Playground

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je dětské hřiště. Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na minutu a čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: byla převezena do tajemného přístavního města, které představuje přechod mezi životem a smrtí a panuje v něm krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se jí stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo z města uniknout a vrátit se do života?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277408/playground-GfR-277408.jpg 3.51235
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Host

Playground, 2015

Kniha Playground

vikyna9

Něco úplně jiného, než jsme od J. K. zvyklí. Po počátečních rozpacích a chuti knihu odložit... Musím uznat, že byla zajímavá, čtivá. I když to není můj šálek kávy, ale tak nějak, ani nevím proč vlastně, se mi kniha líbila.

Kerberos

První kniha od těchto autorů,která mě neoslovila.

bergle

Za mě naprosto super kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mi téma i krátké kapitoly. Určitě doporučuji ostatně jako všechny knihy o Keplera.

Schary

Myslím, že detektivní trilery od Keplera jsou mnohem lepší než tato kniha... Hlavním námětem knihy je boj v posmrtném životě o možnost se vrátit zpět do života....

Katania

Mě se to líbilo. Bylo to zase něco trochu jiného.

Snehurka01

Líbilo se mi to... Zase něco jiného, ale naprosto super. Tahle dvojice může napsat cokoliv a pořád to bude stejně dobré. Parádní vykreslení města mrtvých, snad se dočkáme dalšího dílu.

evaicka

Úplně jiné než jsme od Larse Keplera zvyklí, ale musím říct, ze se mi to libilo. Zajímavé.

AlbionFoxyFox

Dočetla jsem jen díky tomu, že si knihy jen kupuji, takže by mi bylo líto peněz. Kdyby se odmyslela ta část o umírání a byl to jen fantasy thriller, tak ještě by se to sneslo, napínavé okamžiky tam byly, ale takhle jsem byla hodně rozpačitá a skeptická :( Dvě hvězdy dávám za krátké kapitoly, díky kterým to alespoň odsýpalo a za krátké chvilky napětí.

Omerta
Omerta