Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 586 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

JessieEx
13.01.2020 3 z 5

Od Alice Clayton jsem zatím četla jen Nabíječe, ale protože mě moc bavil, čekala jsem, že toto bude něco podobného. Upřímně obálka mě teda vůbec nenalákala, ale nalákal mě Sexy mlékař, tak jsem si řekla, že si nejprve přečtu první knížku této série.
Ta obálka je jak z devadesátek a připomněla mi knížky Lenky Lanczové a spol. Když jsem se začetla, zjistila jsem, že to není jen obálka, ale i děj, bohužel. Přitom třeba ty dialogy mě moc bavily od první stránky, bylo to vtipné, přesně jak jsem očekávala. Prostředí vaření, farmářství a vše okolo bylo velice atraktivní.
Co mi nesedlo byly hlavní postavy, nedokázala jsem se do Roxy vcítit, vytvořit si představu jí a Lea. Zamilovanost po pár týdnech mi nepřijde nereálná, ale jim jsem to nějak nevěřila - teda hlavně Roxy.
Ten maličkatý zvrat v poslední třetině byl fajn a nutný, jinak bych snad ani nedočetla.
Dvojsmysly, které Roxy používala byly dětinské a hloupé "hihihi".
No a po dočtení až do konce už i vím, o kom bude Sexy mlékař a nemůžu si pomoct, ale těším se na něj :)
Čtenářská výzva: Kniha autora, který letos oslaví kulatiny.

krevetka79
11.01.2020 5 z 5

Pohodová a vtipná oddychovka , při jejímž čtení se mi sbíhaly sliny ...

astra3
04.01.2020 3 z 5

Neurazí ani nenadchne. Jsem trochu zklamaná. Možná moc jídla, pečení a vaření po Vánocích.

red_marionette
19.11.2019 3 z 5

Almanzo & Hrášek❤

JanaSustr
17.11.2019 5 z 5

Jelikož miluji vaření a obdivuji všechny kuchare kteří dokáží zkloubit všechny ty úžasné chutě, navíc suroviny od farmářů v úžasné kvalite, božské dortiky a navrch jeden sexy pohledny a velice šikovný a nadaný farmář to je prostě pohádka pro velký holky ????????❤ takhle kniha me neskutečně baví ????

MMacicekk
16.11.2019 3 z 5

Děj se točí okolo farmy, jídla, lásky a sexu. Roxie má ráda sex, ale závazky už ne. Užije si a když cítí, že se ze vztahu stává něco vážnějšího, vezme nohy na ramena. Přesně to očekává i od Lea, sexy farmáře, se kterým se seznámí díky ořechům (proto také originální název knihy zní Nuts a opravdu nechápu, proč český distributor přišel s názvem Sexy farmář, nemluvě o obálce, která vůbec nekoresponduje s hlavním mužským hrdinou). Bohužel v knize se setkáme s obvyklými klišé postihující tento žánr. Erotických scén bylo celkem dost, až mi později přišly trochu na obtíž. Ale nic, co bych nezvládla. Hrdinům, zejména hlavní hrdince, se nevyhnou trapné momenty, které měly nejspíš čtenářky rozesmát, ale někdy bohužel sklouzly spíše k trapnosti. Ale abych nekřivdila, párkrát jsem se některým situacím i zasmála. Konec byl očekávaný, žádné překvapení se nekonalo, ale s tím jsem i počítala. I když knihu hodnotím průměrně a znovu si ji určitě nepřečtu, věřím, že mnoho čtenářek vyhledávajících tento žánr s ní bude spokojených. A o to jde především. Kniha svůj účel splnila.

LadyHip
07.11.2019 5 z 5

Skvělé jídlo, skvělý spánek, skvělý sex. Svatá trojice šťastného života. Přimíchejte Alice, její humor a vyprávěčský um a vyjde vám lahodný výsledek, u kterého se sbíhají sliny. I na jídlo.

Drahuš
11.10.2019 5 z 5

Romantické, něžné a velmi zábavné čtení pro holky......oddychovka jak má být.

Kytiii
11.10.2019 3 z 5

Super. Zábava na dva dny. Shltnete jak ten půlnoční cupcake. A možná by originální název: "Nuts" - mohl být použit i pro českou produkci... Jednu hvězdu jsem ubrala za ten nemožný název... Oddechovka, sympatická hrdinka, která má své (nepříliš komplikované) kostlivce, se kterými zvládne zatočit raz-dva... Asi začnu manžela víc pozorovat při senoseči a zase se to mezi námi víc rozhoří :D

LucijeT
18.09.2019 5 z 5

Moooc hezká oddechovka, zasmála jsem se, zatetelila, happy end byl...

