Nebezpečné poslání

Nebezpečné poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344472/bmid_nebezpecne-poslani-YJr-344472.jpg 4 86 15

Když Warren Corry, markýz z Knihgtfordu, zjistí, že Delia Trevorová není obyčejnou debutantkou, ale po nocích hledá v převlečení za mladého muže v hráčských doupatech ničemu, který má na svědomí smrt jejího bratra, nemůže to nechat jen tak, zvlášť proto, že je k ní přitahován nejen její inteligencí, ale hlavně krásnýma modrýma očima…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Danger of Desire , 2016

karamelka57
22.05.2022 4 z 5

Krasne laskyplne.....

moudivlacek
03.10.2021 5 z 5

Markýz Warren a lady Delia - dva lidé šlechty, kteří si žijí podle svého, pravidla si přizpůsobují, jak potřebují, chrání své rodiny i před sebou samotnými. Nešťastnou událostí jsou přinuceni ke svatbě. Přesto oba dva touží žít v manželství s tím druhým. A i když se může zdát, že Warren je z těch dvou silnější, jeho žena mu silně konkuruje a někdy je (dle mého) i mnohem víc. Delia je rozhodnutá zachránit nejen sebe a svou rodinu, ale i manžela a jejich vzájemnou lásku.
Příběh těchto dvou lidiček mi připomíná ideu - nejsme sami, pokud máme vedle sebe někoho, kdo nás miluje a komu na nás záleží. Pak se zvládne vše, i to, co není moc příjemné. Hnacím motorem všeho a všech je LÁSKA.

cukrovka
26.12.2020 5 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Zajímavý pár hlavních hrdinů. Příběh plný vzájemného jiskření, dobrodružství, tvrdohlavosti a samozřejmě lásky s trochou erotiky.

čtenářkax
04.11.2020

Červená knihovna. Ale jednou za čas neuškodí si u takové knížky oddychnout. Nemuset nad dějem přemýšlet a prostě jen tak číst a snít.

vcielka
25.06.2020 4 z 5

Celkom pekna knizka z dielne S. Jeffries. Kupila som si ju a zistila, ze som ju uz citala, ale nepoznacila som si to. I tak som ju opat celu zhltla. Pacila sa mi konzistentna hrdinka az do chvile, ked sa stala manzelkou. To je take zvlastne, ze ked sa zena vyda, uz to nie je dievca, ale zena a tomu zodpoveda i spravanie. Mozno to tak naozaj vnimam len ja, aj to je mozne. Hrdinovia za mna ok, aj ked som sa s nimi akosi uplne neprepojila.

Maruš.D
11.06.2020 4 z 5

Poprvé po dlouhé době, nebo jestli vůbec, jsem zažila v knize hezkou uspěchanou svatbu. To je velké plus haha. Jinak příběh se četl pěkně. Postavy byly velmi tvrdohlavé, svéhlavé a měly velkou osobnost. Mně se tento pár líbí, ikdyž jsem si občas říkala, jak by jim to fungovalo v reálu :D. Zápletka velmi jednoduchá, ale v této knize jde spíše o postavy, než napětí. Příjemné, oddechové čtení :-)

Ála1968
16.05.2020 4 z 5

Vtipný romantický příběh s pěknou zápletkou.Milá,romantická oddechovka na večer.

munka
22.05.2019 5 z 5

Historická romanca, ktorá mala tú správnu "šťavu" . Pekný príbeh, zaujímavá zápletka a prekvapivý záver. Teším sa na ďalší diel.

Terisek99
27.10.2018 5 z 5

Do téhle knihy jsem se zamilovala. Úžasná kniha. ❤ Doporučují si přečíst.

rampapa
18.06.2018 5 z 5

Miluju knihy od Sabriny Jeffries❤A tato kniha mi to jen víc potvrdila

jalejale
16.03.2018 5 z 5

Pre mňa najlepší diel zo série, iskrenie, humor a romantika...teším sa na ďalší Brilliana/Niall

Enny4
31.01.2018 5 z 5

Warren i Delia byli moc sympatičtí. Moc hezký příběh, líbil se mi více než dva předešlé díly série.

alzbeta4340
30.10.2017 5 z 5

Hezky napsaná historická romance se sympatickými hrdiny. Vtipné a romantické oddechové čtení.

lenka9778
23.09.2017 5 z 5

krásná

havrmoni
17.09.2017 5 z 5

Opět svižné dílko. Škádlení mezi hrdiny a vtipné dialogy. Jen mi to přišlo neuzavřené,tedy v rámci série. Že by ještě jeden díl?

romance historické romance

Kniha Nebezpečné poslání je v