Defy: Nebezpečná láska

Defy: Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413434/bmid_defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4 687 107

Hříšníci série

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Defy , 2016

Lee7
02.08.2022 3 z 5

Popravdě knihu jsem si nechala jako bonus po dočtení všech ostatních dílů a líbilo se mi vcítění, jaký byl jejich vztah. I když rozsahem šlo spíše o povídku.

Blanka29
08.07.2022 4 z 5

Uvodni kniha do serie Hrisnici. Cetla jsem podobnou, kde take je tema ucitelka - zak. Pribeh byl jednoduchy, bez zbytecnych dramat, ani nevim, jak jsem se ocitla na konci .....ale urcite stoji za precteni

Ewe291
07.07.2022 3 z 5

Uz predtym som citala Hriesnikov, ale Defy nie, ani neviem preco, prosto som to odlozila bokom a zabudla na to. Kedze mam konecne aj pokracovanie Hriesnikov, tak som si povedala, ze si znova precitam vsetky diely. A musim povedat, ze som prekvapena a myslim, ze k Jaimemu ( ani neviem ako to napisat spravne) by som dala niekoho ineho. Mel mi nebola sympaticka ani v knihach a ani ma nezaujala, mozno je to aj preto, ze ona na jej vek sa spravala horsie ako 15 rocna pubertacka, vazne. Nevadilo mi ani to, ze to bol vztah ucitelka-student a vekovy rozdiel 8 rokov, ved kolkokrat citame v knihach kde je starsi muz a nepozastavime sa nad tym. Osobne co mi vadi, je to, ze bud je hrdinka hlupa hus alebo sa tak zacne spravat a potom to, ze hrdina sa tiez zmemi zmäkne. Tu sa vysvetlilo par veci a potvrdilo sa mi to, ze Jaime by si zasluzil tiez vlastnu knihu a Melody nemam rada. Je to kniha fikcia ale aj tak ked citam chcem aby mi postavy sadli aby som sa s nimi zosobnila aby som to s nimi prezivala. Tu som to prezivala len s Jaimem a Melody som predychavala a rozmyslala ako je mozne, ze dospela zena je horsia ako hlupa pubertiacka

Siwan
18.06.2022 5 z 5

Paradoxně jsem tenhle díl četla jako poslední, ale vůbec to nevadí. Jen se lehce dovysvětlilo pár věcí, které už jsem věděla z následujících dílů. Není sice tak dlouhý jako ostatní knihy, ale je v něm všechno. Přijde mi, že postavy nejsou tak rozpracované, jako u ostatních knih, ale je to v pohodě. Nějak jsem k nim našla vztah tím, že jsem jako první četla až následující sérii Hříšníci - další generace - Zlomená princezna, která pojednává právě o rodině Jaimeho a Mel a jejich dcery Darii, takže to bylo jako bych je už znala.
Parádní série.

adela2230
16.05.2022 5 z 5

Skvělý příběh, je tam všechno. Jak je příběh krátký, je tam všechno. Díky tomu, se člověk nemůže odtrhnout a přečte to jedním dechem.

lenka7679
21.04.2022 5 z 5

Před dvěma dny jsem četla, prý, skandální erotický román. Nebyla to pravda, knížka se mi nelíbila, neměla příběh, ani ten správný náboj. Tohle je luxusní erotický román, který má všechno co od něho chci.
Spisovatelka to umí se slovy. Vtáhne do děje hned na první stránce, což dokážu ocenit, to umí málokdo. Nemazlí se s ničím, za nic se neschovává, líbí se v jaké formě a jakým stylem jsou knihy od této autorky psané. Za mě patří ke špičkám a vřele doporučuji. A vůbec nevadí, že tato kniha je tak krátká.

Kristy.Seb
03.04.2022 4 z 5

Lidi lžou sami sobě, aby se uchránili před věcmi, které dělají. Před tím, co si myslí a cítí.

Laska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Vášeň je stejný pocit jako bolest.

Škoda, že u tohoto dílu se jednalo jen o tak krátký příběh...

Ralemo
02.04.2022 5 z 5

Velmi krátký a zajímavý příběh o zakázané lásce. Moc hezky napsaná kniha, nešlo se odtrhnout. Již jednou jsem knihu četla, ale moc ráda jsem se k ní vrátila.
Zakázaná láska mezi učitelkou a studentem je zajimavým tématem k napsání knihy, příběh ale stál za to. Mezi hlavními hrdiny byla skvělá chemie, jejich výměny názorů také stály za to. Jamie byl rozmazlený spratek, který jasně věděl co chce a šel si za tím. Nedivím se že mu Mel podlehla a zamilovala se do něj. Příběh obsahoval vše, zápletku, drama a šťastný konec. Jamie byl sice puberťák, ale k Mel se choval jako dospělý muž.

