Hrobky nad propastí

Hrobky nad propastí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22007/bmid_hrobky-nad-propasti-Svt-22007.jpg 4 25 3

Stopy hrůzy 105. Lucy vyhraje na školním večírku v tombole staré puzzle, zobrazující Adamsovu výšinu – přepychový dům bankéře Adamse nad kaňonem, nyní už zčásti zničený zemětřesením v roce 1994, při němž bankéř stejně, jako stovky dalších lidí, zahynul. Když je ale složí, objeví na zadní straně skládačky podivný plánek. V domnění, že ukazuje místo, kam Adams ukryl nakradené milióny, začíná se svým chlapcem a kamarádkou pátrat v okolí uzavřeného kaňonu. Místo peněz se objevují mrtvoly – na dně kaňonu, v rakvi ve sklepě Adamskova domu – a také výhrůžky, že další obětí se má stát právě Lucy. Trojlístek to neodradí, a tak ruka neznámého vraha opět zasahuje…... celý text

Martin82
27.10.2023 1 z 5

(SPOILER) Poslední kniha v serii SH od české spisovatelky Wendy Darlenové a musím se přiznat, že to bylo peklo číst. Normálně čtu knihu SH za 1, max 2 večery, s tím že druhý večer mě děj vtáhne a dočtu s napětím větší část děje (hlavně u R.L.Stine). Tady to bylo na tři vyčerpávající večery, kdy jsem stále listoval, kolik ješte zbývá stránek...Nekonečný příběh...nuda, šeď, nelogické uvažování (např. objeví mrtvolu a druhý den jdou tapetovat kůlnu :-DDDD).... 25% za začátek - skládání starého puzzle, pak asi proběhlo k zemětřesení i v inteligenci hlavních hrdinů.

postrach
07.07.2021 5 z 5

Dobra kniha na cestu.....

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Kniha byla určitě zajímavá, ale nějakou hlubší stopu ve mně nenechala. Vše popsané v pořádku, to ano. Nevytkla bych nic, jen oproti jiným jsem na ni brzo zapomněla.

Wendy Darlenová (p)
česká, 1931 - 2016
1995  69%Odejdi, nebo zemřeš
1998  69%Pokoj její duši
2000  71%Hrobky nad propastí
1999  73%Kazeta s brontosaurem
1997  58%Andělé vědí své

Kniha Hrobky nad propastí je v