Hrob pro mého manžela

Hrob pro mého manžela https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402343/bmid_hrob-pro-meho-manzela-Sq7-402343.jpg 3 193 68

Erin je dokumentaristka a Mark investiční bankéř s velkými plány. Vášnivě zamilovaný pár se po svatbě vydá na kouzelné líbánky v ráji na Bora Bora. Při společném potápění v průzračném moři však najdou něco, co jejich životy obrátí vzhůru nohama. Novomanželská idylka se rázem změní v nekonečné lhaní a boj na život a na smrt. Pro fanoušky Ruth Ware či Pauly Hawkins.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Something in the Water , 2018

Peace
06.06.2019 3 z 5

"Každého zachránit nemůžete. Občas prostě musíte zachránit sami sebe."

Nebylo to špatné, ale že bych nedočkavostí nestíhala otáčet stránky, se říct taky nedá.
Za mě průměr, který z hlavy hodně rychle vyšumí.

Urbana
31.05.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila, rozjezd byl sice pomalejší, za něj ubírám *, ale poté nabrala obrátky, romantické líbánky na Bora Bora ..... pak knihu neodložíte.

Ajuszka
27.05.2019 odpad!

Ne ze 50 stranek je nuda.. Ono to bude asi cele nuda.. Po 70ti strankach odlozeno..trapit se nebudu

Hope80
21.05.2019 3 z 5

Tuto knihu doporučila moje oblíbená Reese Witherspoon,ale musím říct, že to není úplně co jsem očekávala,nemohla jsem se dlouho začíst a prvních 50stranek mě vůbec nebavil,poté se kniha zlepšila a chvilkama byla i napinava,ale zařadila bych ji do průměru, rozuzlení a konec není úplně povedený.

zuzana2599
20.05.2019 3 z 5

Docela jsem se na tento thriller s drsným názvem těšila, ale líbil se mi jen málo. Prostě mi nesedl, nevím proč, ani prostředí, či hlavní hrdinové, či téma thrilleru - peníze, nepřišla jsem tentokrát čtení vůbec na chuť. Dočteno, ale bez radosti, z povinnosti !

alilunka
19.05.2019 3 z 5

Čekala jsem víc. Něco, co mě překvapí. Příběh dost neuvěřitelnej, hlavní hrdinka mi lezla na nervy jak je pitomá.

Bisdog
06.05.2019 5 z 5

Pozvolný nástup napětí ,až do samého konce moc povedeného thrilleru s romantickým pobytem na Bora Bora a koncem v pochmurné deštivé Anglii.

Pípasek
06.05.2019 5 z 5

Nádherná příroda, luxusní servis na Bora Bora. Líbánky jak z katalogu. Stačí však tajemný nález při potápění a začíná nepředstavitelný napínák od kterého neodejdete, dokud se nedozvíte rozuzlení. Tento debut se opravdu povedl.

Bora Bora thrillery pro ženy

Catherine Steadman
britská, 1987
2019  66%Hrob pro mého manžela
2020  69%Pan Nikdo

Kniha Hrob pro mého manžela je v