Bane: Prokletá láska

Bane: Prokletá láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445383/bmid_bane-prokleta-laska-jhR-445383.png 4 592 98

Hříšníci série

< 4. díl

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, vydíral boháče a spal s jejich manželkami. To byl ten důvod, proč jsem byla víc než jen trochu překvapená, když jsem ho našla stát na svém prahu, když prosil o mé přátelství, o mé služby. A co mě zmátlo úplně nejvíc? Vypadal u toho tak pokorně. Jenže já jsem ho chtěla vymazat ze svého života. Natrvalo. Problém je v tom, že jsem propadla jeho sladkým lžím… Jesse Carterová Zatraceně žhavá, a přitom studená jako led. Neměl jsem ponětí o její existenci, dokud mi v klíně nepřistála výhodná nabídka. Ona je její součástí. Je prostředkem k dosažení cíle a bonusem k uzavřený dohodě s jejím nevlastním otcem, ropným magnátem. Víc než cokoliv jinýho, je ale Jesse Carterová tvrdej oříšek. Ale já jsem odhodlanej ho rozlousknout…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Bane , 2018

LilianaFalcon
17.12.2020 5 z 5

Strašně se mi líbí, jak nedokonalé postavy umí LJ Shen napsat. A jak její příběhy skvěle fungují :-)

zuzana0307
17.11.2020 5 z 5

Ak milujete sexy hriešnych chlapov, tak si zamilujete aj poslednú postavu z tejto série, Bane aka Roman Protsenko.

Priznávam, mala som obavy tejto knihy. V poslednej dobe som prečítala asi viac príbehov s témou znásilnenia, ale kniha BANE bola niečím zvláštne zaujímavá. Plus mužská posava sa mi z predchádzajúcich kníh moc nepáčila, alebo som skôr mala o nej veľmi málo informácií.
Posledný príbeh série sa zameriava na vzťah medzi Baneom a Jessie Carter.
Jessie som si ako ženskú postavu obľúbila vďaka svojej neskutočnej odvahe. Rozhodne si zaslúžila všetko, čo pre ňu akotorka ku koncu knihy pripravila a aby bola milovaná.
Asi ma najviac dostalo priateľstvo, ktoré sa snažili hlavné postavy medzi sebou udržať. Však ako náročné môže byť priateľstvo? Iba priateľstvo? Nič viac.
Najviac si sériu užijete, ak si ju prečítate celú a postupne. Ale nič sa nestane, ak si knihu prečítate aj samostatne.
LJ Shen ukončila túto sériu parádnym spôsobom. Obľúbila som si každú mužskú postavu, pri ktorých som si to vobec nedokázala na začiatku predstaviť. Už teraz mi chýbajú.
Vrelo odporúčam.

Pozor: kniha obsahuje sexuálne napadnutie, znásilnenie a násilie.

2688
01.11.2020 5 z 5

Prostě parádní jízda

Anna-Soltysova
28.10.2020 5 z 5

Celá séria bola super, ale Bane sa mi páčil najviac.

ivetapl
28.10.2020 5 z 5

Tenhle díl byl že všech nejvíc. Vůbec mi nevadilo, že Roman nepatřil k bandě od Viciouse. Tenhle příběh byl nejlepší, nejsilnější, taky nejvíc smutný. Ale úplně, úplně úžasný!

