Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1012 166

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

alzbeta2843
08.11.2022 5 z 5

Vicious (zľomyselný) dostal svojho mena. Od začiatku som mala na neho veľku zlosť a zároveň som prahla vedieť o ňom viac. Toto je ozaj príbeh veľkej nenávisti, neprajnosti a hlavne zapierania. Autorka veľmi dobre stvárňuje ich príbeh, ktorý je miestam až toxický. Emilie mi bolo ozaj ľúto a myslím, že v skutočnosti by mu to nikdy neodpustila. Mňa to však knihe tiahlo a musela som ju zhltnúť za víkend, čo som si potom vyčítala. Ja milujem však drámu vo vzťahu (len v knihe) a hlavne šťastné konce (to nie je spoiler). Na knihu sa oplatilo počkať kým bude k dispozícií. Teraz už má pre mňa autorka vyhradené miesto.

Silvisek
27.10.2022 5 z 5

Na zacatek me kniha stvala, kvuli tomu chovani k Millie. Ale jinak moc krasne napsany a bavila me!

Sarkak94
11.10.2022 5 z 5

Mám chuť si tu knihu přečíst znovu. Pro někoho to může být celkem drsné. Šikana, týrání, drogy, vraždy, sex a tomantika? Dalo by se říct zvláštní kombinace, ale pro mě je to naprosto dokonalá kombinace. A já té knize úplně propadla.
Baron "Vicious" Spencer, je jednim z HotHoles, na střední byl hajzl s velkým H a to mu i zůstalo. Má peníze, má moc, dosáhne všeho čeho si umane a všechno mu projde. Ale také s sebou nese těžké břímě a velké tajemství. Snažila jsem ho kvůli jeho chování nenávidět, opravdu snažila, ale vůbec to nešlo. Hlavně po zjištění důvodu proč je takový jaký je. Emilia "Millie" je jeho úplný opak. Je milá, umělecky nadaná a miluje svojí rodinu. A také v minulosti hlavním terčem Vicousovi šikany. Ale šlo tehdy opravdu o šikanu? Bylo mi jí líto, ale také jsem jí obdivovala za to, že kvůli rodině se dokázala vzdát úplně všeho.... Po letech se jejich cesty opět setkají. A Millie čeká nelehké rozhodnutí....
Děj knihy se prolíná s minulostí a přítomností. Jak se říká protiklady se přitahují. A mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. A tady obojí platí na 100%. I přes tu jejich nenávist, je mezi nimi neskutečná chemie. Jen mě trošku mrzí, že Millie Vicousovi podlehne celkem rychle. Až na tuto maličkost mě to moc bavilo. A knihu můžu, musím, jedině doporučit

syky245
17.09.2022 5 z 5

Vicious je arogantní namyšlený frajer, ale stejně si ho v půlce knihy každá z nás zamiluje. Tohle bylo báječné a určitě se pustím do dalšího dílu.

Njangu
26.08.2022 5 z 5

V tomhle díle měly hlavní postavy sílu - chemie fungovala na 100%. Vicious byl ten správný badboy. Jsem zvědavá na ostatní díly a jak budou hlavní postavy vykreslené. Tady to fakt hodně fungovalo.

andreamrs
12.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Setkáváme se zde s takovou klasickou zápletkou, kde se setkává dramatická minulost hlavních postav s přítomností. Vyskytuje se tady vztah love to hate mezi bohémskou Millie a děsným hajzlem (pardon) Vicem. Ale i z toho důvodu mě postava Vica hodně bavila, zejména odkrývaní minulosti a důvodů, proč se choval tak nesnesitelně.

Vicious mě naprosto pohltil. Ta spalující vášeň a nenávist - no, četlo se to opravdu dobře, hvězdičku z hodnocení ubírám jen z toho důvodu, že některé pasáže a zejména Vicovo chování bylo už hodně přestřelené a neumím si představit něco podobného v reálném životě. Na druhou stranu byla Millie často až moc pasivní a nechala si vše líbit.

MAU256
11.08.2022 4 z 5

Nejdřív jsem myslela, že to ani nedočtu, ale knížka byla čtivá, tak jsem překonala své pocity a knížku dočetla a byla jsem ráda, že jsem to udělala. Určitě si přečtu i pokračování.

Emilia mě dostala - to, že se vzdala svého života pro rodinu, pak znovu pro sestru, nechala si zlomit srdce, a to hned 2x a nakonec skončila tak, jak skončila. Vicious byl bohatý kre..n, který jí zničil život, a to jenom pro to, že si nedokázal přiznat, že ji prostě miluje. I když, nebylo se čemu divit, když se ukázalo, co si v dětství musel prožít. Jsem ráda, že to nakonec skončilo tak, jak mělo.

hadenka
17.07.2022

Letní oddychovka, za mě v pohodě,kniha mě bavila.

