Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1008 166

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

nikca3882
27.04.2020 5 z 5

Už dlouho se mě nestalo, že se mě knížku nechtělo odkládat! :) Přečteno jedním dechem. Za mě super, jdu se vrhnout na další díl.

Dee69
20.04.2020 1 z 5

Čo ma na tejto knihe najviac iritovalo je hlavná hrdinka. Naivná, poddajná, a neviem. hlúpa. Veď jasné, že keď vám váš milovaný bude nadávať, zosmiešnovať, urážať, tak ho budete milovať ešte viac. Chápem pointu "bad boys" kníh, ktoré sú dnes tak obľúbené, ale táto kniha ma nijako neohúrila a mala som vážny problem aby som ju v polke nazavrela a nezahodila do kúta.

CleopatraKatli
16.04.2020 4 z 5

Nejak me to podle anotace nelakalo, ale nakonec se to cetlo fakt dobre. Prvni pulka napinava, rozhodne zajimava - chytla a nepustila. Dej se vyvijel a odkryval, fajn! Vic byl pekny hajzlik :) Od pulky knihy uz to bylo spis takove vlaznejsi... skoda.

Mišutamyš
08.04.2020 5 z 5

Za mě v daném žánru jedna z nejlepších. Od autorky moje první a další mám na cestě. Takhle dáma to umí. Hajzlík se zázrakem nezmění v zamilovaného moulu a i tak je konec happy. :-) Knížka mi sedla, je psána velmi čtivě, děj odsýpá, prostě musíte číst dál a dál a na konci je vám líto, že už to skončilo. Skvělé čtení.

Ketfl
24.03.2020 4 z 5

Já mám teda z této knihy úplně zvláštní pocity. Kniha sama o sobě je skvělá. Děj byl napínavý, pořad mě zajímalo co bude dál, takže se mi stránky v rukách jen míhaly. Musím vyzdvihnout i styl psaní a překlad. Kniha si tedy určitě zaslouží vysoké hodnocení.
Co ale nemůžu pochopit je jedna věc. Tady trochu spoiler, tak pozor! A to je ta, že on se přizná k vraždě a ona ani nemrkne. Ba naopak je to ještě vysvětleno jako správná věc, ze zákon nemusí být vždy zákon. Člověk se pak tedy vlastně ani nemůže divit, že to v té Americe funguje tak, jak funguje. Jinak ale super kniha.

Zomy
21.03.2020 5 z 5

Je to tak nepravděpodobné. Myslím tím nepravděpodobné i na červenou knihovnu. Svět velkých peněz. On takový hajzl. Ona silná a zároveň všeodpouštějící. Má to takovou jiskru! Bomba.

Hany.Honey
21.03.2020 5 z 5

Naprosto skvělý! Vtipný, slangový jazyk, prostě dobře napsané a hlavně dobrý překlad! Nejlepší, co jsem zatím z této sekce knih četla.

Myška43
15.03.2020 5 z 5

No páni, to byla jízda. Hltala jsem každou stránku, dokud nebyl konec. Velmi zajímavý příběh.Nevím, jestli mám Viciouse ráda, nebo ho nenávidím, ne kecám, miluju ho a Emília má božskou trpělivost, já bych mu nakopala zadek. Láska překoná vše!!! Takže, mám další oblíbenou autorku a těším se na další příběhy.

Knihomolka97
10.03.2020 5 z 5

Vicious neboli Baron Spencer - nejde ho nemilovat ale zároveň ho musíte trochu i nenávidět. Bad boy s velkým B, pořádný zmetek. :D
Knížka samozřejmě skvělá, parádní jízda od začátku do konce. Těším se na další díly!!

Katana83
23.02.2020 5 z 5

Precteno během jednoho dne . Barona budete nenávidět i milovat.

Toledo
21.02.2020 5 z 5

Velmi milé a osvěžující. Příběh byl zajímavý, přeslazených scén tak akorát, ale hlavně konečně někdo napsal erotický román a nebylo potřeba "to" dělat na každé stránce, takže to mělo dokonce i nějaký příběh a ne jen sex. Moc se mi to líbilo a těším se na další díly (i když se mi většinou stává, že stejně první díl z podobných sérií je můj nejobíbenější).

adriane9
08.02.2020 3 z 5

To je tak když začnu něco číst z nudy a hele ono je to docela fajn, Vic mě bavil šíleně, o trochu míň naivní Em, ty ženský jsou snad všude stejně popsaný škoda. Celkově to hrálo na příjemnou strunu, bavilo mě to až do konce a světe div se chlap si tu zachoval temnou stránku až do konce žádná trapná změna na romantickýho pablba. Barva půlnoci nuda, ale tohle se autorce povedlo !

Majakadelcova
29.01.2020 5 z 5

Tak tohleto byla paráda, jízda se vším všudy!!! Knížka měla všechno...lásku, nenávist, zločin, trest, odpuštění, sex..a najednou byl konec. Musím uznat, že Vic byl kurva můj šálek, bavil mě hned od začátku.

kalinka99
28.01.2020 4 z 5

Taková ta klasická červená knihovna. Vic byl sympaťák a Emilie trošku tvrdohlavá, ale nedivím se jí. Možná by mohlo být o pár stránek navíc. Třeba více napjaté vztahy s jeho nevlastní matkou nebo o epilog po několika letech.

elisa194
25.01.2020 5 z 5

To byla jízda. Parádní kniha! Líbil se mi děj, hlavní postavy, sexu tak akorát, prostě top!!
Jedna z těch hodně povedených, co jsem s touto tématikou četla ????

happy19
17.01.2020 5 z 5

Tak fajné!Konečně si tady pan zlý nechal svůj osobitý charakter až do konce!
Jméno Vicious..
může legálně užívat dál:-D..
Dravé,hravé,nápadité..jop!

Chvilkasnění
16.01.2020 4 z 5

Několikrát jsem měla chuť Em proliskat za to jak se chovala a že si nechala všechno líbit od Viciouse. Vicious se za každou cenu snažil chovat jako hajlz, hlavně od sebe všechny odehnat...taková verze bad boye. No kdo by něco takového nechtěl číst znovu a znovu.

nani_nka
08.01.2020 4 z 5

Toto je taká kniha kde by ste hlavnú hrdinku najradšej preplieskali zato, čo všetko je ochotná znášať od hlavného hrdinu, no aj tak toho hlavného hrdinu totálne žerete a neviete sa dočkať ďalších kníh o zvyšných "hriešnikoch".

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Viciouse jsem chápala, vždycky za takovýmto jednáním je něco z dětství či nějaká porucha, prostě vám kdysi někdo ublížil, proto vy teď nějakým způsobem ubližujete svému okolí nebo konkrétní osobě. To tak k sobě zapadá. Ale Emilia pro mě byla tak trošku pipka. Jako chápu tu potřebu, že v něm chce vidět vše jen dobré, že má tendenci, i přes to šílené chování, se k němu znovu jakože vracet. Začala mě bavit, až když byla dospělá a i tam bych trošku uvítala nějakou reakci na některé jeho výpady. Někdy mi tyto knihy připadají jako popis BDSM, dominant vs podřízená, ponižující vs ponížená. Někdy bych uvítala, kdyby někdo ženskou postavu vybarvil jako silnou osobnost. Často to v těchto knihách nebývá, což je škoda. Protože muži bývají záporáci často.

Jejunka
28.12.2019 5 z 5

Drsné, bože on byl takový hajzl až to pěkné není. A ona? Pro mě byla slepice. Ale kniha dobrá!