Bane: Prokletá láska

Bane: Prokletá láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445383/bmid_bane-prokleta-laska-jhR-445383.png 4 592 98

Hříšníci série

< 4. díl

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, vydíral boháče a spal s jejich manželkami. To byl ten důvod, proč jsem byla víc než jen trochu překvapená, když jsem ho našla stát na svém prahu, když prosil o mé přátelství, o mé služby. A co mě zmátlo úplně nejvíc? Vypadal u toho tak pokorně. Jenže já jsem ho chtěla vymazat ze svého života. Natrvalo. Problém je v tom, že jsem propadla jeho sladkým lžím… Jesse Carterová Zatraceně žhavá, a přitom studená jako led. Neměl jsem ponětí o její existenci, dokud mi v klíně nepřistála výhodná nabídka. Ona je její součástí. Je prostředkem k dosažení cíle a bonusem k uzavřený dohodě s jejím nevlastním otcem, ropným magnátem. Víc než cokoliv jinýho, je ale Jesse Carterová tvrdej oříšek. Ale já jsem odhodlanej ho rozlousknout…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Bane , 2018

AnnieR.
23.04.2021 5 z 5

Stejně tak dobré, jako předchozí díly.
Asi bych psala pořád dokola, tak nebudu zdržovat.
Nakonec nebyl Bane tak hrozný.
Já tuhle sérii miluji!

Miška935
20.04.2021 5 z 5

Podle mě tohle byl snad nejlepší příběh ze všech knih. Tahle se mi zatím líbila nejvíc. Sice první polovina knihy byla taková nijaká až místy nudná, ale pak se to rozjelo a nechtěla jsem přestávat číst.

knihomolkaJani
14.04.2021 4 z 5

Měla jsem veliká očekávání, bohužel jsem trochu zklamaná. V příběhu mi chyběla nějaká jiskra a vášeň. Dostala jsem poměrně suchý příběh. První polovina byla kniha opravdu nudná, poté se to zlomilo a to knize zachránilo reputaci. Skvělá "zápletka", v druhé polovině knihy jsem prožila mnoho emocí.
Doporučuji, ale nemějte velká očekávání.

Damonka12
10.04.2021 3 z 5

3,5 tohle byl za mě nejslabší díl série, Bane mi moc nesedl jako postava, ale příběh samotný byl hezký.

Miliamka
10.04.2021 5 z 5

Hodně silná kniha, které jsem věřila každé slovo.

knihomolkaL
07.04.2021 3 z 5

Líbilo se mi to, ale na erotický román zvolila dle mého autorka hodně vážné téma. Bane - tvrďák s něžným srdcem a Jesse - mladá dívka, která si prošla příšerným utrpením. A nejedním. Fandila jsem jim jako o život a přála jim jejich pohádkový konec.
Dvě výtky, ale ty nepatří příběhu: překlad takový nějaký kostrbatý a hodně, ale skutečně hodně překlepů.

Saskiova11
06.04.2021 5 z 5

Veľmi vydarená séria! Odporúčam!

JanaSustr
03.04.2021 5 z 5

moc jsem si to užila jako všechny díly

tynka65
20.03.2021 4 z 5

Vicious mě překvapil, Ruckus mě ohromil, Scandalous mě zklamal a Bane mě okouzlil... Třetí díl mě nebavil, ale Bane naštěstí skvělou pověst hříšníků napravil. Příběh lehkovážného surfaře a holky, která toho za sebou táhne tolik, že je z ní jen skořápka jsem neskutečně hltala. Bane mi sednul a strašně jsem mu u Jess fandila. Jediné co mi zase vadí, je ten konec. Přeslazený epilog mi zase trošku zkazil dojem z celého příběhu. Asi je přestanu u L. J. Shen číst a budu spokojená. Jinak se moc těším na další autorčinu sérii a doufám, že se jí brzy dočkáme...

ElikaBendova
18.02.2021 5 z 5

Nejlepsi dil ze serie

johana3160
18.02.2021 4 z 5

Dobrý kniha, ale ničím vyjímečná. Možná trochu rolí "zlého" hocha. Ale spíš ne. Děj bych trošku nahustila chvílemi se to trošku vleklo, ale nebylo to tak hrozné.

JitulHa
13.02.2021 4 z 5

Bane, coby další z Hříšníků si ve svém vyprávění, stejně jako počínání rozhodně nebral žádné servítky. Přesto všechno, prvotní motivy nevyjímaje, byl ale ohledně Jesse zdaleka tou nejupřímnější osobou, kterou ve svém životě měla, což zní jako paradox obrovských rozměrů, vzhledem k tomu, že mluvíme zrovna o Baneovi. Celé to bylo šílené. Bylo šílené, co se těmhle dvěma v životě přihodilo. Stejně jako bylo šílené to, co ty dva svedlo dohromady. A bylo neméně šílené, co všechno na konec ještě vyplavalo na povrch! Šílené tak, jako nelítostná vlna, která vás smete, musíte se pouze rozhodnout, jestli s ní budete bojovat, nebo se prostě utopíte. Bylo to šílené a vy to chcete číst!

petulkapeta
09.02.2021 5 z 5

No co dodat k Romanovi alias Bane..přiběh o princezně Jesse ktera se pomoci nejvic vlastní dostala ze stinů vlastni sebelitosti a minulosti,ale potřebovala jen popostrčit..zapalit jiskru a to udělala Bane aniž by vlastně chtěl...krasny přiběh o lasce mezi dvěma lidmi s krutou minulosti

Petronella.k
26.01.2021 5 z 5

Skvělý, vtipný, úžasný. Dva komplikovani lidi a obrovská láska. Moc zvratů, autorka nezklamala!