narisa
01.04.2022 5 z 5

Konečně jsem se také dostala k této autorce. A bylo to super čtení. Až mě to překvapilo. Peprný jazyk, erotické scény a úžasná chemie mezi hlavními hrdiny. Jo bylo to čtivé. Jamie byl sice svůj, ale sympťák a vlastně docela slušňák. Téma vztahu učitelka a student bylo také zajímavé, obzvláště, když mám shodné zaměstnání :).
Věkový rozdíl nebyl moc znát, protože Jamie se choval dost dospěle.
Nějak jsem si myslela, že názvy knih jsou jména hrdinů, pak jsem si myslela, že to budou přezdívky, ale jak jsem zjistila, tak tady Defy není osoba. A úplně jsem nepochopila, proč se tak tento příběh jmenuje, protože to až tak důležité v příběhu nebylo.
Moc se těším na pokračování.
Rozhodně doporučuji milovníkům erotického a romantického čtení

AnnaNes
09.03.2022 3 z 5

Včera jsem dočetla Rozmazlenou princeznu, které bych vytkla snad úplně všechno. Pro zajímavost a i menší počet stran jsem se rozhodla přečíst Defy. Příběh mě bavil stokrát víc, až mě zamrzelo, že nemá víc stran.
Psala obě ta stejná autorka?
Díky téhle zvážím, zda nedát šanci i pokračování.

katerina94958
26.02.2022 4 z 5

Kratší než ostatní knihy Hříšníků, ale bylo v ní vše potřebné pro dobrý příběh. Do knížky jsem se moc nehrnula a ze všech knížek série jsem ji přečetla jako poslední. Důvod byl že v první kníha kterou jsem od autorky četla byla Rozmazlená princezna, kde mi Mell hrozně vadila. Ale knížka mě mile překvapila. A stojí za přečtení .

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Bohužel, nejdřív jsem si přečetla následující díly, takže jsem si vyspoilerovala tento příběh, i když mi bylo celkem jasné, jak to dopadne, ale i tak.
Na tenhle příběh jsem byla zvědavá, neboť téma zakázáné lásky mezi žákem a učitelem mě celkem lákalo. Jak Melody (učitelka literatury), tak Jaime (jeden z party HotHoles) mi sedli, i když Jaime byl arogantní hajzlík, tak měl i srdce a stál si za svým, což bylo jeho plus. Takže za mě spokojenost. A můžeme na další díly.
P.S. Muži v žabkách nejsou sexy!

johana3160
02.11.2021 4 z 5

Tenhle zanr mam rada a kniha Defy nezklamala.

Jita160
16.09.2021 5 z 5

Všichni Hříšníci jste úžasní... máte hromadu chyb,každý jiný ale přesto máte jedno společné.Když potkáte tu pravou ženu, spřízněnou duši,druhou polovičku tak máte otevřenou mysl a velké srdce.
Tento díl jsem četla jako poslední,vůbec to nevadí...možná ,že i dobře.
Paní učitelka a její student? Proboha proč ne...přece jsou to taky jenom lidé.
Tady toho sexu bylo opravdu hodně ,ale co když zafunguje chemie,tak láska přijde ruku v ruce i když by neměla???
Celá série stála za můj čas a věřím ,že se bude líbit i vám které rády čtete tento žánr.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

petulik330
30.08.2021 2 z 5

Krátké oddychové čtení ve kterém se nic moc nedělo. Hlavní hrdinové spolu jen spali a jen na pár stránkách byl jejich vztah rozvíjen aby hned skončil.
Kniha se dala číst, ale nebyla pro mně nějaká suoer.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Bylo to sice krátké,ale stručné, bez zdlouhavého vyprávění o ničem a samozřejmě pěkně žhavé čtení Už od prvního dílu (Vicious) si mě autorka získala a těším se na další knihy od ní

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Jedinou chybou celej knihy je jej rozsah, keďže je krátka. Čitateľky naláka na príbeh, ktorý sa rýchlo skončí. Na druhej strane vás kniha prinúti neustále sledovať ďalšie diely so série "Hriešnici".

badliar_id
14.08.2021 3 z 5

Toto je novela, takže nečekejte nic velkolepého. Mně se to ale líbilo. Ano, bylo to rychlí a nic moc se tam nedělo (spíš vůbec nic), ale čtení to bylo fajn. Jen mě tedy mrzí, že vyprávění bylo ze strany Melody. Ráda bych si početla i o pocitech Jamieho.
Jamie je podle mého z nich nejvíc v pohodě (u mě tedy pořád vede Trent).
Melody byla skvělá!! Ve směs mi sedly všechny dívčí postavy.
Pokud si knihu nepřečtete o nic nepřijdete, ale je škoda si nepřečíst krátký příběh o Melody a Jamiem..
Opět doporučuju pro 18+, jsou zde sexuální scény. 3.5/5

leník511
25.06.2021 2 z 5

Za mě asi nejhorší díl. Jamie se mi sice zamlouval víc než Vicious, ale v knize se nic nedělo, a i když mám tento žánr ráda a vyhledávám ho, tak mě to moc nechytlo a místo mi to přišlo strašně trapné…

Vendulik
21.06.2021 4 z 5

Kniha byla na můj vkus docela krátká. Příběh mohl být více rozvedený. Ale bylo super si dát z předešlých knih věci do souvislosti. Hlavní hrdina mi ze všech ostatních byl nejvíce příjemný.