Ruckus: Šílená láska

Ruckus: Šílená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/bmid_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4 783 139

Hříšníci série

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Ruckus , 2017

happy19
happy19
27.04.2020 5 z 5

Club bad boys jede na plné obrátky;-)
Hodně chytlavé čtivo..tohle je můj šálek kávy!
Připojuji se k menšině a hodnotím tento díl jako nejlepší..
Teda ZATÍM..ptž Trent"Mute"že?Ukazuje se jako nejhodnější?:-D..Skandální..ha!Tak se pochlap,-)

Bet
Bet
25.04.2020 4 z 5

Klasika jako vždy, kniha je pohodová super počtení

Maruš.D
Maruš.D
25.04.2020 4 z 5

Já ani nevím co napsat. Mám smíšené pocity. Byla to jedna obrovská bouře s tsunami vlnou a občasným sluníčkem.
Další silný příběh. Tentokrát ve mě Rosie a Dean vyvolali více pocitů než jejich sex (kterého si teda užívali! ne že ne :D ).
V jednu dobu jsem myslela, že Rosie opravdu umře a to bych zase nepřežila já. Jejich vztah byl zajímavý. V částech, kde si odpírali svou lásku na střední škole kvůli její sestře se mi chtělo řvát. Bylo to sobecké, bohužel, život je málokdy spravedlivý. Velké plus- Zápletky pro mě nebyly vůbec předvídatelné. Život oběma naložil pěknou dávku smůly, ale jsem ráda, jak to nakonec vše dopadlo. Nečekala jsem nic míň a dočkala se všeho, co jsem chtěla.

Knihomolka97
Knihomolka97
24.04.2020 5 z 5

No skvělé, jak taky jinak! :D Ale Vicous se mi líbil o trošičku víc..
Každopádně se těším na další díl, už aby byl!

JanaSustr
JanaSustr
20.04.2020 5 z 5

Klasika jako všechny předešlé knihy..... prostě boží už se těším na další

Toledo
Toledo
20.04.2020 4 z 5

Zajímavý příběh, opět trošku jiný, než jsem u těchto knih zvyklá. Ruckus mi byl daleko sympatičtější než Vicious. Dávám však 4* protože už jsem určitě četla lepší příběhy v tomto žánru.

FairyD.
FairyD.
19.04.2020 5 z 5

"Láska není dokonalá. Život není dokonalý." Avšak táto kniha má k dokonalosti neskutočne bízko. Keď som ju otvorila nemohla som sa od nej odtrhnúť - lži,pretvárka, tajomstvá, pravá láska,boj o nadýchnutie, kamarátstvo až za hrob a ešte mnoho ďalších prvkov ktoré dokažu v človeku prebudiť neskutočne silné emocie. Zistíte že sa smejete a zrazu otočíte stránku a pre slzy už nevidíte. Rozhodne kniha ktorá stojí za prečítanie...

