Hrob pro mého manžela

Hrob pro mého manžela https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402343/bmid_hrob-pro-meho-manzela-Sq7-402343.jpg 3 193 68

Erin je dokumentaristka a Mark investiční bankéř s velkými plány. Vášnivě zamilovaný pár se po svatbě vydá na kouzelné líbánky v ráji na Bora Bora. Při společném potápění v průzračném moři však najdou něco, co jejich životy obrátí vzhůru nohama. Novomanželská idylka se rázem změní v nekonečné lhaní a boj na život a na smrt. Pro fanoušky Ruth Ware či Pauly Hawkins.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Something in the Water , 2018

ejerabko
16.10.2019 3 z 5

Kniha se cetla velice dobre,od zacatku jsem se ani chvilicku nenudila...Bohuzel me ale zklamal konec a zustalo zde pro me jeste nekolik nezodpovezenych otazek...

SilvieK001
07.10.2019 5 z 5

Tak mne to bavilo od začátku do konce! Trochu jsem se bála díky recenzím zde, ale vlastně hned od začátku se mi příběh začal odvíjet jako super film, četlo se mi snadno a s radostí. Takže za mne určitě ano (a doufám, že to natočí jako thriller dobře!)

veronna
04.10.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila od prvních řádků, pořád jsem byla napnutá, jak to vlastně celé dopadne. Určitě to nebyla poslední kniha od této autorky, kterou jsem četla.

Miruš
29.09.2019 1 z 5

Na tuto knihu jsme se těšila, ale daleko jsem se nedostala. Prostě mě to nechytlo. Snad je to jen současným rozpoložením... třeba jí dám šanci ještě někdy později...

dencazrnu
25.09.2019 3 z 5

Nejraději bych hodnotila jako 3,5 hvězdičky.. 3 se mi zdají málo, ale 4 už zase moc. Začátek knihy byl super, jenže pak se to na můj vkus začalo příliš táhnout a komplikovat. Ke konci už jsem zase byla napnutá, jak to dopadne, ale celkově z knihy nejsem zase úplně odvařená, jak jsem původně čekala.. :) U této knihy by mě asi více bavilo filmové zpracování, než to číst.. :D Na druhou stranu, zase jsem četla i horší knihy, tak zase tak zlé to nebylo.. ale i tak nechávám jen 3 hvězdy.. ..:)

Peťulka3
24.09.2019 4 z 5

Začátek nic moc,ale pak to stálo za to.

Sajmonik
11.09.2019 1 z 5

Od této knihy jsem čekala víc. Vůbec mě děj nebavil a myslela jsem, že se do konce ani nedostanu.

tamila
30.08.2019 1 z 5

Čekala jsem asi něco jiného. Zmátlo mne i doporučení Reese, kterou miluju od Big Little Lies, ale asi máme každá jiný vkus. Asi do třetiny jsem se do čtení vyloženě nudila. Zajímavé to začalo být až na Bora Bora, i popis hotelu byl fajn, dokázala jsem si to představit. Pak to chvíli vypadalo, že to dostane spád a pak to zase usnulo. Nebavila mne část, kde se řešily rozhovory ve vězení. Sice jsem se donutila to dočíst, ale rozhodně to nemohu doporučit.

janina66
22.08.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Napínavá akorát. Doporučuji

eva9748
12.08.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Pro mě napínavé čtení.

derminator
11.08.2019 4 z 5

Ze začátku jsem si říkal tahle kniha nebude to pravé ořechové. Ale jakmile se příběh rozjede nestačíte se divit co všechno je člověk pro peníze ochoten udělat. Této knize i věřím že by se to takhle někde, někdy mohlo stát proto jí dávám dobrých 90%.

jasmína
04.08.2019 4 z 5

Kniha se mi sice líbila, ale zklamalo mě, že se dá brzy vytušit kdo v tom všem asi tak jede..... za to ubírám jednu hvězdičku.

bookcase
17.07.2019 4 z 5

Nebylo to tak špatné, jak jsem myslela, že bude na základě zdejších komentářů. Spád to dostalo až v polovině, ale pak to byl docela fičák. Měla jsem určité podezření, a to se mi potvrdilo. :)

cleopatra11
17.07.2019 3 z 5

Nebylo to špatné, jen ten pomalý a nudný začátek...pak už se to rozjelo. Jen mi asi nesedl styl, kterým je kniha napsaná.

xena2711
08.07.2019 3 z 5

Podle názvu jsem se těšila na super thriller. Bohužel to byla slabota. Četla jsem a stále čekala na nějaký "bum", ale nic nedorazilo. Celá kniha se táhla ve stejném duchu. Hlavní hrdinka mi připadla strašně naivní až blboučká.... Určitě knížka, která rychle z hlavy vyšumí....

ennlady
04.07.2019 3 z 5

Tak třetinu knížky nuda. Pak se děj ale docela dobře rozběhl a konec vygradoval. Možná kdyby knížka měla jiný název a začátek nebyl takový, jaký byl, konec mohl být o dost překvapivější.

romana0733
02.07.2019 3 z 5

Dlouho jsem se s touhle knihou trápila, i když nebyla úplně špatná. Možná to bylo tím zvláštním začátkem. Ten konec byl dobrý, úplně jiný než jak se jevilo ze začátku.

Jirulka
28.06.2019 3 z 5

Začalo mě to bavit od cca 100 strany a pak to bylo chvíli nuda, chvíli dobrý, chtěla jsem vědět jak to dopadne. Není to špatný ale něco tomu chybí

Anahk1
25.06.2019 3 z 5

Upřímně.. dočetla jsem a za mě lehký průměr, nepřišlo mi to zas tak nudný :) ..

Bíčko
24.06.2019 1 z 5

Tak tohle opravdu NEstojí za přečtení :( celá kniha byla jedno velké trápení a dočetla jsem ji jen proto, že jsem měla dlouhou chvíli, jinak bych ji po pár stránkách odložila...

Bora Bora thrillery pro ženy

Catherine Steadman
britská, 1987
2019  66%Hrob pro mého manžela
2020  69%Pan Nikdo

Kniha Hrob pro mého manžela je v