Hudba ticha

Hudba ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202489/bmid_hudba-ticha-202489.jpg 5 14 3

Andrea Bocelli v této své autobiografii popisuje vlastní obtížnou dráhu od nesnadných začátků až po triumfální dobytí operních scén celého světa. Popisuje též zákulisí a praktiky hudebního průmyslu.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Svojtka & Co

La Musica del Silenzio

Janizoun
19.08.2023 5 z 5

Andrea Bocelli popisuje svůj život formou vyprávění. Při vzpomínkách změnil jméno nejen sobě, ale i dalším zmiňovaným. Příběh je poutavý i dojemný. Životní příběh vynikajícího pěvce mohu všem jen doporučit. Děkuji "Mája777" za její pěkný komentář, bez ní bych knihu neobjevila. Jsem moc ráda, že po dlouhém shánění této knihy, už i tento pěvec má čestné místo v mé "hudební" knihovně.
Andrea Bocelli mně vnikl do srdce jako Amorova střela nejen vynikajícím zpěvem, ale nyní i svou úžasnou osobností.

intelektuálka
26.12.2022

Všem svým oblíbeným pošlu pro sváteční dny krásnou nahrávku AVE MARIA :

David Garret- violin a zpěv Andrea Bocelli .... ať se líbí....

Mája777
02.02.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla díky výzvě. Nenešla jsem k ní totiž žádný komentář a tak mě začala zajímat. Sehnala jsem ji v antikvariátu, přečetla a nelituji. Pan Bocelli je nejen vynikající pěvec, ale také skvělý vypravěč. U některých pasáží jsem i plakala. Určitě ji doporučuji.
ČV 2019: kniha, která má v době čtení méně než deset komentářů.

Autorovy knížky

Andrea Bocelli