Hubneme s rozumem v praxi

Hubneme s rozumem v praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100567/hubneme-s-rozumem-v-praxi-100567.jpg 5 7 3

Glykemická kuchařka je určená pro všechny, kteří mají zájem o zdravou výživu, a těm, kteří chtějí hubnout bez pocitu hladu. Obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře s nízkoenergetickou hodnotou a výhodným poměrem živin, vhodné pro hubnutí a udržení váhy. Umožňuje aktivní výběr jídelníčku pro celou rodinu dle vlastní chuti, bez zatěžování počítáním kilojoulů. Důležité je zaměření na glykemický index potravin a způsoby jeho snižování... celý text

JancaMia
09.07.2023 4 z 5

tahle kuchařka mi pomohla krásně nastartovat metabolismus a díky ní jdou tuky krásně dolů (rukou v ruce s pohybem a pitným režimem )

vera0232
11.04.2019 5 z 5

????Super knížka pro zdravý životní styl

Monicay
23.01.2014 5 z 5

Pěkné barevné ilustrace, dobře pochopitelný a názorně vysvětlený glykemický index. V této knize si své najde člověk, který se zdravou výživou začíná i ten, který již o této problematice něco ví a hledá další informace. Druhou polovinu knihy tvoří recepty, z nichž mě mnohé zaujaly - nejvíc se mi u nich ale líbí poměry bílkovin, sacharidů, tuků a energie, které jsou u každého pokrmu uvedené.

kuchařky hubnutí

Autoři knihy

Iva Málková
česká, 1955

Kniha Hubneme s rozumem v praxi je v