Hroši nepláčou

Tahle příšerná historka se mi stala před víc než dvaceti lety. Bylo to na silvestra. Nosila jsem tehdy dlouhé sametové šaty a stylizovala jsem se do obrazů dekadentních šlechtičen. Měla jsem vlasy vyčesané vzhůru, pořád jsem říkala "pardon" a milovala jsem Jendu. Milovala jsem Jendu tak náruživě, že i když jsem měla hnisavou angínu, rozhodla jsem se jet za ním do hor......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136/hrosi-neplacou-jdB-136.jpg 3.4117
Novely, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Hroši nepláčou

jprst

V "čtecí nouzi" jsem sáhl do ženské části naší rodinné knihovny, ale to co jsem vylovil, mě po přečtení přesvědčilo, že je u nás možné vydat prakticky cokoliv. Autorka, která se dříve prezentovala přijatelným humorem, se dostala až na úroveň humoru, pro který je označení hloupý, spíše chválou. Při hodnocení jsem zavřel obě oči a dal jsem jednu hvězdu, přece jen jde o českou autorku, i když jen o takovou, s jejíž tvorbou už se potkat nemusím a hlavně ani nechci.

Taralcielle
18.09.2019

Klasika od Haliny. Průměr. Daleko více jsem se pobavila u Banánových rybiček, ale jako takové lehké čtení po večerech nebo na dovolenou OK. Ale nic velkého nečekejte.

haki34
03.03.2019

hezká typická Halinina oddechovka...řadím k lepším, naprostá většina pobavila, i jsem se nahlas zasmála..klasicky si střílí ze sebe, opět vytáhne historky s kamarádkami, milenci, rodinou..obzvláště tatínek nezklame...(jak hlídal vnoučka a pohádal se s ním (3letým !!!) ohledně koupě tanku, (však kdo z nás by vyměnil ve 3 letech tank za ukrajinské básně ???) a nechal ho jít samotného kus Prahy domů :P
...co dodat ?? já si jen vzpomenu na scénky z "díky za každé nové ráno") ...a v této knížce překvapila v pár textech maminka...zaokrouhlím na 4 *!!

Messilina
03.03.2019

Nebyla to špatná kniha, ale po chvíli jsem měla pocit, že čtu pořád jedno a to samé. Trochu ty povídky splývají. Takový průměr. Čekala jsem víc.

barbarera
20.02.2019

Čekala jsem trochu více, jako oddechové čtení mezi procedurami v lázních by to šlo.

aalma
14.02.2019

Milá kniha, čtu už potřetí a určitě ne naposled

Klárai
14.11.2018

Asi fakt nejsem cílová skupina.

23.10.2018

Tahle kniha zklamala na celé čáře. Dočteno jen proto, že je to od Haliny. Jinak ztráta času:-(.