Zomy
24.01.2021 4 z 5

Jako vždycky u této autorky mám rozporuplné pocity. Je to bomba, o tom žádná.
Její styl je neuvěřitelně čtivý, hltáte to, chcete víc, chcete všechno najednou.

Její antihrdinové, jsou skutečně hodně anti. A řekla bych, že Bane byl z těch všech zatím největší "sajrajt", na začátku knihy neměl opravdu jedinou dobrou vlastnost.

Příběh s Jesse je tentokrát hodně temný, až příliš na to, aby se do toho zapasovala romantická linka. Nejsem si totiž jistá, jestli by se dívka s takovou minulostí ve skutečnosti dokázala začlenit zpátky do normálního života.

V každém případě jsem to opět zhltla a každou další autorčinu knížku si dám taky. Ale vracím se spíš k veselejším, světlejším knížkám.

1moniccka
16.01.2021 5 z 5

To byla jizda. Chudak holka cim si prosla a jeste dvakrat des.Cela serie byla hodne povedená vsechny knizk byly jine a skvele propokene moc se mi to libi

Kristy.Seb
07.01.2021 4 z 5

Můj celý život mi tě slíbil, tys musel, musel přijít.

Říká se, že každá sněhová vločka je jiná. Každá sněhová vločka je krásná a okouzlující ve své jedinečnosti. Symbolizuje čistotu.
Ale každá sněhová vločka, která má to štěstí, že dopadne na zem, je předurčena k tomu, aby se ušpinila.
Sněhové vločky nám ukazují, že pokud žijeme dostatečně dlouho, tak se nakonec taky ušpiníme.
Ale taky že ani špína nezničí naší krásu.

Život je o tom, že se na sebe dokážeš podívat do zrcadla, aniž bys sebou trhla.

Naděje je nebezpečná. Říká ti, ať to zkusíš, a když to uděláš, tak prohraješ.

Zamilovat seje jako když ztrácíte samu sebe pomalu, kousek po kousku.
Pobláznění je, že samu sebe ztratíte najednou.
Láska je jako břečťan. Omotává se kolem vás a tiše duši každou vaší část. Není trpělivá, laskavá ani něžná. Je nevyhnutelná, mazaná a dusivá.

Někdy i sluníčko lže. Někdy je venku, ale přitom je zima.

Láska je umění. Někteří lidé zavřou oči a odmítají ho vidět. Ostatní navštěvují všechny muzea na světě.

Život není nic víc než jen řetězec rozhodnutí. Ale někdy je přitom život víc než to. Někdy je to hádanka, která se najednou zničehonic vyřeší.

Dost drsný příběh. Neuvěřitelné, co nakonec Jess zvládla překonat a nezahořknout. Bylo hezké jak se z Bane dokázal vyklubat zamilovanej kluk.

JanuldaN
01.01.2021 3 z 5

Za mne asi nejlepší kniha ze série. Bane a hlavně Jesse mi přirostli k srdci. Těším se a doufám, že bude vycházet spin-off All Saints High, kde se autorka zaměřuje na děti HotHoles. (Alespoň v této knize na konci bylo uvedeno, že se vydání připravuje, tak doufám, že to Baronet splní, jelikož podle Goodreads jsou díly této série skvěle hodnocené)... Každopádně za mě Hříšnici celkově dobří, dávám všem stejné hodnocení - tři hvězdy.

Ryorka
28.12.2020 2 z 5

Tady asi nebudu tak nadšená jako u předchozího Trenta. Ale možná jsem jen nebyla v tom správném rozpoložení, možná jsem jen moc přemýšlela. Hned začátek mi přišel hodně divný. Tu to jako autorka hodně přitáhla za vlasy. Celá ta úvodní "setkávačka" byla úplně mimo. Dialogy jako od děcek ze školky. Ona celá tahle série je o rozervaných duších a jejich spáse, ale tady to už bylo silný kafe. Kam na ty horory autorka chodí? Sice byl na konci happyend, ale tahle kniha měla za mě hořkou příchut uplné blbosti. Sry.

Petra38
23.12.2020 5 z 5

Ackoliv se zacatek mirne vlekl tak zbytek byl skvely, zaver skvele pronysleny. Hlavni hrdinka je obdivuhodna, silné ženy jsou potřeba. Jeji pribeh by malokdo prezil, s Banem dokonaly. Obcas mi navalovalo z hruz co se prihodili obou hrdinum ale o to byl pribeh poutavejsi a zivejsi...