Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 587 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

wendy944
29.06.2019 5 z 5

jo jo tohle bylo super čteni

Etule
07.06.2019 4 z 5

Přiznávám, že podle obálky ani názvu bych knihu rozhodně nevolila ke čtení. Pak se ale o druhém díle zmínila jedna paní v diskuzi na FB a já si přečetla i anotaci. Zaujalo mě to, tak jsem si řekla, že to zkusím. A musím říct, že to byla skvělá volba. Jak já se u toho nasmála. :D :D :D Scéna s čmelákem v sadu je prostě legendární. :D
Sympatické jak hlavní tak vedlejší postavy (ach, Logan a Chad). Rozhodně si přečtu i další díl, protože mě dvojice rozhodně zaujala.
Skvělé odlehčené čtení, kde se člověk opravdu pobavil. Co víc si přát. :-)

jitka7
09.04.2019 4 z 5

Začátek knihy naprosto super. Humorná, kousavá, nepředvídatelný děj. Já si prostě nemohu pomoct a je to takový můj měřítkoměr, ale první moje knížka této autorky byl Nabíječ a jelikož u něj jsem šla spát někdy až ráno, protože jsem ji nemohla položit nedočtenou, tak už pro mě asi nic nebude tak top. Přesto má autorka skvělý smysl pro humor. V Nabíječi ho jen bylo opravdo hodně.

terezamarsik
26.03.2019 4 z 5

sexy kniha, sexy humor, sexy postavy... vlastně vše sexy až na ten název knihy, název knihy v originálu dává smysl a nedělá z knihy na první pohled absolutní béčkovou romantickou literaturu. No nic, knize samotné... autorka je vtipná, má originální a zajímavé postavy a rozhodně jde o mnohem více než sexy farmáře, i když ten je samozřejmě častým středem pozornosti. Knihu hodnotím dobře, u knihy jsem si odpočinula, hlavně jsem se u ní pobavila a i jsem si oblíbila hlavní i vedlejší postavy. Pokud se někdo chystá knihu číst a nezdá se mu... prosím, ignorujte ten hrozný český název, pokud máte rádi romantickou literaturu, ale trochu kvalitnější, tak podle mě je tato kniha ideální. Mohu doporučit celou serii Hudson Valley.

misak94
11.03.2019 5 z 5

Vtipná oddechovka kniha ve které ale není nouze ani o nečekane zvraty. Rozhodně můžu doporučit a už se těším na další díl z této série

Pegasus
05.03.2019 4 z 5

Legrační oddechová kniha. Hlavně první půlka byla super.

domina
20.02.2019 5 z 5

Vtipná kniha, dobře se čte. Autorku mám ráda.

LivN
31.01.2019 4 z 5

Je to moje třetí kniha od autorky s tím, že nabíječ byl nejlepší, hřebec odpad a sexy farmář je někde uprostřed. Leo byl vážně sexy to musím uznat. Taky jsem se dost u knížky bavila. Určitě si přečtu sexy mlékaře Oscara, který byl v knížce již zmíněný a taky byl moc sexy... Je to příjemné čtení u kterého si odpočinete...

Mufka
29.01.2019 3 z 5

Četla jsem všechny autorčiny knihy, takže jsem tuto nemohla vynechat. Moc mě to ze začátku nebavilo, nemělo to takový šmrnc, jako její jiné knihy. Ale možná se jen nacházím v jiném rozpoložení, než u ostatních jejích knih. Zbytek příběhu mě bavil, i když konec byl docela jasně předvídatelný.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Odmyslete si ten podivný přebal knihy a pro mě nepochopitelný překlad názvu (v originále Nuts.. a že ořechy se v knize nejednou objeví..). Vtipně napsáno, možná pomalejší rozjezd, ale pak jsem se začetla a už se jen bavila. Navíc mi několikrát napadlo přemýšlet o tom "poctivém zemědělství", které už se kamsi vytratilo. Komu chutnají okurky dovezené odněkud z druhého konce Evropy? Třeba je opravdu lepší zajít na farmářský trh pro tu největší nejchutnější okurku ;-) Přečtěte si a bavte se.. Mmch. v knize se hodně vaří a peče a je škoda, že autorka nepřihodila i pár receptů :-(

Hany.Honey
07.12.2018 2 z 5

Docela dobrý.

jitka1271
04.11.2018 5 z 5

Příjemná oddychovka.

