Apage Satanas!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hříšní lidé Království českého. Přítelkyni Ludmily z Vartemberka trápí podivné sny. V pitoreskním reji se jí zjevuje dílna obklopená skalami a démon, který se necudně zmocňuje jejího těla. Její otec povolá exorcistu, jenže Ludmila ví, že Anna není blázen. Začne se vyptávat v okolí Bezdězu a záhy narazí na znepokojující fakt, že něco podobného zažily i jiné urozené dívky. Naštěstí se právě vrací domů její manžel Oldřich z Chlumu se svým pomocníkem panošem Otou. Případu se ujmou a začnou bojovat nejen s krutým vrahem, ale také s pověrami a intrikami severočeské šlechty......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50805/hrisni-lide-kralovstvi-ceskeho-apag-bEV-50805.jpg 4.3385
Série:

Hříšní lidé Království českého (13.)

Žánr:
Detektivky, Literatura česká, Historie
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Apage Satanas!

Přidat komentář
Hoshi
11. května

Znovu jsem se ponořila do čtení knihy od pana Vondrušky a tentokrát se nejprve setkáváme Ludmilou za Vartemberka, se kterou se pomalu ponořujeme do tohoto příjemného, oddychového příběhu. Ale ani Oldřich z Chlumu na sebe nenechá dlouho čekat a než se nadějeme, objevuje se na scéně i s celou svojí družinou. Z příběhu mám dobrý pocit, jen jsem se na konci trochu ztrácela v rodinné historii, ale opětovné čtení odstavců pomohlo.

Art82
01. května

Tenhle díl se podle mě řadí mezi ty nejlepší z této série. Krásně zamotané a hlavně v každé rodině je to vždycky těžké s těmi příbuznými.

petulka.sasanka
17. března

Super početní. Oddychovka

Páájinka
03. března

Pěkná kniha.

EmmaKrizova
23. února

Snad se to pocita, I kdyz jsem ji Jen poslouchala. A tak to bylo moc dobre. Vysetrovani Ludmily se mi naopak libilo a konec byl, jako vzdy dojemny a zachranil co se dalo.

karimatka1
22. února

Tradičně prima čtení

Mili115
16. února

Moc příjemné čtení. Pár drobných historických nedostatků by se našlo, ale s ohledem na spád děje, je lze jistě prominout.

stefinam
04. února

Oldřichu zase za 1*