Hrob mé sestry ekniha

Tracy Crosswhiteová, detektiv seattleské policie, strávila dvacet let v pochybnostech a otázkách, co se doopravdy stalo s její sestrou Sarah. Opravdu ji znásilnil a poté zabil Edmund House, recidivista žijící ve stejném městě, který byl za tento zločin odsouzen? Tělo se ale nikdy nenašlo. Co když vše bylo ještě jinak? Případ byl sice uzavřen již před lety, ji se ale s výsledky vyšetřování nikdy nesmířila. V Housovu vinu prostě nevěří. K zásadnímu obratu dochází v okamžiku, kdy je nalezeno tělo Sarah. Tracy je odhodlaná odhalit pravdu stůj co stůj, ale temná a dlouho utajovaná tajemství, která vyplouvají na povrch, Tracy vystavují smrtelnému nebezpečí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292735/hrob-me-sestry-1QL-292735.jpg 4.2256
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), Jota

My Sister's Grave, 2014

Kniha Hrob mé sestry

IHT
17.12.2020

"Naprosto fantasticke" bych nerekl, na to mi nektere veci prilis vadily - treba zcela opominuta dejova linka v zamestnani hlavni hrdinky (vpodstate jeji smysl byl jen ten, ze ji byly hazeny klacky pod nohy), nebo pomerne ploche charaktery nekterych postav...
Celkove to vsak byl velmi zajimavy pribeh a pekna verohodna zapletka. Urcite to ma dobry potencial pro filmove zpracovani :)
Ale hlavne me potesil zaver - narozdil od spousty jinych knih jsem z nej nemel pocit, ze je useknuty, odbyty - vyreseni bylo verohodne a vykreslene velmi prijemne :)
Celkove hodnoceni - spokojenost bez neprijemnych pachuti :) zaslouzenych 5 *

pavla67
01.12.2020

Knizka se mi velmi libila, napinave od zacatku az do konce.Skoda,ze je jenom jedna knizka od toho spisovatele v cestine.Vim, ze s Trecy napsal 5 knizek.

judith141
19.11.2020

Ze začátku jsem přečetla pár stránek, nebyl čas na čtení. Ale pak jsem tuhle knížku prolítla za dva večery! Doufám, že spisovatel nezůstane jen u téhle jediné a bude pokračovat:-)

iveta61
01.10.2020

Přečetla jsem "jedním dechem". Za mě pěkná, čtivá detektivka.

Aymira
27.09.2020

Poslední dobou mívám štěstí na knihy odehrávající se v nějakém zapadákově ve státě Washington. Zde jsou náhodou objeveny lidské ostatky patřící před dvaceti lety ztracené sestře detektivky ze Seattlu. Ačkoliv ve vězení sedí pachatel, který se tehdy k činu přiznal, ona přesto po celou tu dobu nepřestala pátrat po skutečném vrahovi své milované sestry. Rozpadl se jí díky tomu osobní život a nyní se vrací do místa svého dospívání, kde se setkává se známými lidmi a snaží se dobrat pravdy.

Velmi záhy je v knize naznačeno, že ne vše před oněmi dvaceti lety probíhalo dle pravidel. Já jako čtenář jsem díky tomu začala mít určitá podezření, ale nakonec jsem byla opět přelstěna. V ději se vyskytují retrospektivní kapitoly, které nám odhalují, jak to právě před oněmi dvaceti lety probíhalo. Zároveň je možné zažít zajímavý vhled do americké soudní síně - poté jsem čekala, že proces bude pokračovat, ale místo toho nabral děj na obrátkách a vše zakončila velká sněhová bouře... Kniha je nejen skvělým thrillerem, ale současně nutí čtenáře zamyslet se nad tím, zda je hledání spravedlnosti vždy tou nejlepší cestou.

koki.veru
06.08.2020

Nádherná knížka. Velice napínavý a silný příběh. Měla jsem i slzy na krajíčku. Víc takových knih.

Ulrika
03.08.2020

Naprostá pecka až do samého konce napínavé a konec mě dojal. Moje první kniha od R. Dugoniho a určitě nebude poslední ????

MarkétaI.
16.07.2020

Tracy nevěří, že Edmund zavraždil její sestru a trvá dvacet let než se případ posune dál..
Postupně mě kniha vtáhla do děje a já si říkala, jestli nastane nějaký nečekaný zvrat na konci. A ono to na konci opravdu nebylo úplně tak, jak jsem si myslela.
Kniha je zajímavá, čtivá a napínavá detektivka.

Autor knihy

Robert Dugoni
americká

Kniha Hrob mé sestry je v

Právě čtených4x
dalších seznamech5x