mandari
04.11.2018 3 z 5

Oddechová romarťárna (občas i eroťárna), která je ale pojatá docela vtipně. Občas jsem si říkala, jestli nejde o parodii na podobné slaďárny :) Jako oddechovku, u které fakt nemusíte vůbec přemýšlet, dopuručuji :)

uminaa
03.11.2018 5 z 5

Som zvedavá na ďalšiu knihu v sérii :)

MinaHawke
19.10.2018 4 z 5

Při čtení jsem se bavila a také se utvrdila v tom, že autorka je ujetá na přezdívkách. Ale vážně se mi kniha líbila a určitě ji doporučuji. Roxie a Leo byli sympatičtí. Moc se mi líbil epilog.

ivca79
27.09.2018 4 z 5

Oddechová nenáročná knížka

tereza6853
19.09.2018 3 z 5

Další fajn oddychová kniha od mé oblíbené autorky. Je to pohádkově prvoplánové, trochu povrchní, tak akorát erotické a sprosté - prostě to pravé, co všechny věrné čtenářky očekávají a dostanou to. Já teda ještě nejsem na konci, ale nemůžu si odpustit jednu připomínku a je to fakt jen detail, který až tak nesouvisí s dějem a asi není ani důležitý, ale mě to hrozně štve! Možná se jedná o chybu v překladu, ale tak trochu se tady míchají včely a čmeláci dohromady. V každé větě je to jinak a možná, kdyby se nějak normálně vysvětlilo, že hrdinka nerozezná včelu od čmeláka, tak jsem v pohodě a nic na tom není. Ale sakra, když prohlásí, že dostala žihadlo od čmeláka a v další větě je napsáno včela, tak mi roste hlava... ještě navíc, když čmelák kouše a po tom neumře, kdežto včele se vytrhne zadeček i s žihadlem a zpravidla to pro ni znamená smrt. Tak já nevím, asi se to úplně netýká kvality knihy, ale pro mě ji to dost snižuje. Každopádně přeji všem příjemnou četbu a doufám, že jsem svou posedlostí detailem nikoho neodradila :)

Makyny
18.09.2018 4 z 5

Příjemná, letní oddychovka, která se bude určitě líbit milovníkům jídla... ;-) Ze začátku mě hlavní hrdinka trochu štvala a kroutila jsem občas očima ale nakonec se všechno srovnalo a druhá polovina knížky mě bavila... ;-)

mourek-veronika
12.09.2018 2 z 5

Knížku Sexy farmář jsem si přečetla hlavně kvůli plnění Čtenářské výzvy na Databázi knih jako knihu o jídle, protože jsem si říkala, že tahle oddechovka, ve které hraje jídlo hlavní roli, mě bude bavit víc než nějaká encyklopedie nebo kuchařka. No, nebyla to tak docela pravda.

První polovinu knihy jsem trpěla. Roxie na mě působila jako slepenina aspoň tří různých postav s naprosto odlišnými povahami, které autorka střídavě využívala podle toho, jak se jí to zrovna hodilo. Chvíli to byla sebevědomá žena, která je zvyklá bez problémů střídat chlapy jak ponožky, vzápětí se z ní ale stala asi třináctiletá stydlivka, která nejspíš v životě neviděla chlapa a vzdychá pokaždé, když se mu trochu odhrne košile. Kromě toho byla tak nemotorná, že skoro při každém setkání s Leem zakopla a stáhla ho dolů. Omylem. Kdyby se to stalo jednou, pochopím to, protože podobné věci jsou v tomhle žánru běžné, ale tady už toho bylo vážně moc.

Ale abych jenom nekritizovala, po první půlce se to přece jenom zlepšilo. Ubylo do očí bijících klišé, Roxie se začala chovat normálněji a celý děj se konečně dostal na úroveň lepších letních romancí. Stránky zase hezky ubíhaly a vyprávění mě začalo bavit. Škoda jen, že to nepřišlo dřív. Takhle musím knížku hodnotit jako průměr.

ElikaBendova
11.09.2018 2 z 5

Typická sladko/trapná knížka podle přesného scénáře, kdy se dva milenci neznají, dlouho sobě odolávají, pak pořád jenom sexují, pak se pohádají a nakonec......
Popis sexy farmáře mi nepřišel vůbec sexy, spíš odporný jelikož plnovous lechtající mezi nohama a hipsterský styl mi absolutně nesedí. Dál mi vadilo, že i když je Roxy šéfkuchařka, tak jsem se v těch jídle tak ztrácela, že jsem neměla ponětí co je co a nakonec co to bylo za jídlo.

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950