Hrozba

Detektivní příběh z dostihového prostředí. Jako odborník na únosy pomáhá Andrew Douglas obětem i jejich blízkým při sjednávání výkupného i později po únosu, protože ani znovunabytou svobodou problémy zajatců nekončí. Stačí jen malá chyba, a člověk zemře, anebo se nikdy nezbaví psychických potíží. Andrew si proto plně uvědomuje závažnost hrozby, která se únosem mladé italské jezdkyně snáší na dostihový svět. Neboť kde je kořist, jsou i kořistníci, a bohaté dostihy slibují kořist tučnou. Kvůli takové se zločinec nezastaví před ničím ani před nikým, kdo by mu bránil… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/838/hrozba-838.jpg 4.4145

Danger (1983)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Lidka

Pavel Soukup, skvělý rétor, díky němu byl příběh zajímavější, než kdybych knihu měla číst sama. Jinak samotný příběh? Řekla bych, klasika.

Jara 56
02.02.2016

Klasika od Francise, mě se moc líbila.

Baiba
26.09.2015

Hodnotím audio, které je velice pěkně zpracované. Pavel Soukup je prostě sázka na jistotu. Orchestrální úprava Yesterday mi sice trochu lezla na nervy (i když ta písnička za svoji obehranost holt nemůže), ale vzhledem k tomu, že má v příběhu své místo, jsem ji nakonec přijala. Román sám mě zase tak nenadchnul. Taková klasika, neurazí, nenadchne, Francis určitě napsal lepší věci.

KKatka
05.05.2015

napínáva, čtivá

astroweb
12.04.2015

Po delší době jsem si dopřál Francise. Začátek byl slibnější, pak se to trochu vleklo.

Morkon
03.02.2014

Odychovka. Klasika od Francise, velmi ctiva.

Rup
22.10.2013

Tentokrát autor zabrousil i do psychologie, a nevedlo se mu špatně. Výborně napsané.

studentice
23.07.2013

Napínavý nekrvavý příběh pana Francise, kde dobro zvítězí vždy nad zlem. Tenhle příběh opět nezklamal a potěšil:)

vitavita
06.03.2012

Specialista na únosy to nemá lehké ani v této knize.