Sexy farmář

Sexy farmář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365738/mid_sexy-farmar-5Ac-365738.jpg 4 586 125

Údolí Hudsonu série

Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se vrátí domů na východní pobřeží, aby na chvíli převzala rodinné bistro. Poté co jí místní farmář Leo Maxwell přiveze pár krásných bio oříšků, začne Roxie přemýšlet, jestli to léto v domnělém zapadákově přece jen nebude stát za to. Jenže Leo se ne nadarmo angažuje v hnutí Slow Food a na všechno jde radši pěkně pomalu. Na všechno. Roxie je odhodlaná vrátit se zpět do L.A. Nebo ji snad vábení líně poletujících světlušek a lechtivé farmářské fantazie přinutí zůstat nadobro?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Nuts , 2015

Verrrunka
Verrrunka
07.09.2020 3 z 5

No jako tohle je asi moje nové guilty preasure :-) Sice jsem první četla až druhý díl, který byl otřesný, ale mně to prostě nedalo a sáhla jsem v knihovně i po tom prvním. A oproti Mlékaři, který byl evidentně jen vykrádačka Farmáře, byl tenhle díl docela čtivý, nebylo to zbytečně vulgární a chvílemi jsem se i pěkně pobavila. Jasně, pořád je to takové plytké čtení, ale na odpočinek docela dobrý.

janno69
janno69
06.09.2020 4 z 5

Vtipné čtení na léto....

lenka9044
lenka9044
18.08.2020 4 z 5

Tradicni prubeh pribehu. Letni oddechove cteni jak vysite. Proste klasika. Nadbytecnost vulgarnich vyrazu. To mi tedy opravdu vadi. O sexu se da psat i bez toho.

tittanie
tittanie
19.07.2020

První díl, který mě úplně nezklamal a tak jsem se pustila i do čtení toho druhého. Je to taková letní oddechovka. Některé pasáže se mi líbily, některé mě štvaly.

johana3160
johana3160
13.07.2020 3 z 5

Zacatek byl ponekud umorny a kniha obcas pripominala spis kucharku nez roman. Konec mi prisel odflaknuty uplne... nerikam ze jsem se nebavila, ale jsem rada ze to nebylo delsi...

adrianna0305
adrianna0305
16.06.2020 1 z 5

Chcete napsat knihu? Zde máte návod: Vezměte si jakoukoli kuchařku a mezi jednotlivé recepty vepisujte vaše postřehy z mládí, trošku sexu s někým fešným, jakože vtipné zážitky z okolí včelína a tradááá jste spisovatelé jako Alička Klajtonová.

Market = )
Market = )
14.06.2020 4 z 5

Vtpné, lehké, nekomplikované, dostatečně originální v prostředí :-). Mám serie od AC o to raději, že se odehrávají v té samé skupině lidí a jsme díky tomu s nimi v kontaktu delší dobu :-).

Pettinka
Pettinka
14.06.2020 4 z 5

Já mám tenhle druh četby ráda, i když po několikáté knížce zjistíte, že je to všechno pořád stejné. Ale jsou chvíle, kdy přesně takovou knihu potřebuje. Lehký čtení k relaxu. Navíc od této spisovatelky jsem četla všechny její knihy a možná série Nabíječ byla zajímavější. Ale těžko říct. Jdu pokračovat se Sexy mlíkařem! :)

janina66
janina66
05.06.2020 5 z 5

Velice vtipná a humorná romance. Hlavně na začátku v bistru, kdy se Roxie "seznamuje" s farmářem Leem. Příjemná oddychovka, moc jsem si ji užila.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
01.06.2020 3 z 5

