Rozmazlená princezna

Rozmazlená princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474667/bmid_rozmazlena-princezna-sB6-474667.jpg 4 554 98

Penn Říká se, že pomsta chutná nejlépe za studena. Před čtyřmi lety mě Daria Followhillová zničila. Připravil jsem ji o její první polibek. Ona mě připravila o jedinou věc, kterou jsem kdy miloval. Já byl chudej. Ona bohatá. Jenže věci se můžou změnit. A to zatraceně rychle. Teď jsem její spolubydlící. A ona musí zaplatit za to, že zničila jedinou dobrou věc v mém životě. Daria Followhillová si vždycky myslela, že je královna. Pro mě ale není ničím jiným než rozmazlenou princezničkou. Daria Chovala jsem se jako mrcha. To přiznávám. Trousila jsem jedovaté komentáře, opovržlivě ohrnovala nos a nastavovala nohy svým protivníkům. Zašlapávala jsem jehlovými podpatky do země každého, kdo by mi mohl ublížit. Třeba Pennyho Scullyho. Probodla jsem mu srdce, nechala ho vykrvácet a pak ho vyhodila do odpaďáku. Před čtyřmi lety mě požádal, ať si pro něj šetřím všechna svoje poprvé. Teď bydlí na druhé straně chodby a já si nepřeju nic jiného než být tou poslední v jeho životě. Před lety mi řekl, že nic na tomhle světě není zadarmo. A teď je načase, abych zaplatila.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Pretty Reckless , 2019

Misshell1
07.02.2022 5 z 5

Neuvěřitelná pecka tahle kniha. Bohužel mě mrzí, že další knihy nemají v knihovně(četla jsem od ní jen Ukradený polibek), ale zase nezklamala. Strašně se mi líbí její styl psaní, kdy vás chytne a nepustí(teda jen si dojít na záchod,když už u toho tvdnete 2h v kuse) ...každá postava měla něco do sebe, super příběh, mohu jen doporučit.

Bexoxo
01.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Rozmazlená princezna bylo něco pro mě! Miluju knihy L.J. Shen a tahle je prostě dokonalá. Předešlou sérii Hot Holes jsem si strašně oblíbila a moc jsem se těšila na to, že se s nimi znovu setkáme v příbězích o jejich dětech. Někomu asi zřejmě vadí chování Darii, mají ji za rozmazleného fracka, já bych to až tak černě neviděla, naopak mě se líbilo, že je hlavní hrdinka namyšlená mrcha, je to velmi osvěžující! Vždyť skoro ve všech knihách, co jsem přečetla byli hlavní hrdinky vždy kladné a jak všichni víme na každé střední škole se najdou namyšlené roztleskávačky, takže mě příběh o Darii velmi mile překvapil a moc jsem si ji oblíbila a fandila jí. Nicméně se svým chováním snaží upoutat pozornost Melody, která mě dost šokovala a zklamala jako matka. Určitě doporučuji přečíst! A těším se na další díl!
xoxo

Petraj365
22.01.2022 5 z 5

Bylo to super, ale série o jejich rodičích se mi asi líbila víc. Myslím, že kdybych tuto knihu četla dřív tak bych byla nadšenější. Můžu jen doporučit.

Zuzana215
14.01.2022 5 z 5

Excelentní!! Autorka nezklamala, hlavní postava je mrcha, ale přesto si ji zamilujete..příběh plný nenávisti a bolesti. Dovolím si říct, že tato kniha strčila do kapsy předchozí knihy, tzv. HOTHOLES :)

katerina94958
09.01.2022 3 z 5

Kniha se četla dobře, příběh byl taky fajn. Autorka chtěla aby některé pasáže byly překvapivé což je super a u knížek to oceňuji, ale nekdy to psala za mě moc komplikovaně a stalo se mi že jsem se tím pádem ztratila v dějí.