Pedruska01
24.10.2020 5 z 5

Na Baneho jako závěr série jsem se těšila, i když jsem po Scandaliousovi měla trochu strach, aby mě taky lehce nezklamal. Navíc, tenhle příběh, dle mého, nemá v této sérii co dělat, však to beru jako samostatnou knihu, která se naopak dost povedla. Četlo se to samozřejmě skoro samo a rychle, stáhlo mě to do děje a nechtělo se mi ven. Žádná hluchá místa, nudná, protivná, nenašla jsem vážně nic, co by se mi nelíbilo.
Hlavní hrdinka Jesse měla teda pěkně podělanej život, a to fungovala jen dvě desítky let. Absolutně jsem jí to nezáviděla, naopak jsem jí litovala, co všechno prožila a i obdivovala, jak se stávala každou kapitolou silnější. Líbilo se mi, že to byla hodná holka se srdcem na pravém místě, i přesto všechno, že definitivně nezanevřela na svět a měla chuť se učit - žít. Pam - osoba, co jí porodila, byla naprosto příšerná, vůbec se mi nelíbilo, jak se k ní chová. Takže si zasloužila vzít to, co stavěla na první místo před vším, dokonce i před svou dcerou. A její nevlastní otec? To byl jinej level. Ze začátku mi nevadil, naopak, mi ho bylo až líto, přesně jak se prezentoval, jako slabá osoba, která je na první pohled dost zmanipulovatelná. Trvalo to dlouho, a ačkoliv jsem měla podezření, že tam bude něco víc z jeho strany, tak tohle by mě nikdy vážně nenapadlo. Tohle mě dost dostalo a celkově zbouralo. Když si to uvědomíte, co se stalo - všechno se zastaví a vy jste "uvěznění" v tom okamžiku uvědomění. Bylo to drsný.
Druhý hlavní hrdina Bane nebo Roman, ani nevím, co k němu sedělo víc či jak ho vlastně oslovovat. Ten kluk mi nevadil, naopak byl to parchant, který se rozhodně nechoval jako slušňák, šel proti proudu, co mohl to porušil a daleko nechodil ke všemu (pro ránu, porušování zákonu, atd.). Byl to prostě bad boy - údajný nástupce Viciouse - tak to ani omylem!, ale byl prostě takovým tím zlým hochem, který má moc a umí ji dost využívat. Takže ve výsledku si ho prostě člověk oblíbí a nakonec mu i pořádně fandí. Jeho příběh je taky poměrně silným, i když na Jesse rozhodně nemá. Jediná věc, která se mi možná příčila, byla ta jeho pověst děvky pro kohokoliv - ženská, chlap - je mu to jedno. Bylo zajímavé zjistit, že jsou s Jesse vlastně propojení i trochu jinak. Bylo fajn zjišťovat, že tenhle zmetek má taky dost dobré srdce a ví, jak se chovat – např. vůči své mámě.
Líbil se mi jejich příběh, od smlouvy až po uvědomění, že to vlastně už žádný výhodný obchod není, že je to za určitou mezí, za kterou nikdy nebyli, která je děsí, ale přesto bez ní nemůžou být. To složení bylo dobré. Možná mě trochu mrzí, vzhledem k povaze Baneho a pověsti, že se v příběhu neprojevila nějaká jeho brutální stránka např. k těm třem hovadům, co ublížili Jesse. (Holt si musím uvědomit, že tohle není Vicious, který je prostě TOP ve svém vlastním příběhu.)
Co se týče epilogu, byla jsem zvědavá, jakým směrem se vyvine. Ale bylo to pořád v rámci toho, že mi samým cukrkandlem nevypadaly zuby - oceňuju. Byl dobře napsaný s novými vítanými i dost překvapujícími informacemi (to si děláte srandu!) + okořeněným klišé jako blázen – až moc štěstí najednou. Ale já jim to přeju, Jesse především, ale i Roman si to zasloužili. Nikdy si ten závěr nepředstavuju, i když bych si za ty léta a množství knih už mohla zvyknout, že tam bude to, co tam je! :D
Když bych to shrnula, Bane je dobrá kniha, milá až oddechová romanticko-erotická věc, která je propletená dost silným příběhem, který se ještě dokáže větvit, že se jednoduše nejedná jen o jednu dějovou linku, který vás svým způsobem dostane. Zároveň je dost vtipná a úsměvná. Bavilo mě to a autorka opět ukázala svůj um. Povedená série, i když tam Bane prostě nepatří, ať se na mě nikdo nezlobí - on není HotHoles. Ale ve výsledku to nijak nevadí. Vážně.
Rozhodně knihu doporučuju, dokonce je lepší než Scandalous, který mě mírně zklamal, čímž se dokonce Bane žebříčkově dostává na "třetí" místo. Hodnotím plným počtem hvězd a naprosto nepopsatelně se těším na další, novou sérii, která "navazuje" a bude k mání příští rok - díky, Baronete! :)

