Hurvínkova nebesíčka

Hurvínkova nebesíčka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261063/mid_hurvinkova-nebesicka-261063.jpg 4 73 20

Večerníček série

Jak se přihodilo, že se Hurvínek, Mánička a jejich chlupatý kamarád Žeryk setkali se svérázným znalcem zvířat doktorem Kytlem, s jeho kocourem Petrklíčem a hubatou kavkou Francim? Všechno začalo tím, že se Hurvínek rozhodl naučit Žeryka mluvit lidskou řečí. V nové knížce pro všechny milovníky oblíbených loutkových hrdinů se Hurvínek a jeho kamarádi ocitnou v podivuhodném domě zvaném Nebesíčka, který se tu a tam zjevuje v Praze na Malé Straně. V domě najdou podivnou skříňku Kostitřasku, ale k čemu slouží, vám zatím neprozradíme. Pokud se to chcete dozvědět, pusťte se do čtení!... celý text

Marticka79
18.06.2023 5 z 5

Knihu Hurvínkova nebesíčka jsem četla mým chlapečkům před spaním na dobrou noc. Moc se nám všem líbila, příběh byl velmi zajímavý a napínavý. Určitě tuto knihu doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček. :-)

Marketplace
22.03.2023 2 z 5

Hurvínka mám rád, ale tenhle příběh mě nijak nenadchnul.

ZuzanaK.
05.01.2023 4 z 5

Děj příjemně plyne, napětí nechybí. Jazykově bohaté, graficky dobře udělané. Pohodovka před spaním, která se i dětem dobře čte.

Janizoun
25.08.2022 4 z 5

Vyrostla jsem na Hurvajsovi, v dětství jsem ho poslouchala na gramodeskách a milovala jsem všechny příběhy. Koupila jsem svým dětem tuto knihu a za mě trochu zklamání. Není špatná, ale z příběhu se dalo vytěžit víc a už to není co to bývalo. Hurvajs se přizpůsobuje nové době, aby "přežil", což je moc dobře, ale mně se líbil za pana Skupy a pana Kirschnera nějak víc. Ale já už začínám být pamětník :-) Hodnotím mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Dávám nakonec čtyři, je to Hurvajs :-)

Natmi
13.12.2021 5 z 5

Tato knížka byla hezká moc hezká.

georginaa
28.11.2021 3 z 5

Hurvínek je a vždy bude krásné vyprávění pro malé děti. Příběhy jsou krátké, takže to moc neunaví.

MíšaS.
17.10.2021 4 z 5

Příběh není špatný, čte se hezky a malému se líbí. Je to přeci jen pohádka pro něj, tak mě se to zas až tak líbit nemusí.

Štěpkovač
12.05.2021

Krásné obrázky i příběhy doporučuji.

kamila7499
05.02.2020 3 z 5

pěkné obrázky příběh nic moc,i kdyz synovi se libila

petraj30
30.12.2019 3 z 5

Knihu si nejdříve sama přečtu, abych posoudila, co můžu dětem číst, a co ne. Tahle kniha mne vůbec nebavila. Řekla bych, že se staršími a klasickými příběhy Spejbla u Hurvínka to má pramálo společného.
Je to jen můj názor, ale věřím, že se kniha určitě někomu zamlouvat bude a to nejen kvůli krásným ilustracím

Zlatinka.Emilly
27.12.2019 3 z 5

Moji čtyřletou vnučku tato kniha vůbec nezaujala a ani mě se nelíbila, ač příběhy s Hurvínkem miluju. Nevím, jestli si dítě z příběhu může vzít příklad, jak zacházet se zvířátky. Pochybuji. Za krásné obrázky nějaký ten bodík dám, ale vím, že tohle není kniha, ke které by se holka chtěla vrátit, takže posílám dál, snad se někomu líbit bude.

Niky91
30.06.2019 2 z 5

Neurazí, ale ani nepřekvapí.

Lucissia
06.04.2019 4 z 5

Předčítala jsem ráda a ano, nebylo to špatné, ale i když byla kniha poučná a zábavná, znám malinko lepší knihy. V téhle se sem tam objevily šroubované věty a slova jako pro dospělého. Ale čtyři hvězdy zaslouženě. :-)

Ishir
15.06.2018 3 z 5

Pohádka jak se nemá zacházet se zvířaty.

Jane007
11.12.2017 5 z 5

Nádherná pohádka s krásnými obrázky. Dobře se četla a dokonce dětem nenásilnou formou říká, jak se chovat ke zvířátkům. Dala bych i víc hvězdiček.

Jessybelle
21.11.2017 4 z 5

Jeden den ze života Hurvínka... Pěkné...

Taťka Hraboš
03.11.2017 4 z 5

Pánové Straka a Kirschner to přece jen s Hurvínkem uměli lépe. Jakákoli snaha pokračovat v literárním dílu někoho jiného obvykle dopadá neslavně. Tady tak silné slovo není namístě, ale přestože se autorka snažila, ten klasický Hurvínek to není. Násilný mi připadal už samotný příběh, „starému“ Hurvínkovi a Máničce stačil reálný svět a humor, k tomu, aby pobavili, nepotřebovali rekvizity typu kouzelné skříně, mluvících zvířat a šíleného doktora-kouzelníka. Ale mohlo to dopadnout i hůř, děti příběh zaujal a leccos pozitivního si z něj možná také odnesly.

Janiss_89
10.10.2017 2 z 5

Nejsem fanoušek Hurvínka v tv podobě, ale tento knižní příběh mě i bavil. Takové rychlé čtení do knižní výzvy :)

knihamouder
10.10.2017 5 z 5

Kdo by neměl rád hubatého kluka s rozcuchanou čupřinou a chytrou obrýlenou holčičku. Kniha obsahuje krásné obrázky. Příběh byl pro děti velmi napínavý, moc se jim líbil. Za nás mohu knížku jedině doporučit.

vterinka
27.09.2017 5 z 5

Nádherná, humorná kniha, která se četla úžasně. Pro všechny milovníky Hurvajze vřele doporučuji! :-)