Ralemo
07.01.2022 4 z 5

No zajímavě napsaný příběh. Chápala jsem pohled Darii při žárlení na Viu. Nebylo to od její matky fér, každopádně Daria taky nebyla chudinka. Penn mi padl do oka od začátku příběhu. Moc hezky napsané, přečteno na jeden zátah, každopádně 5 hvězdiček si tato kniha nezaslouží.

Mistylady
05.01.2022 2 z 5

Daria mě štvala. Rozmazlená, bohatá dcerunka, která si všechny problémy vytvářela ve své hlavě, šlapala po druhých lidech, aby se nikdo nemohl dotknout ji. Útočila dřív, než by mohla přijít rána.
O jejím vztahu k matce vůbec nebudu mluvit, za to bych ji propleskla.
Polovinu knihy jsem si říkala, proč to čtu, že něco tak špatného přece musím zavřít a vykašlat se na to. Až poslední čtvrtina tu knihu celkem zachránila. Ale ani tak to není něco, co bych dobrovolně četla znovu.
Všichni v té knížce byli úplně jak z jiného světa. Pošahaný ředitel, pošahaná Daria, pošahaný Penn, jeho sestra, všichni kolem nich.
Celkově mi to vůbec nesedělo, neměla jsem tam jedinou postavu, co by se mi líbila, snad kromě Jamieho, ten ještě ušel.
Všechny předchozí knihy Hříšníků jsme milovala, ale tohle mě teda vůbec nechytlo.

LilianaFalcon
04.01.2022 4 z 5

Kdyby z Mel autorka neudělala tak hroznou matku, tak bych snad dala i 5 hvězdiček. Penn byl skvělý.

ZHrdinka
03.01.2022 5 z 5

Hrisniky jsem cetla 2x. Vzdy nadsena. Velmi mile me prekvapilo, ze se pise nova generace. Tenhle dil je skvelej. Ma spad, neda se od nej odtrhnout. Tesim se na dalsi dily. Kdybych mohla, hvezdicek dam vic

AnnieR.
27.12.2021 5 z 5

Další super příběh, tentokrát z nové generace. Neřeknu víc, jen že všechny knihy od této autorky musím mít.
Jó a ta Melody mě tedy zklamala. Naopak jsem uvítala tatínky zpět :)

terikus
25.12.2021 5 z 5

Pecka pecka pecka!!! Nemohla jsem se odtrhnout ️

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Tak tohle já můžu.

Daria byla pěkný dáreček... Ale absolutně chápu, že ji vadila pozornost, kterou Melody věnovala Vie. To bylo místy opravdu přehnané... Ovšem co provedla s Pennem, bylo špatné... Divím se, že se Daria nesložila dřív, než se jí začalo všechno hroutit.
Penn byl taky pěkné kvítko, ale absolutně jsem ho ,,žrala".
Nikdo z nich to neměl lehké...a spoustě lidem bych dala jednu mezi oči.
Psát si deník občas není úplně nejlepší nápad... Nevíte, kdo se k němu může dostat. Líbilo se mi, jak se Jamie snažil nějak ,, rozdělit" ,,vyhrožováním" Dariu a Pevná, přestože věděl, že byl úplně stejný a udělal by stejné věci. ️️
Opět se tu ukáže, že když máte prachy, můžete skoro všechno.

L.J. Shen prostě psát umí a hltáte každé slovo, co napíše. Já si tu knížku maximálně užila a moc se těším na další díl, i když ten je prý kvůli jedné události v ní ,, slabší"... Nebo ne slabší, ale ta událost prý naštve. ‍️ Tak uvidíme. Pokud máte rádi hříšníky, tak rozhodně doporučuji.

