsem byla menší a velmi se mi líbila :)

oolinkaa
14.06.2012 5 z 5

četla jsem ji velmi dávno!! ale tehdy se mi velmi líbila.. je určena pro dospívající děti, kolem 10-15let..

Buranka
17.04.2012 3 z 5

Četla jsem jí když mi bylo asi 10/11 nevím to přesně ale pamatuji si že sem se docela bála. Přišlo mi ale že tahle kniha nemá žádný směr ...U jíných dílů Husí kůže tomu tak není proto mi to přišlo zvlástní.

henry123
30.11.-0001 3 z 5

Kletba mumie byla také dobrá, ale ne tak jako zbylé knihy z edice husí kůže. Snad díky tomu, že působila z knih nejrealističtěji a to k ní moc nesedělo. Jinak se ale příběh nedá upřít a vyprávění je jako vždy úžasné a atmosféra dusná tak, že se skutečně bojíte o životy hrdinů.

mumie

Robert Lawrence Stine
americká, 1943
2005  82%Hororland
1992  66%Nůž
2005  82%Maska
2017  71%Ostrov strachu
2005  79%Půlnoční přízrak

Kniha Kletba egyptské mumie je v