Sexy mlékař

Sexy mlékař https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401084/bmid_sexy-mlekar-rzX-401084.jpg 3 461 109

Údolí Hudsonu série

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být…láska?... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Mladá fronta

Cream of the Crop , 2016

monika0181
14.01.2024 4 z 5

Druhý příběh série se mi líbil o něco víc, bylo nám odpuštěno dlouhé úvodní slovo než se začalo něco dít.
Oscar asi nebyl úplně můj šálek kávy, víc mí jako chlap seděl Leo z prvního dílu. Ale příběh byl vtipný, rychle se četl. Trocha erotiky.
Nejvíc asi oceňuji, že Natalie byla žena velikosti XL, což často v knihách není a plná sebevědomí.

Ála1968
10.10.2023 4 z 5

Líbilo se mi to víc než první díl.Bylo to vtipné a romantické.Nemusíte u toho moc přemýšlet a vyčistíte si hlavu. Občas je dobré u něčeho takového vypnout

Kristy.Seb
12.12.2022 4 z 5

Každý má svoji historii.

Jizvy jsou jako mapy. Jsou to malé nápovědy, náznaky vypovídající o lidech, kteří je mají.

Další vtipný a rychle díl z této série. Mělo to děj, bylo to žhavé a bylo to i vtipné.

cukrovka
18.08.2022 3 z 5

Jednoduchá erotická oddechovka s netypickou hlavní hrdinkou (kus pořádné ženské s velkým sebevědomím). Oskar mi přišel takový nezajímavý. Čtivé, předvídatelné, chvílemi i vtipné. Obálka je otřesná.

viktoria167
05.07.2022 2 z 5

2 hviezdičky za to ako mega som sa pri tom zasmiala (nie úplne v dobrom, samozrejme). Inak je to celkom odpad medzi knižkami.

sexymlék@ř123
10.06.2022 4 z 5

kdo by nechtěl dobrý sýr? my ho teda určitě chceme stejně jako oscarovu bandasku na mléko. kniha byla poutavá a postavy úžasně napsané a podrobný popis erotických scén nás opravdu zaujal. první díl byl sice o něco lepší ale i tak všem doporučujeme si ji přečíst. stojí to za to.(3 (nenechali nás použít ostrou závorku pro srdíčko tak jsme byli nuceni použít kulatou)

DUNIKO
13.04.2022 5 z 5

Mě se to moc líbilo, vtipné romantické a takové živočišné.

ZHrdinka
07.02.2022 5 z 5

Tenhle dil mne bavil nejvic. V ostatnich dilech mi Natalie prisla nesympaticka, ale tady pecka.

nela3812
20.01.2022 2 z 5

Tuto knihu jsem brala do rukou jako oddechové čtení a přesně také to jsem od knihy dostala. Byla plná klišé, poměrně dost předvídatelná, ale rozhodně jsem si u ní
odpočinula.

Hodně mě zde bavila hlavní hrdinka Nat, která nebyla typickou hlavní hrdinkou. Je to kus ženský s pořádným sebevědomým. Měla ho občas až příliš, ale byla to fajn změna oproti „vyvoleným šedým myškám“. Napříč tomu mě příliš nebavil Oscar, který byl tajemnější, než bylo nutné a mám pocit, že zde tak trochu hrál roli Anastasie
z 50 odstínů. Uťáplý chlap s ďáblem v těle. Osobně mě vůbec neoslovil, ani vzhledem, ani svým charakterem.

Co se autorce povedlo, jsou popisy prostředí, které s hlavní dějovou linkou mělo pramálo společného, ale rozhodně stojí za zmínku. Zamilovala jsem se do něj mnohem víc než do postav. V tomto příběhu autorka opravdu vytvořila venkov snů, včetně mnoha sexy farmářů a ironického humoru. Ten se vážně povedl.

Plus dávám také za zpracování náročnějšího tématu a to, že týrání nemusí být pouze fyzické, ale také psychické.
O tom je určitě třeba více mluvit, protože na všechny jizvy jsou vidět.
Co se autorce nepodařilo, jsou sexuální scény. Za mě tomu chyběla jiskra a trochu osobitosti a originality. A to už
vůbec nemluvím o bezduchých rozhovorech mezi hlavními hrdiny, které dle mého pohledu postrádali jiskru. Peprné to bylo dost, o tom žádná, ale nemělo to náboj.
Měla to být komedie, ale až tak moc jsem se u knihy nenasmála, ačkoliv jsem si u ní odpočinula.

Hodnotím 2/5 a
vám doporučuji sáhnout raději po jiné autorčině knize, snad budete mít větší štěstí.

Klára16
06.01.2022 3 z 5

Nejprve bych chtěla zkritizovat chování hlavní hrdinky, které mi přišlo - hlavně ze začátku při seznámení s Oskarem, dost přehnané. Ani sám Oskar mi s jeho buranskou povahou moc nesedl. Na druhou stranu mi přišla kniha lépe napsaná než první díl. Líbila se mi zápletka s jejím ex, která to trochu rozproudila a nebyla to prostě jen nuda…

Janík511
12.09.2021 1 z 5

Nebavila, nejnudnější kniha z celé série. Od třetiny už jsem přeskakovala děj aani konec nebyl nic moc. Prostě tato kniha za přečtení opravdu nestála.