Pedruska01
Pedruska01
17.04.2020 5 z 5

Páni. Právě jsem dočetla a připadám si trochu rozstřelená, v tom nejlepším slova smyslu. Na tohle jsem se těšila, a to velmi, protože Vicious mě rozerval vedví a mě se to líbilo, takže bylo jasné, že Deanův příběh bude další pecka, která mě uhrane. Četlo se to naprosto výborně, mělo to spád a hrozně rychle ty stránky mizely, až mi to je zpětně líto, výborný styl.
Deana, hlavního hrdinu jsem si totálně zamilovala a oblíbila už v první plnohodnotné knize, a sama jsem nevěřila, že je to možný ještě víc překonat, ale jeho kniha mi to potvrdila. Úplně jsem ho zbožňovala - se vším všudy, od A až po Z. Dostal mě, ukradl mi srdce, ani jsem nemrkla. Nevím, zda ho za to nenávidět anebo víc milovat. :D Neměla jsem na něj výtku, vážně ne. Byl to parchant, který měl stejnak srdce na správným místě. Dřív nebo později. Nestačila jsem zírat, co si pro něj osud připravil - dost drsné a kruté rány. Bylo mi ho líto, ale držela jsem mu palce, fandila mu, a to v mnoha směrech. Autorka mě dokázala dost překvapit, co si pro něj vymyslela. Nedalo se to vůbec předvídat. Jednu teorii jsem měla s Ninou a s "ním" - a byla jsem totálně vedle jak ta jedle. Mimo jiné, tu ženskou jsem absolutně nesnášela. A každý svého štěstí strůjce, takže zasloužila si, jak skončila, mrcha jedna. Taky, musím vyzdvihnout ten pořád pro mě trochu podivný vztah: Ruckus a Vicious - Baron a Dean. Ty dva jsem si zamilovala, to je jasná věc, ale co jsem si užívala, bylo to něco živočisného, drsného a bojovného co mezi sebou měli. Výzvy, bitky, nátlak, slova, rivalitu, ale i autoritu - to všecno z nich úplně stříkalo.
Jeho polovička a druhá hlavní hrdinka Rosie byla skvělá. Měla jsem ji ráda a bavila mě, dokázala být vtipná, sarkastická. Jako by nestačil jeden nešťastník, i pro Rosie osud nepřipravil cestu růžemi vystlanou. Možná to měla horší, ale jenom proto, že šlo o životně nevyhnutelnou situaci. Každopádně byla to bojovnice na více frontách najednou a já ji prostě musela držet palce. V jednu chvíli jsem vážně nechápala a nesnášela její rodiče a místy i Millie samotnou, jak se k ní chovali. Jenže autorka to všechno tak udělala, abych to tak cítila a pak jim prostě musela odpustit.
Děj potažmo jejich příběh nebyl vůbec pěkný, ale přitom byl dokonalý a nádherný - dává to vůbec smysl? Přispívaly tomu i kapitoly, které zasahovaly do minulosti a mnohé nám odkrývaly - ty se mi vážně hodně líbily. Bylo to tak opravdové, bolestné, kruté a syrové. Krásné. Autorka mě donutila cítit tu jejich bolest, ale taky mi nechala pocítit jejich radost. Vytrpěli si toho sakra dost a stejnak si s ničím nemohli být jistí. Bylo to jak na houpačce. Každopádně jsem moc ráda, a to za oba, jak dopadli.
Vím, že HotHoles je banda vážně moc provázanejch chlapů, takže bez nich to nejde, ale zase o to víc se mi to líbilo a užívala jsem si to. Ty bastardi tam prostě patří. Baví mě sledovat jejich další trable, průšvihy i radosti. Totálně jsem si je oblíbila.
Závěr knihy mě, jak jsem psala na začátku rozstřelil. Vážně mě sebral. Poslední kapitola, posledních pár vět mě zabilo - a já prolila slzu a epilog mě pomalu křísil - rozlil mi na tváři obrovský úsměv. Epilog, se kterým mám občas potíže a trochu jsem se ho obávala, tak mě velmi mile překvapil. Byl to skvost a fakt radost číst. Nevěřila jsem tomu, jak to dopadlo, kam se to dostalo a vlastně stačily pro ně tři roky. Ach, prostě mě to dostalo, dojmulo. Hrozně mě to potěšilo a hrozně jsem jim to přála. Díky epilogu chci vědět víc. Vždyť se podívejte, kam se ta banda dostala. Co všechno získala. Je to až neuvěřitelné, ale je to tak skvělé až dokonalé. :) Nejspíš to částečně dostanu v dalším díle, ale jde o ten moment, kdy se kniha definitivně zavře a vám už nezbylo nic. Jen pocity a emoce, se kterými se musíte poprat. I když s úsměvem na tváři.
Pokračování téhle série se vážně povedlo - všechny výtvory jsou bezkonkurenční. Hrozně se těším na příběh dalšího HotHoles - Trenta, ale nepředbíhejme. Pokud chcete dostat všechno, ve smyslu nechat se roztrhat na kusy a pak se nechat zase dát do kupy, tak prosím - pusťte se do toho. Tohle jednoznačně doporučuji a hodnotím plným počtem. :)

Myška43
Myška43
16.04.2020 5 z 5

Láska není dokonalá,život není dokonalý,přesto je obojí natolik vzácné,že by sis měl vážit každého dne,kdy to máš.Musím napsat, že tento díl mě naprosto dostal do kolen.Dala jsem to na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Pro mě je to velmi silný příběh, smála jsem se, brečela, děsila, jak to vše dopadne. Autorka to prostě umí, vtáhne vás do děje, vyždíme veškeré emoce a po dočtení o tom budete ještě dlouho přemýšlet.

