Defy: Nebezpečná láska

Defy: Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413434/bmid_defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4 687 107

Hříšníci série

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Defy , 2016

lihate
17.06.2021 5 z 5

"Teď a navždy."

A potenciální katastrofa se stala chaotickou realitou. Vlastně se mi tenhle díl děsně líbil, i když v sobě neměl nějaký závažnější téma, jako ty ostatní. Melody jsem rozuměla, srdci příště neporučíte, ať už si kvůli tomu vytrháte všechny vlasy nebo ne. Jamie mi přišel ze všech HotHoles jako největší gentleman, i když oproti pravému gentlemanovi měl opravdu daleko. Hrozně se mi na něm líbilo, že i když ji Mel svým způsobem sklamala, pořád s ní počítal a byl jí totálně oddaný.
Líbí se mi, že všechny knihy odkazují na to, že přestože peníze sice vládnou světem, jsou v životě naprosto nepotřebné a nepodstatné. Ta hlavní podstata života je totiž někde úplně jinde. Láska byla, je a bude. Je to krásný šílenství. Navždycky.

"Proč zrovna kotva?"
"Protože občas je hezký cítit, že je tu někdo, kdo tě zachrání."

petrulka
17.06.2021 odpad!

Absolutně nejhorší z celé série. Postavy hrozné, děj příšerný, prostě totální tragédie.

Grohlinka
11.05.2021 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a bylo to velice příjemné první setkání, které mě navnadilo na přečtení si dalších knih této autorky a zejména celé série Hříšníci. Výborná oddechovka, která si dle mého názoru zaslouží v rámci žánru velice vysoké hodnocení. S Viciousem nejlepší díl série.

Ouninka
25.04.2021 5 z 5

super super super, mooooooc se mi to líbilo :)

pavla.ba
03.04.2021 5 z 5

Četla jsem ji jako první, jen tak na rychlé odreagování, ale vlastně i když jsem neznala celé to prostředí a postavy, tak se mi hodně líbila. Ač to bylo klišé, tak velmi dobře napsané klišé a trošku mě mrzelo, že to bylo tak krátké a Jamie byl aaa :D

bafuskyBaf
15.03.2021 5 z 5

Jejej...nová závislost...Defy byla taková jednohubka...skvěle se to četlo, děj ubíhal. Metody a Jamie mi byli sympatický..Jdu číst další díl.. :-)

janina66
25.02.2021 5 z 5

Odpočinková a moc příjemná četba. Moje první od autorky a příběh se mi velice líbil. Mel se ničeho nebála a oběma jsem fandila.

petulkapeta
30.01.2021 5 z 5

Jamie me mile překvapil..ctu poplatků,tak uvidím.. epilog uzasny :)

JanuldaN
01.01.2021 3 z 5

Krátký úvod do série, který jsem bohužel četla jako poslední - ale to nevadí. Rychlá romance na odreagování. Přečteno za tři hodiny. Škoda, že nebyl příběh rozpracován na více stránek. Kdyby autorka přidala pohled Jamieho, byla by kniha delší a za mne víc úplná. Jamie by si to zasloužil, byl mi ze čtveřice asi nejvíc sympatický. Musím však vytknout, že se v tomto díle, přestože byl nejkratší, vyskytovalo nejvíc vulgarit. A to mi trochu vadilo. Těším se a doufám, že bude vycházet spin-off All Saints High, kde se autorka zaměřuje na děti HotHoles...

ivetapl
28.10.2020 5 z 5

Tak poslední díl, pro mě byl nejrychleji přečtená jednohubka. Neměla jsem příliš vysoké očekávání, po dílu Bane. Přesto mě to příjemně překvapilo. Bavilo mě to. Jednoduché, lehké čtení. Veliká oddechovka na závěr. Je tam hodně malá pravděpodobnost, že by to v reálu takhle skončilo, že by to bylo tak snadné, ale tady je to skvělé. Doporučuji

georginaa
28.10.2020 5 z 5

Bylo fajn, že člověk znal kluky už předem, dal si plno věcí do souvislosti. Kdybych ji četla jako první, asi by mě nějak zvlášť neoslovila. Jenže celou partu hříšníků jsem znala a touto vsuvkou to mělo větší smysl. Jsem ráda, že mám celou partičku pohromadě a můžu se k ní kdykoliv vrátit.