Petra-1
26.11.2021 4 z 5

Rozhodně doporučuji k přečtení. Zajímavé hlavní postavy. Trochu jiné než jsem u této autorky zvyklá, ale stále je milujete a zároveň si myslíte, že by potřebovaly občas kopnout. Četla jsem v originále, takže mě celkem překvapilo, když jsem tu četla, že přezdívku Skull eyes přeložili jako Smrtka. To pak postrádá úplně pointu, ne. Přijde mi, že překlady do češtiny jsou někdy dost hrozné a spousta vtipů, ironie a sarkasmu, pak vyzní v češtině vážně hrozně.

johana3160
22.11.2021 4 z 5

Puvodni serii hrisniku mam rada a Defy jsem cetla celkem nedavno proto me trosku nesedelo Jamesovo chovani… byl vetsinu casu moc velky klidas, ale co.. to byl detail… nicmene “nova generace” je na me moc mlada… mam radeji romany aspon vysokoskolskych ci jeste spise uz dospelych hrdinu. Tady tohle na muj vkus zavanelo prilis pubertackymi manyry ale do toho se snazili drzet “drsnosti” hrisniku… nesedlo mi to na 100%, ale pribeh mel napad a slusne provedeni. Uvidime jak se ukazou dalsi hrdinove z Nove generace.

rampapa
20.11.2021 5 z 5

Tak tohle byla krása. Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluju fotbalisty. Penna a Dariu jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a hezké fotbalisty.

V.Marie
30.10.2021 5 z 5

Kniha splnila má očekávání. Od teto autorky je to vždycky sázka na jistotu. Jako matka musím ale vytknout chování Melody, nejednou bych ji dala pár facek, jistě, Daria ji to moc neulehčovala, ale tak se matka podle mě nechová.
Dávám 5* a těším se na další díl. :)

be_pa
26.10.2021 3 z 5

Do knihy jsem se nemohla začíst. Všichni mi připadali moc černobílí, a víc černí než bílí. Ale Darii mně bylo líto. Neřekla bych, že je to o tom, že by byla rozmazlenej spratek. Od dětství se v ní hromadil pocit, že je neschopná, méněcenná, postupně vnímala každé drobné upozadění jako další křivdu. Cítila se proto odstrkovaná a nemilovaná. Její máma, sice bývalá učitelka, ji nedokázala pochválit. Kvůli tomu ztratila veškeré sebevědomí a svůj odmítavý postoj ke všemu ventilovala svým chováním a „hříchy“. Pennovi jsem fandila.
Že se jedná o pokračování TotHoles jsem zaregistrovala až skoro na konci knihy.

Jita160
24.10.2021 5 z 5

No to bylo počteníčko!!!!
Daira a Penn jako kočka s myší.
Krásný ,místy hodně drsný příběh o pomstě, lásce, přátelství a vztazích.
Není to příběh jen pro mladé,ale i pro nás starší, protože si tu prolíná i vztah mezi rodiči a jejich dospívající dcerou (rozmazleným frackem).
Tato série bude určitě stejně dobrá jako ta předešlá...protože jak se říká,jabko nepadlo daleko od stromu.
Rozhodně doporučuji!!!

petraLI
20.10.2021 4 z 5

Děti HOTHOLES? Proč ne! Místy byla kniha dost vulgární a taky Daria byla velmi složitá osobnost. Na HOTHOLES to sice nemá ale... v celku byla kniha čtivá a poutavá. Na Novou generaci se těším.

Adriana21
14.10.2021 4 z 5

Na tuhle sérii jsem se fakt těšila a musím uznat, že mě rozhodně nezklamala. Nebylo to sice tak top jako série o HOTHOLES, ale i tak se mi to líbilo. Styl psaní téhle spisovatelky mě prostě baví. Hlavní postavy mi byli sympatické, sice Daria se ze začátku chovala fakt jako krá..., ale pak byla super. Byla jsem moc ráda, že se tam objevili i HOTHOLES a super bylo, že se tam ve větší míře objevoval taky Jamie, protože v sérii Hříšníci jsem si ho moc neužila, zasloužil by si celou knihu. Ale i přes to, že kniha byla fakt dobrá, tak mi prostě chybí HOTHOLES. Ovšem označení TODHOLES :) bylo super. A těším se na další díl o Luně a Knightovi :)