prcek19
prcek19
15.04.2020 4 z 5

Autorky styl psaní se mi strašně líbí, vždycky mě donutí se začíst a nerada od knížky odcházím..příjemné počtení, kdy na konci sem měla slzy v očích a nevěřila ve šťastný konec, ale proto to sou knížky a happyendu sme se dočkali..už se těším na další díl

Mišutamyš
Mišutamyš
14.04.2020 4 z 5

Zase super čtení. Tahle autorka mě vážně baví, rozhodně ji zařazuji mezi oblíbené. Ruckus se zase povedl, i když do Viciouse mu maličko chybí - bavil mě přece jen trochu víc. Vicious za mě 90%, Ruckus 85%, prostě pořád hodně dobrý. Autorka staví laťku hodně vysoko.

Denisa31
Denisa31
13.04.2020 3 z 5

Tak budu asi jedna z malá, ale pro mě byla asi první kniha lepší. Tahle me začala poradně bavit až cca od 26 kapitoly. Ale průšvih to určitě nebyl. :)

musivila
musivila
12.04.2020 5 z 5

Chtěla jsem dát 4*, ale přiznávám, konec mě dostal (a nemyslím tím epilog – to už byla taková sladká třešinka na dortu). Přesto mě zaráželo, že když byla Rosie tak nemocná, že ustála všechny erotické scény bez komplikací! Co se týká Deanovo tajemství, tak jsem si myslela, že mám jasno, ale opak byl pravdou … překvapení! Ano, pár věcí mi tam nesedlo, ale za mě tento díl lepší než Vicous. A dle epilogu už je jasné, kudy se bude odvíjet příběh Trenta :-)

2688
2688
10.04.2020 5 z 5

Tohle byla vážně šílená,emocionální jízda

margitka13
margitka13
04.04.2020 5 z 5

Mala som šťastie že som bola sama keď som čítala tie záverečné kapitoly. Máloktorým autorom sa podarí takto rozplakať čitateľa. Bolo to vážne brutálne. Emocionálne nabité.
Tie návraty do minolosti ma síce nebavili ale to ani v predchádzajúcej knihe.
Kniha sa čítala ľahko a rýchlo, za deň celá stiahnutá. Nemohla som sa od nej odtrhnúť.

dikyna
dikyna
04.04.2020 5 z 5

Tenhle díl byl lepší než první. Dost emotivní,ke konci i slza ukápla.

Ivet1990
Ivet1990
04.04.2020 3 z 5

Tak tento díl mě docela zklamal. Četla jsem i předchozí dva díly ve kterých jsem si udělala určitý obrázek o hlavních postavách, což v tomto díle mi přišlo, jako kdyby se jednalo o úplně jiný hrdiny. Předchozí díly se četly úplně sami, což to stejné se nedá říct o tomto dílu. Chvílemi se děj strašně táhl. Konec knihy, ale stál za to. Snad 4 díl bude stejně dobrý či lepší jako první dva díly.

Caitlin
Caitlin
02.04.2020 4 z 5

Musím říct, že druhý díl je o tolik lepší než první. Celkově mě bavil víc byl svižnější, vtipnější, romantičtější. Do postav jsem se zvládla mnohem více vžít a soucitit s nimi. Jediné co mě malinko zklamalo bylo hluché místo uprostřed knihy. Proto nemůžu dát 5 hvězdiček a hodnotím knihu 4,5 hvězdičky a rozhodně všem moc doporučuji.

luccys194
luccys194
31.03.2020 5 z 5

Druhý díl byl ještě lepší než ten první. Krásný příběh, který mě ke konci rozplakal... Vřele doporučuji! Miluju tuhle sérii!

Chvilkasnění
Chvilkasnění
31.03.2020 4 z 5

Tenhle díl byl taky super. Ke konci jsem měla na krajíčku, ale i tak to dobře dopadlo.
První díl byl lepší, ale to tak je vždy. Je to hodně podobné akorát je jiný příběh. Bad boy co má každou chvíli v posteli jinou, má rodinné drama a nakonec získá holku snů.

Už se těším na poslední díl. ❤