Ignis
31.07.2021

Tohle hodnotit nemůžu, tenhle žánr je mimo můj zájem a vlastně ani nevím, proč jsem to četla. Vlastně jo, kvůli obálce a zvědavosti.
Ale v zásadě se to dalo číst a bylo to v rámci možností i zábavné.
A já teď mám zase na pár let pokoj, opravdu se nic nezměnilo a pořád to není nic pro mě.

avalonek
24.06.2021 4 z 5

Na to,že autorka není úplně tak má oblíbená a beru ji tedy s rezervou,tak tohle jsem si opravdu užila,více než první díl..Hlavní dvojice byla perfektně sladěná a moc jsem si užila to jiskření a humor co v knize panoval.. Krása

Viky007
04.05.2021 1 z 5

Popravdě nevím, jak tuhle knihu hodnotit. Samozřejmě už podle názvu a obálky nemůžete čekat nějakou kvalitní literaturu. Je to prostě odpočinkové čtení na zaplácnutí volného víkendu, kdy celý den prší. Já ji četla jen kvůli knižní štafetě (s kamarády si předáváme knihu a vepisujeme tam poznámky - je to docela sranda). Chvilkami jsem se i bavila, ale hlavní hrdinka mi děsně lezla na nervy a příběh byl až moc klišoidní. Takže jsem popravdě ráda, že už to mám za sebou.

Amy05
15.04.2021 1 z 5

1⭐️/5⭐️
Ufff...tak tohle bylo něco. Tuhle knížku jsem si přečetla na “doporučení” @nofreeusernames, a jak mi napsala sama Ola, poté, co jsem vydala mluvenou recenzi: Nejlepší recenze! „To přece nemohlo být tak hrozný. Bylo!“. A ano, tohle bylo fakt strašný. Postavy... prostě bez jakéhokoliv charakteru a progresu. A samozřejmě, i když je hlavní hrdinka “větší” (nemyslím tím to, že když je někdo při těle, znamená to, že není atraktivní) otáčí se za ní každý chlap v místnosti (a ona si to náramně užívá). Celý děj knížky je prostě jedno velké WTF...., protože tahle se “fakt” chovají osoby starší 30 let. V knížce je hrozně na sílu dané nějaké vážně téma, jaké to bylo v této knížce vám neřeknu, protože SPOILERY, i když pochybuji, že si ji někdo přečtete. Taky LGBT pár nesmí chybět. Pokud jste fanoušek sexuálních scén, tak tady si jich užijete až až. A o jejich reálnosti silně pochybuju, protože 7 orgasmů za sebou.... Samozřejmě, že Oscar má své tajemství, které v průběhu knížky odhadujeme. Chápu, každý máme jiný vkus na knížky, ale vážně tomuhle někdo do 5 hvězdiček. Nakonec jsem knížce dala 1, alespoň za tu čtivost. Jinak ta obálka se mi vůbec nelíbí. Ještě bych se tady chtěla zmínit o jedné věci, a to slovní zásoba hlavního hrdina, která mi přijde, jak napsala jedna slečna na databázi knih. Hlavní hrdina, který měl slovní zásobu ve stylu: "Já jsem Groot".. Za sebe vám knížku doporučit rozhodně nemůžu, možná tak, pokud máte rádi čistě oddechové romantické knížky s hrncem erotiky.

Veruci
12.04.2021 2 z 5

Jen díky tomu, že nerada odkládám nedočtené knihy, jsem vydržela přes zhruba první čtvrtinu knihy. Nakonec musím uznat, že to nebylo zas tak špatné. U této knihy obálka vypovídá naprosto jasně o tom, jaký bude obsah. Vlastně kvůli obálce jsem si tu knihu vybrala do čtenářské výzvy 2020. I když jsem ji, nejen proto, že mě moc nebavila, dočítala až letos.

MahulenaK
19.02.2021 2 z 5

Předvídatelná oddychovka :-)

Myška43
15.02.2021 4 z 5

,, Zkřižte špatného hocha s modelem, přidejte špetku fotbalisty a velkou lžíci tichomořské vášně a pak můžete, jenom možná, ocenit lechtivý sen, který přede mnou stál na trhu."

Přiznám se, že jsem dlouho odkládala tuto knihu. Autorka je mou oblíbenou a její příběhy mám moc ráda, ale odrazovalo mě nízké hodnocení. Nakonec jsem spokojená.
Je to příjemná oddychovka, u které se zasmějete, poznáte spoustu milých a zajímavých postav. Třeba Chad a Logan. No a Oskar a Natalie? Posuďte sami a přečtěte si tento příběh.

,, Lidé, které sotva znáte, jsou někdy těmi nejlepšími společníky."
❤️❤️❤️❤️

kacenka6144
08.02.2021 3 z 5

Po Sexy farmáři další knížka se "zemědělskou tematikou". Příběh není žádným veledílem, ale plní funkci lehké oddechovky. Jenom si úplně nedovedu představit, jak vypadá kuřecí kotleta.

Lil30
23.01.2021 3 z 5

Již v anotaci mě zaujala "bandaska na mléko" a těšila jsem se, co bude dál. Například jejich nejdelší konverzace na začátku: "Brie?" "Ach, ano" :-D Četlo se to hezky, ale žádná úžasná kniha to není. Nabíječ byl prostě lepší, to 100%.

erotika sýry

Alice Clayton