Anna195
22.10.2020 4 z 5

Defy je krátka novela, ktorú budete mať veľmi rýchlo prečítanú.Tento príbeh je taký úvod do celej série, kde ide všetko rýchlo. Príbeh je o láske medzi študentom a učiteľkou. Jaime je z bohatej rodiny a súčasťou partie 4 chalanov HotHoles, ktorí ovládajú celé mesto a školu. Jaime pôsobí navonok ako zlý chlapec, no v jeho vnútri nájdete aj čosi iné. Melody, učiteľku literatúry som si obľúbila a dúfala som, že všetko dobre dopadne. Medzi Jamie a Melody ste cítili silnú príťažlivosť, ktorá pretrvala do niečoho väčšieho. Vekový rozdiel medzi hlavnými postavami mi nevadil, pretože Jaime mi prišiel na svoj vek vyspelejší. Koniec novely bol krásny. Škoda, že Jamie nemal rozsahovo väčší príbeh.

Autorka píše veľmi zaujímavo.

Mišutamyš
13.10.2020 4 z 5

Tak jsem se dočkala! To mě pán Bůh zase jednou vyslyšel a Defy mi v knihovně chybět nebude :-D A ač by si i tento příběh zasloužil stejný počet stran, jako ostatní ze série, jsem spokojená, že mám v knihovně všechny.

keiko33
10.10.2020 5 z 5

Tak to bola rychla jazda. Pribeh nic extra, no autorkin styl vas donuti pustit knihu, az ked ste na konci. Aj ked mate super pribeh, no neviete ho podat, kniha je o nicom. Tato autorka to proste vie. Jaime si zasluzil plnu knihu, nielen uvod do serie. Dalo sa to rozpracovat, nielen koooopu drazdiveho sexu, no to mi vobec nevadilo, ako u inych knih. Tu si to ziadalo. Skvely uvod do serie.

kristyna8047
18.09.2020

Tahle malá jednohubka se mi líbila. Trochu mě mrzelo, že to zrovna s tímhle párem šlo tak rychle, protože Jaime byl přesně můj šálek kávy :D Díky tomu, že je kniha tak krátka tu pro nějaký větší příběh není, ale i tak L. J. Shen to zase zvládla a nezklamala mě.

pipa36
15.09.2020 3 z 5

Zbytečně příliš vulgární. Ale i nadále čtivé a jednoduché.

Nel-ly
04.09.2020 2 z 5

Tohle je zatím (nečetla jsem Banea a nenávidím se, ale už se na to chystám :D) nejlepší díl už proto, že je nejkratší.
Stejně neuvěřitelný a hloupý jako předchozí, ale taková sladká jednohubka, během které nepřemýšlim, že by autorka měla vyhledat psychologickou pomoc pro týrané ženy, aby pochopila co je a není romantika.

hadenka
20.08.2020 4 z 5

Knihu jsem vzala do ruky,aniž bych věděla,že se jedná o sérii :). Kniha se četla jedním dechem,supr lechtivá oddychovka na léto.

Kubikuli
15.08.2020 4 z 5

Jako poslední čtená knížka ze série :) vůbec by mi nevadilo, kdyby měl příběh o něco více prostoru. Něco bylo trochu moc hopem, což je škoda.
Ale i tak super :)

Majka1979
15.08.2020 5 z 5

Očakávala som niečo, čo bude super a toto bolo viac než dobré, určite kopec sexu, no nevadilo mi to, príbeh, ktorý bol naozaj dobrý, síce tenučká kniha, no už teraz sa neviem dočkať ďalšej, ktorú začínam čítať a na ktorú sa veľmi teším :)