Tajemství flirtu

Tajemství flirtu https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380662/bmid_tajemstvi-flirtu-cm2-380662.jpg 4 62 17

Od chvíle, kdy baron Fulkham, tajemník ministerstva vnitra, potkal kněžnu Auroru z Chanay, věděl, že se jedná o podvod, protože v ní poznal tajemnou herečku Monique Servaisovou, kterou viděl před lety vystupovat v Dieppe. Ale při odhalování její pravé totožnosti narazí na zrádné spiknutí, které může ukončit jeho slibnou kariéru, odhalit jeho vlastní tajemství a zničit ženu, která mu rychle přirostla k srdci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret of Flirting , 2018

karamelka57
02.10.2022 5 z 5

Niekde na zaciatku tejto serie som, neviem preco, mala pocit, ze lord Fulkham je postarsi obtloustly lord s potitkom v ruke :)))
Postupne napriec seriou sa z neho vyklul pozrimeze aky CHRUMKOŠ.
Krasny pribeh s odvaznou a zaroven neznou a krehkou hlavnou hrdinkou.
Zatvaram knihu s "uspokojenou" romantickou dusou :))

ariel platto
13.04.2022 5 z 5

Přestože mezi hlavními hrdiny nebylo žádné jiskření, milostné scény nic moc, tak přesto dávám plný počet * , protože děj mě pěkně chytl a nepustil, dokud jsem knihu nepřečetla.

moudivlacek
19.02.2022 4 z 5

Na příběh s Fulkhamem jsem se moc těšila. Sice mě začátek nenadchl a chtěla jsem knihu odložit, ale vydržela jsem číst dál a dobře jsem udělala.
Náčelník špionů Fulkham a pro něj tajemná herečka Monique coby falešná princezna Aurora. On silně se ovládající muž naoko "postrádající city" a na druhé straně žena, která pro lásku k babičce a nejen k ní, je schopna té největší oběti - darovat své srdce nezištně a úplně. Otázkou je, jestli se všichni v okolí těší, že by princezna "Aurora" mohla vládnout Belgii. A určitě si sami odpovíte.
Třesky blesky mezi hrdiny a vůle a hrdost a i pořádná špetka humoru prošpikovává celou knihu, stejně tak jako i hrdinové minulých dílů a dalších sérií, a tak ani zde mě autorka nakonec nezklamala.

cukrovka
30.12.2020 3 z 5

Tak tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Na můj vkus tam bylo dost politiky, což v tomto žánru neočekávám. A co se týká romantiky, tak ani ta moc nezaujala. Co je romantického na tom, když o manželství začne gentleman uvažovat až když se dozví, že jeho vyvolená je třetí v pořadí na trůn a ne jen pouhá herečka.

DUNIKO
25.08.2020 5 z 5

Krásné čtení ❤️❤️❤️ Příjemně mě to navnadilo na další díly.

vcielka
17.07.2020 4 z 5

Nie zle. Ale ja by som im nechala tie predsudky vyzrat a vobec by som im to na konci neulahcila. Viac by sa mi pacilo, keby si ju chcel vziat i napriek tomu, ze ich manzelstvo budu odsudzovat a posle to jeho karieru k certu. Taka dilema by mi prisla viac romanticka. Inak sa mi knizka pacila

Maruš.D
15.06.2020 4 z 5

Příběh se mi líbil, nicméně tam na mne bylo hodně politiky a jmen, ve kterých jsem se občas trochu ztrácela. Také boj o lásku, který probíhal mezi Gregorym a Monique nepatří mezi mé top. Nicméně se kniha četla hezky, nebyla zdlouhavá, nudná a celkově to bylo příjemné čtení.

Ála1968
20.05.2020 3 z 5

Asi za mě nejméně zajímavý díl.Chvílemi mě vůbec nebavil.

jaja1989
16.01.2020 4 z 5

Příběh dobry i romantika,ale hrozně mě stvalo, jak si o ní od začátku myslel to nejhorší,takový předsudky ????.

munka
01.06.2019 4 z 5

Pekný romantický príbeh s kriminálnou zápletkou, politickými intrigami, tajomstvami minulosti.

lenka9778
27.05.2019 5 z 5

S knížkou jsem byla spokojená. Příjemné pohodové čtení. Trochu jsem se bál, že bude hlavní hrdinka hloupá husa, co vše vykecá ale mile překvapila.

Maruš.D
25.03.2019 4 z 5

Další krásný historický román od S Jeffries, který vás nezklame. Postavy si oblíbíte, protože jsou vtipné. Detektivní zápletka tomu dodá super podtón, takže vás baví číst dál a dál. Za mne super! Určitě stojí za přečtení :-)

alzbeta4340
18.02.2019 4 z 5

Historická romance odehrávající se v kulisách lehké detektivní záhady a množství politických intrik. Osobně dávám přednost v tomto žánru banálnějším zápletkám, ale musím uznat, že S.J. tohle zvládla dobře. Zase to bylo trošku jiné než ostatní díly.

LilianaFalcon
12.02.2019 4 z 5

K pěti hvězdičkám chybělo málo. Jenže mi to chvílemi přišlo děsně zdlouhavé.
Jinak to bylo hezké, mezi Monique a Gregorym to správně jiskřilo a detektivní zápletka byla tentokrát na poměry romantiky opravdu vyadařená.
Nejlepší na celé knize ale byla snad autorčina poznámka :D Jak si historii upravovala k obrazu svému.

mikika
04.02.2019 3 z 5

romantika těžce pohřbená pod haldou konspirací a teorií "kdo proti komu a proč". autorka mohla ubrat, ztrácela jsem se v tom a příběh mě tak moc nebavil...

havrmoni
15.01.2019 5 z 5

Naprosto souhlasím, nádhera. Tento a druhý díl se mi líbili nejvíce.

rampapa
30.12.2018 5 z 5

Nádherný příběh.Knizka se mi četla jedna báseň. ❤Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Knížku vřele doporučuji.