Příběh jsem si užila. Přirovnávat farmářův zadeček ke kopečkům zmrzliny... hmmm. A během knihy jsem měla i chutě... ty koláče... jahodový, ořechový, broskvový... mňam! A to nemluvím o tom, jak jsem se během knihy smála. Taky jsem byla překvapená z přiznání autorky, jak ji tahle série napadla. V knize nechybí ani nějaké to malé překvapení, sex a láska. Jednoduchá, nenáročná, oddychová kniha, u které nemusíte moc přemýšlet. Taky se mi líbil epilog z pohledu hlavního hrdiny.
Líbí se mi, kde se celý příběh odehrává. Malé městečko. Já sama chci jednou žít v takovém malinkém městečku, vesnici. A po přečtení téhle knihy se moje touha ještě znásobila. Malé městečko, malý domeček, malá zahrada, okolo příroda... Co víc si přát?

crazyslunicko
crazyslunicko
22.05.2020 5 z 5

Měla jsem stejnou chuť na farmáře jako hlavní hrdinka, hlavně na to jeho vyrýsované tělo a taky na ořechový, ananasový, jahodový a další koláče :) Spisovatelka si s příběhem pěkně pohrála, hlavně s ořechy a okurkami. Určitě doporučuji na přečtení. Je to velmi zábavné a sexy napsané. O lásku není nouze.

petulkapeta
petulkapeta
09.05.2020 5 z 5

Chtěla bych ty dorty a kolače ochutnat,znělo to úžasně a jeste lepší bylo jak se ti dva do sebe zamilovali a ze ma dceru?! No a... :)

Nikkinike87
Nikkinike87
09.05.2020 5 z 5

Alice opět nezklamala, velmi vtipný příběh o Roxie, která se nenechává unést city a nehrne se do vztahu se vším všudy, spíše vyhledává sexuální vztah bez jakýchkoliv závazků. Po tom co "matce vytrhne trn z paty" a zastoupí ji v bistru ve městě, ve kterém vyrůstala, aby se její matka mohla účastnit Úžasného závodu, střetne se s okouzlujícím sexy farmářem Leem, se kterým si začne románek na léto a ten se najednou promění v něco víc.... Knížka se čte dobře, akorát já jí musela několikrát odložit, a to hlavně díky neustálému probouzení chuťových pohárků z dortového a koláčového food pornu (miluju sladké), o kterém se v knížce neustále píše a pak z důvodu mé velmi bujné fantazie, která nepřestávala snít o farmáři (jeho těle, očích, rukou...), zelenině a ovoci. Doporučuji k přečtení, pokud milujete dezerty a sexy muže!

raty
raty
29.04.2020 4 z 5

Lehké a příjemně humorné čtení. Klasická oddechovka. Určtitě zkusím i další díly. Ta obálka je ale opravdu hrozná.

JannaB
JannaB
22.04.2020 2 z 5

No dala jsem to statečně do konce. Víc k tomu nemám co napsat :D .

Irmgard
Irmgard
20.04.2020

Četla jsem všechny tři a nic moc. Hrdinky byly hodně bezduché a příliš "emancipované" v přístupu k sexu. Připadaly mi jako poloviční chlapi. Autorka taky nějak neumí přivést postavy k životu...
Nelíbilo se mi to.

beruzzka
beruzzka
19.04.2020 3 z 5

prijemna oddechovka, je jasne, jak to bude, ale jako letní cteni ideal

Peetullka
Peetullka
27.03.2020 3 z 5

Jednoduché čtení s klasickým klišé :-) Hodně jídla, hlavně dortů - stále si mi sbíhaly sliny.
Přečteno za večer, prostě jednoduchá romantická oddechovka :-)

Myška43
Myška43
29.02.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila,autorku mám velmi ráda, četla jsem i jiné její tituly, mohu jen doporučit.

babystar
babystar
14.01.2020 3 z 5

Počítala jsem s tím, že to nebude nic moc, ale taková hovadina! Stručně řečeno je to beletrizovaná reklama na americké bio zemědělství tzv. hnutí "farm to table", nebo také kuchařka pro pokročilé, v níž jsem bohužel často nevěděla, o čem je řeč a přibrala jsem nejméně čtyři kila (možná to ale bylo ze zbytku vánočního cukroví). Milovnice "lechtivých scén" si ale přijdou na své.

láska erotika venkov farmy, hospodářství

Alice Clayton
americká, 1950