Hubert & Hugo

Hubert & Hugo https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473039/bmid_hubert-a-hugo-vBp-473039.jpg 5 42 6

Hubert & Hugo série

Hubert a Hugo jsou horolezci, které můžete znát ze stránek časopisu Čtyřlístek. Oba mají pro strach uděláno, a ať zamíří kamkoli, dobrodružství si je vždycky najde. Společně s nimi navštívíte záhadná místa, zažijete napětí a odhalíte nejedno tajemství. Chobotnice hrající ping pong, horské příšery, podivuhodná rodinná tajemství, strašidla i mistři zločinu. To vše a ještě více v 11 výpravných komiksových příbězích.... celý text

gabriela8704
03.12.2023 5 z 5

Neodolala jsem a přečetla tuto komiksovou knihu a tedy jsem fascinována. Obrázky jsou skvělé, text zajímavý a odpočinu si nad veselými prihodami otce a syna. Za mě skvělý komiks i z pohledu dospělé osoby.

Luky110812
03.12.2023 4 z 5

Syn četl sám. Byl nadšený, že si mohl přečíst chybějící díly, co neznal. Ale zkrátka čtyřlístek komiks bohužel zastínil. Přesto se mu velice líbil.

Kobzíci
31.07.2022 5 z 5

Komiks se nám s dětmi moc líbil, vřele doporučujeme :)

simon9946
24.04.2022 4 z 5

Fajn příběhy, které vychází ve Čtyřlístku. Rozhodně doporučuji.

GoodGames
14.07.2021 4 z 5

Hubert & Hugo sú hravé príbehy dvoch horolezcov, ktorí navštevujú rozličné miesta po svete a zažívajú vtipné dobrodružstvá. Jedná sa o zborník príbehov, ktoré vychádzali v Čtyřlístku a ak hľadáte príjemné uvoľnené čítanie, Hubert & Hugo potešia ako malých, tak aj veľkých čitateľov. Pre deti je tu milá kresba, uvoľnený humor a pre tých starších je tu množstvo popkultúrnych odkazov.

Maryška
02.07.2021 5 z 5

Úvodní stránky k jednotlivým příběhům tvořené podle klasických komixů jsou dokonalé! Bonusová epizoda ve stylu historického Mickey Mouse nás dostala :)

české komiksy

Nikkarin (p)