keiko33
19.10.2020 5 z 5

Aj ked pribeh Banea a Jess do serie vobec nezapadal, ak tak len okrajovo, fakt bol super napisany. Hlavne postavy spajalo toho tolko, ze museli skoncit spolu, aj ked to nebolo velmi uveritelne, tolko nahod sa proste stat nemohlo. Ale aj tak, neprestanete citat, kym nieste na konci. To co si prezila Jess a to dokonca dvakrat, ju nastastie nepolozilo, prave naopak. Urobilo ju to silnou a Roman do toho perfektne zapadol.

happy19
18.10.2020 5 z 5

Nejvíc díl♡(promiň "Mute")
Jiné,ale přesto jsem cítila ducha hříšníků...
„K čemu všemu nutíš srdce smrtelníků, prokletý hlade po zlatě!“
Jako Roman si dal záležet,aby udržel moji pozornost...chválím,-)))
Jess..máš můj neskonalý obdiv!
Pomalu nastává čas se těšit na spin-off sérii...
☆All Saints High☆...Amen!

Zuzana207
12.10.2020 4 z 5

Zo začiatku som mala trochu problém pochopiť, čím si Bane vyslúžil svoje miesto v sérii, keďže nepatril k Hot Holes. No napriek trošku rozpačitému začiatku ma dej rýchlo zaujal, knihe nechýba napätie, intrigy, vášeň, tajomstvá. Jeden z ďalších príbehov o tom, ako sa z dobrého chlapca kvôli okolnostiam, prostrediu a ľuďom v okolí stane zlý chlapec. A ako aj zlý chlapec dokáže pomôcť a rozžiariť život ďalšej zlomenej duši. Myslím, že kniha pekne dopĺňa celú sériu a určite stojí za prečítanie.

Mišutamyš
07.10.2020 4 z 5

Opět skvělé, z této řady u mě na třetím místě. Zase další originální a naprosto úžasný příběh, který jsem zase zhltla za dvě odpoledne. Tahle autorka prostě umí psát, to se zkrátka neutrhnete. :-)

aniger
02.10.2020 2 z 5

Asi jsem zrovna při čtení neměla úplně náladu na tuto knihu :D První kniha z této série se mi líbila, ale postupně už to nebylo pro mě ono. I když jsem si další díly koupila. Jen můj názor. Knihu jsem dočetla, ale od půlky jsem už četla jen přímou řeč. Také mi trochu vadila postava Bana a ta jeho hrubost...

petusska01
29.09.2020 5 z 5

Musím povedať, že to bola riadna nálož. Chémiu, erotiku, dialógy medzi Banom a Jesse som si neskutočne užívala a Jesse patrí aj moj obdiv (to všetkým samostatným a dovtipným ženským postavám). Bane - opat zly chlapec, ktorý skrýva svoju úžasnú stránku - to ja môžem :) Celkovo odporúčam celú sériu, v každom z týchto príbehov je niečo čo ma zasiahlo a ostalo zapamatané, napriek tomu že je to "len" nejaká erotická literatúra pre ženy.

maafa
27.09.2020 5 z 5

Ačkoli je toto další ze současných erotických romancí, se kterými se roztrhl pytel, musím přiznat, že mě celkem zasáhla. Po prvních pár stranách jsem jí chtěla i odložit, když mi došlo, co všechno autorka na hlavní hrdinku naložila. Za mě je to rozhodně nejlepší díl této série a jedna z nejlepších knih v této kategorii vůbec. Dokazuje, že knihy v tomto žánru nemusí být jen hloupoučké přeslazené marmelády. Pro to všechno, i pro ženy, které byly někdy oběťmi, ale tak dobře to s nimi nedopadlo, dávám plný počet...