Zuzana215
13.07.2022 5 z 5

Musela jsem si jí přečíst znovu a to hned po dočteni Rozzlobeného Boha. Už jsem si nepamatovala, jak to s Vicem tenkrát bylo a upřímně jsem ráda, že byl lepším otcem pro Vaughna než byl Baron starší pro Vica.
Po dočtení můžu na 100% říct, že Vicious je z HotHoles mým oblíbencem číslo 1...I přes to všechno... :)

Blanka29
13.07.2022 3 z 5

Pro nekoho prvni dil pro jineho druhy dil :) U teto knihy mam smisene pocity, priznejme si to, Vicious byl hooodne spatny chlapec, o ktereho bych si ja neoprela ani kolo. Ale protoze se jedna o fikci, tak tech spatnych kluku neni nikdy dost :)

Ewe291
08.07.2022 5 z 5

Citam to znova asi 3-4x neviem, ale teda je to pecka, vazne toto je prosto pecka ... Emily hmm ako nezboznujem ju ale je fajn co uz je dost co povedat, Vicous to je ina kava a je to presne ten knizny hrdina, ktory je stale rovnaky a nezmekol a na nic sa nehra, toto mam rada ked je v knihach, prosto ano je magor a stale je rovnaky aj ked ma svoju lasku. Tu sa ukazalo ake su city zradne a ako sa clovek nevie vyjadrit a ak to aj robi tak zle ale pochopi to a snazi sa to napravit, o tom je zivot a prave preto mam autorku rada a vratila som sa k jej kniham. Za mna prosto super

Siwan
14.06.2022 5 z 5

Tak jasně, není to žádná novinka a já jsem evidentně zaspala dobu, že mi tahle autorka unikla. Mám dojem, že mě kdysi odradily ty debilní obálky...ale je to spíš matná vzpomínka. Každopádně k věci. Je to dobrý. Ne jen tak obyčejně, je to fakt dobrý.
Jasně je to přitažený za vlasy, hlavní i vedlejší postavy se pravidelně chovají jako idioti, místy dost na hraně se šílenstvím....ale...ze začátku jsem si říkala, proč si to prostě normálně neřeknou? proč se vzájemně trápí? proč? ....vždyť by to všechno bylo tak jednoduchý. A pak mě praštila po hlavě vzpomínka na to, jak jsem blbla kvůli klukovi, do kterýho jsem byla zamilovaná...a pak další vzpomínka...co jsem všechno prožívala za situace kvůli lásce. A no páni! Najednou mi ty postavy nepřipadaly jako takoví idioti...najednou jsem si uvědomila, jak strašně moc to někdy není jednoduchý říct ty nejjednodušší věci.
Za to, že mi tohle ta kniha připomněla dávám plnej počet.

beruzzka
18.04.2022 3 z 5

Rozhodne mi to letos prijde jako jedna z horsich knih. postavy byli dost neuveritelne. a cela ta cast s dopisy ve skole byla az hloupa.

narisa
03.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak přečten první díl této série a musím říct, že je to paráda. Opravdu velice čtivé.
Vic byl zajímavou postavou. Už od předchozí knihy Defy bylo jasné, že ho někdo týral, a v této knize se tedy dozvídáme, jak to všechno bylo. A že toho měl naloženo hodně. Nic to ovšem nemění na tom, že byl hodně tvrdohlavý a vše si chtěl dělat po svém, což mu ve finále spíše ubližovalo. Naštěstí ke konci prozřel a Em ho v tom samotného nenechala.
Opravdu vřele doporučuji. Jen nechápu, proč Jamie neměl plnohodnotný dlouhý příběh. Na základě knihy Defy jsem čekala více erotických scén, ale i když jich bylo podstatně méně, rozhodně to knize neublížilo. Příběh úžasné romantické lásky.
Jen Dean mi tu trochu vadil, ale i tak se těším na jeho díl.
Doporučuji.

Kalokaghatia
23.03.2022 5 z 5

Za mě jedna z těch lepších knih "pro ženy". Charakter Vica hodně zajímavý. Líbilo se mi i to postupné odhalování toho, co se stalo mezi hlavními hrdiny v minulosti. A mám ráda šťastné konce, takže jsem byla spokojená. Je to moje první setkání s touto autorkou a určitě si přečtu i její ostatní knihy.

LennaK
13.02.2022 4 z 5

Celkem povedena kniha. Clovek se v prubehu cteni nenudi. Charakter postav se mi libil, predevsim u Vica. Autorka se nebala udelat z nej bast*rda a byla jsem vdecna, ze se toho drzela do konce pribehu. Millie na druhou stranu mohla byt o neco mene “necham si sr*t na hlavu”, ale nejak extra mi to nevadilo.

Knihu doporucuji na oddech. Cte se sama i diky tomu, ze ctenar ma dva pohledy na vec.

beata2193
31.01.2022 5 z 5

Jo, tohle bylo podle mého gusta... I když Vicious byl fakt haj*l, všichni víme, že se všechno v dobré obrátí. Knihu jsem si fakt užila.

Lee7
29.12.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla na doporučení a musím říct, po delší době opravdu zajímavý námět a hloubka pocitu a chování. Skvělá kniha, měla styl.

TerryDee
26.12.2021 4 z 5

U této knihy jsem měla trochu problém utřídit si všechny myšlenky a pocity, které ve mně vyvolala.
Musím vyzdvihnout fakt, že kniha je rozdělena na dva pohledy hlavních protagonistů, protože díky tomu máme šanci na danou situaci nahlížet z více stran. Máme tu na jedné straně fajn milou holku, která je v různých ohledech neuvěřitelně silná a milující (především, co se rodiny týká), a na druhé straně badboye Barona “Viciouse”, jenž je opravdovým prototypem arogantního, zákeřného a bezcitného prevíta. A právě s ním jsem měla při čtení menší problém a po pravdě jsem měla chuť ho párkrát zaškrtit, což se s blížícím koncem postupně měnilo a já jsem jeho chyby (a že jich bylo) brala v potaz a nakonec si mě získal.
Za mě osobně to bylo vydařené a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Hodně se těším na další díl, protože Dean. Ten kluk se mi zamlouval už zde, tak jsem zvědavá na jeho příběh.

Nepeta
15.12.2021

Červená knihovna oblečená do lepších šatů, ale krásně čtivý příběh. Ideální oddechovka na dovolenou.