Hubneme s rozumem tvořivě

kniha od:

Hubneme s rozumem tvořivě https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100566/hubneme-s-rozumem-tvorive-100566.jpg 4.4 8

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi (dosud prodáno 22 000 kusů) opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát ale nabízí ještě mnohem více. Kniha je na výšku rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním a svačinkám, prostřední obědům a spodní část večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den - kniha obsahuje tolik receptů, aby se v průběhu dvou měsíců neopakoval žádný z hlavních chodů, systém listování umožňuje vytvořit téměř 90 000 variací hlavních denních jídel - kombinace snídaně, oběda a večeře se tedy nemusí ani jednou opakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den (tedy snídaně, oběda, večeře a svačiny). Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná, a listováním jednotlivými částmi knihy si sestaví vlastní jídelníček pro každý den. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet (i tím je kniha unikátní, český trh zatím nabízí vhodné ukázkové jídelníčky pouze pro hubnoucí). ... celý text

Komentáře (3)

Komentáře 3 Recenze 0

JancaMia
JancaMia
13.06.2023 4 z 5

Kniha působí po grafické stránce a informativní velice hodnotně, nicméně se na ní částečně podepsal zub času, některým hubnoucím procesům lze vypomoct (bcaa, matcha, izoláty). Každopádně jde kniha tím nejsprávnějším směrem aby člověk který chce pracovat na změně životního stylu, musí vybalancovat psychiku, pohyb a jídlo a pitný režim, v momentu kdy osoba tyto návyky získá jde vše doslova "jako po másle" .

Lynxova
Lynxova
05.10.2017 5 z 5

Velice pěkně zpracovaná kniha, vhodná pro úplné začátečníky, ale pro již pokročilejší " dietáře" :) S knihou si dokážete sestavit jídelníček přesně pro sebe a obsahuje i snadné, rychlé a vcelku cenově dostupné recepty, které s chutí sní celá rodina a efekt regulace váhy se tak projeví i na ostatních členech rodiny. Pěkná a souhrnná kniha.


twerkit
twerkit
03.01.2016 4 z 5

Rozhodně to jsou nápomocné recepty..
ale postrádají určitou pestrost .. Myslím že i při dietě se dá jíst lépe :)

Štítky knihy

kuchařky hubnutí zdravá výživa

Autoři knihy

Iva Málková
česká, 1955

Kniha Hubneme s rozumem tvořivě je v

Přečtených15x
Doporučených1x
Knihotéce18x
Chystám se číst4x
Chci si koupit2x