Maruš.D
24.09.2020 5 z 5

Já jsem stejně spokojená, jako s celou sérií. Příběh byl zase napěchován vším, co můžeme očekávat od této autorky. Tato kniha je trochu rozdílná od předešlých, ale i tak tu nechybí nic z bohatého městečka a zkažených lidí.
Bane byl zvláštní, ale já ho měla ráda už v příběhu o Eddie a byla jsem zvědavá, jak to s ním dopadne.
Největší postavou je zde Jessi, o které říct, že k ní život byl krutý, je velmi slabě řečeno. Za svých 20 let života si prožila něco, co by položilo dvojnásobek žen (mužů). Jessi je velmi silná osobnost, která se poprala se svými démony a za to má můj obdiv.
Kniha je krásně napsaná a já se těším, až se po nějaké době k sérii zase vrátím. :-))

pavlikova9332
23.09.2020 5 z 5

Pěkný příběh a krásný konec

EvaSupovic
22.09.2020 5 z 5

Jako obvykle, skvělá zábava.

kristyna8047
18.09.2020

Bane... no co k tomu říct? V první řadě vůbec nechápu co dělá v téhle sérii, když nepatří k Hot Holes. Ve výsledku u mě patří k něm horším, umístila bych ji před Rucuse, který je u mě nejhorší. Příběh měl pomalejší rozjezd, skutečně se začalo něco dít až tak v půlce knihy. Postava Bana mi někdy lezla na nervy, ale ne tím příjemným způsobem.
No ale z té lepší stránky - opravdu jsem ocenila neovyklý příběh hlavní hrdinky Jesse (nebo alespoň já takovou knihu ještě neviděla) a snahu poukázat a tento problém, který je nezřídka zameten pod koberec. Jak už jsem psala u Ruckuse, za mě je to slabší kniha, ale ne ztráta času, pokud máte rozečtenou sérii, určitě pokračujte i s touhle knihou.
Uvidíme jestli série o dětech Hot Holes, které tu má v roce 2021 začít vycházet předčí má očekávání a sesadí Viciouse z pomyslného prvního místa

georginaa
18.09.2020 5 z 5

Vlastně Bane byl v celku hodný kluk, jen díky společnosti kolem, se musel ohánět a budit hrůzu, aby chránil sama sebe. Když potkal Jesse, něco ho nutilo ji ochraňovat, dokud nezjistil, že je v tom až po uši. Musel změnit celý svůj svět, aby ji dostal. Byla tak křehká a plachá a zároveň nejstatečnější holka co poznal. Nádherný příběh o vyrovnání se se svojí touhou a svými démony.

havrmoni
17.09.2020 5 z 5

Když je v příběhu vše jen černobílé nebo kladné postavy, není to tak čtivé a zajímavé. Tato autorka má knihy pestré a lidé jsou všechno jen ne ryze kladní. Takže za mě fajn čtení. Holka toho měla fakt naloženo až až. Sice nastala chvilka, kdy jsem si říkala jé teď je to takové o ničem a čtečka ukazovala ještě 100 stran. Pak to dostalo spád a stránky ubíhaly sami. Co se mi fakt líbilo, že z Banea se v epilogu nestal blekotající slaďouš.

Nuttelka
15.09.2020 5 z 5

Roman "Bane" mě fakt bavil... Trošku jsem se obávala, o čem kniha bude, když Bane nepatří do čtyřky "HotHoles", ale předčila má očekávání. Je to zmetek jako všichni ostatní :-) A když se takový chlap zamiluje, to se pak dějí věci ❤
Jesse - pro ni mi pukalo srdce, čím vším si musela projít, co ji vše L.J. hodila na bedra. Smutný příběh, ale jako královna tasila meč a díky Romanovi se všemu a všem postavila se zdviženou hlavou a naše srdce opět plesají nad krásným dojemným koncem ❤