Skalara
06.09.2019 5 z 5

Mě se tato kniha velmi líbila, povedená a těším se na druhý díl :)

DomenicaRisa
20.08.2019 3 z 5

Nevím proč, ale humor Alice Clayton mě vždy dokáže odreagovat a příjemně zabavit. Sérii Zrzka ale moc nemusím, proto jsem se na začátku trochu bála.
Jasně, příběh je jednoduchý, konec předvídatelný, ale jak se říká - ďábel je v detailech. Hippies mamča účastnící se závodu Amazing Race? Super! Když pominu, že zrovna název závodu přeložili doslova jako Úžasný závod. Roxiina fóbie ze včel a všeho žluto-černo proužkovaného a bzučícího? Občas vedla k vyloženě vtipným situacím. Zeleninové narážky? Taky dobrý.
Hlavní zápletka byla tak trochu podle mě nezapletená, neco ve stylu antického "deus ex machina" kdy potřebujem nějaký zvrat tak tam něco vymyslíme. Stejně jako by to chtělo dopracovat líp minulost sexy farmáře Lea.
Během čtení jsem dostala nesnesitelnou chuť na nějaký dort nebo koláč, takže po odložení knížky jsem se musela pustit do pečení.

pavlikova9332
13.08.2019 5 z 5

Pěkná letní oddechovka. Hezky se to čte

pavlina4729
30.07.2019 5 z 5

Příjemná letní oddechovka.

kroftik
26.07.2019 3 z 5

Já to věděla. Měla jsem napsat hodnocení před tím, než jsem přečetla i Nabíječe :-) Nejspíš by bylo o maličko lepší. Tahe knížka v žánru oddychovek neurazí, nenadchne. Žádný velký vtip, žádná velká akce, přesto se to četlo vcelku dobře. A už hodně dlouho (možná nikdy) jsem nečetla nic s podobnou obákou :-D

nada3314
18.07.2019 3 z 5

Po knížce jsem pokukovala už delší dobu, ale název knihy a ta obálka mě odrazovala.. (především mě pobavila poznámka od autorky: "Zvažovala jsem možné názvy" ➤Saláti netáhnou. ➤Vsaď svoji řepu. ➤Hele, to je moje okurka. Díky bohu jsem se nakonec rozhodla pro poněkud méně trapný název Sexy farmář) :-) Nooo tak to, fakt nevím... jestli tohle bylo úplně šťastné :-)

Ale musím uznat, že čtení jsem si užívala a občas jsem se i zasmála. Děj ubíhal příjemně rychle, bavil mě a chtěla jsem vědět, jak to bude dál. Příběh se točil kolem farmy, letní lásky a jídla. (Doporučuji při čtení mít něco k nakousnutí při sobě :-))

Všechny postavy mi jsou sympatické, Leo hmmm fakt sexy a Roxi správně trhlá... Čas, který jsem s knížkou strávila, byl příjemný. Bohužel na sérii Nabíječ kniha nedosáhla. Knížka splnila, co jsem od ní chtěla - Super oddechové lehké čtení.

...ale i tak, světe div se... ráda si přečtu pokračování #2 Sexy mlékař.

Becca_books
13.07.2019 4 z 5

Tak to byla přesně kniha, kterou jsem hledala na letní odpočinkové čtení. Už od vidiny obálky jsem si nepředstavovala bůhví co, čekala jsem předvídatelný příběh, romantiku...Přesto byly momenty co mě překvapily, příběh se mi líbil a knížku jsem zhltala během dvou dnů :-)

Shanib
01.07.2019 4 z 5

A tak proč ne :) Zápletka byla hodně jednoduchá a Nabíječ nastavil tak strašně vysokou laťku, že ji jen tak něco nepřekoná. Ale stejně mě to bavilo a občas jsem se nahlas zasmála. Hlavní hrdinka měla své mouchy, ale tak je to taky jen člověk. No a Leo byl...ach Leo. Možná o víkendu skočím na farmářský trh :D

Anet257
01.07.2019 5 z 5

Spojení dvou mých oblíbených věcí...pečení a čtení. :D Přečtené během chvilky.

genikuxik
30.06.2019 5 z 5

Dobře jsem se bavila, příběh hezky plynul a hlavní postavy byly velice sympatické...

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950