Hugger Mugger

Hugger Mugger https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106705/hugger-mugger-106705.jpg 4 16 3

Spenser série

Detektivní román z dostihového prostředí přivádí na scénu autorova oblíbeného hrdinu, soukromého detektiva Spensera, při řešení neobvyklého případu. Sympatický detektiv má zpočátku pouze vyšetřit pokusy o zabití dostihových koní ve stájích bohatého podnikatele, ale brzy se obětí neznámého střelce stane sám majitel. Detektiv je jeho dcerou od případu odvolán, ale navzdory všem překážkám a s tichou asistencí místního šerifa, se pouští do vyšetřování na vlastní pěst a nakonec s nasazením života usvědčí skutečného vraha. (www.mlp.cz)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Tamtam

Hugger Mugger , 2000

Calypso
27.08.2023

'Kdy jsme byli naprosto nehybni a přitom jsme cítili, že jsme jako dva oceány, které se prolínají kdesi na dně světa.'

Taková poezie (a vaření) vyplýtvána na Susan. Parkerova manželka prý nesnášela, když jí někdo připomněl, že posloužila jako předloha. Navíc je kuriozní, jak ve spenserovském světě jakoby ubíhá čas normálně - 'byli jsme někdy v San Francisku od té doby, co jsem tě tu před patnácti lety zachraňoval?' (a to už spolu byli nějakých deset let) - ale v každém dílu je jim pořád něco mezi čtyřiceti a padesáti. Spensera ženské pod 38 let téměř nezajímají, což je v literárním světě věc nanejvýš pozoruhodná a sympatická.

Pavelpi
13.05.2017 5 z 5

Detektiv Spencer se stává mým oblíbencem.Tenhle styl krimi mám hodně rád a tahle kniha je i psána podobně jako knihy Dicka Francise.Protože se mi to líbilo dal jsem plný počet bodů

Lmslaver
13.10.2013 4 z 5

Detektiv Spencer opět ve formě, i když tentokrát bohužel bez brutálního přítele Hawka. Pár dobrých hlášek, trocha akce, zajímavý (možná i překvapivý) závěr.