Hubert & Hugo 2

Hubert & Hugo 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503732/bmid_hubert-a-hugo-2-WrV-503732.jpeg 5 19 6

Hubert & Hugo série

Hubert a Hugo jsou horolezci, které můžete znát ze stránek časopisu Čtyřlístek. Oba mají pro strach uděláno a ať zamíří kamkoli, dobrodružství si je vždycky najde. Společně s nimi navštívíte záhadná místa, zažijete napětí a odhalíte nejedno tajemství. Hrozivé laviny, strašidelný hotel, filmové natáčení, horské opice i vynalézaví padouši – to vše a ještě více v 11 výpravných komiksových příbězích. Pokračování úspěšné série.... celý text

gabriela8704
04.12.2023 5 z 5

Druhý díl to samé, co první. Za mě peckovy komiks. Rozšířím synovu sbírku komiksů, protože ten to je zkrátka fakt dobrý.

Luky110812
03.12.2023 4 z 5

Syn četl sám. Byl nadšený, že si mohl přečíst chybějící díly, co neznal. Ale zkrátka čtyřlístek komiks bohužel zastínil. Přesto se mu velice líbil.

Atlantis
28.04.2023 4 z 5

Tihle dva pánové ve Čtyřlístku vyskytovali v době, kdy jsem jej už dávno nečetl, takže jsem šel do této knihy úplně naslepo, vlastně jen kvůli autorovi. A Nikkarin opět nezklamal. Mám opravdu rád jeho "kulatý" styl kresby, hodně mě baví jeho humor a narážky. A plakáty před jednotlivými příběhy? Ty si vyloženě říkají o velký formát. Plný počet nedávám jen proto, že jednotlivé epizodky jsou kvůli omezením časopisu často osekané až na dřeň, takže není moc prostor na nějaké poznávání postav apod.

adela3128
17.03.2023 5 z 5

Dětský čtenář ocení především dobrodružství, dospělý slovní hříčky a pop-kulturní odkazy. Toho si na Nikkarinovi cením velmi, protože tím je mi hodně blízký. :)

GoodGames
02.12.2022 4 z 5

Aj druhá kniha príhod Huberta a Huga je veľmi príjemná, milá a je ideálna na odreagovanie. Príbehy sú svieže, hravé a v každom ide o niečo iné. Raz sa musia hlavní hrdinovia vysporiadať s lavínou, ďalej nešikovne upratujú domácnosť, zbierajú huby, hľadajú poklad, navštívia Třescon zameraný na hrdinov Štvorlístka alebo rozprávajú príhodu so špeciálnym druhom Vlkolaka. Nikkarin si to píše a kreslí sám a ide mu to naozaj dobre. Určite by som si dal rád aj ďalšie príbehy.

Zmiu
05.11.2022 5 z 5

Příběhy Huberta a Huga si užívám čím dál víc. Druhá souborná kniha je nejméně stejně dobrá jako ta první, ke které se určitě taky vrátím. Příběhy mají spád, humor a spoustu popkulturních odkazů.