Hrubá marže

Hrubá marže https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29376/bmid_hruba-marze-SOn-29376.jpg 3 43 7

Už motto knihy - citát z Božské komedie naznačuje, že se autor inspiroval Dantem Alighierim. Devět kruhů pekla, jimiž si Dante prošel a kde poznal lidské nectnosti, přenesl Quintreau do současného světa, navíc do světa vysokého byznysu.

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Odeon

Marge brute , 2006

uzivatel6780
uzivatel6780
18.04.2023 4 z 5

Zábavné, trefné, skvělé antagonismy, s pointou by přesto šlo možná o něco více pracovat.

jiri77
jiri77
07.05.2019 4 z 5

Celkem mě to mile překvapilo. Božská komedie převedena do dnešní doby. Skvělý popis myšlenek postav.

Alena_S
Alena_S
05.02.2019 3 z 5

Souvětí na celou kapitolu, to né, tohleto... Jen pan Alighieri to zachrání, když na něj na konci přijde řada ;-)

Ronin Roujin
Ronin Roujin
06.12.2014 3 z 5

Takové corporate verze Božské komedie. Nebylo to nejhorší ale omezit celou knihu jen na podrobný popis postav se mi zdá trošku málo.

pupko
pupko
28.04.2014 2 z 5

Francúzska socialistická literatúra na jedno použitie-prečítanie....alebo strata času.

beanstk
beanstk
10.02.2014 4 z 5

V tomto se pozná každý, kdo pracuje "v korporátu". Nikam nevedoucí porady, různé typy kancelářských mysí (a krys)... Jednohubka na jeden večer...

Lucila
Lucila
16.12.2011 4 z 5

Tuto knihu doporučuji každému, kdo tráví čas na poradách. Ukazuje deset různých kolegů, kteří pracují v nadnárodní společnosti a každý zažívá své "peklo" a nyní sedí na další společné poradě a každý má v hlavě něco jiného. Velmi realistické a strozumitelné.

francouzská literatura

Autorovy knížky