Gabrielův Ráj

Gabrielův Ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199002/bmid_hrisne-odstiny-vasne-gabrieluv-raj-BXd-199002.jpg 4 586 92

Závěr eroticko-romantické trilogie. Profesor Gabriel Emmerson opouští post emeritního profesora na Torontské univerzitě, aby mohl začít nový život se svou milovanou Julií. Je přesvědčený, že společně mohou čelit jakékoli výzvě, a rád by založil rodinu. Jenže Julia je pohlcena svým studiem, a když dostane příležitost přednášet o své práci na Oxfordské univerzitě, je Gabriel nucen ji oponovat. Navíc ani v Oxfordu Gabriel neunikne své minulosti a napovrch vyplouvá jedno z jeho největších tajemství, jež má navždy změnit jeho i Juliin život...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Redemption , 2013

Maji
14.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha. Zhltla som ju za dva večery (noci). Celá séria sa mi veľmi páčila a dúfam, že touto knihou autor v písaní kníh nekončí.

werusx
13.08.2014 5 z 5

Jelikož se mi líbily předešlé dva díly, tak jsem se na Ráj nemohla dočkat. Dá se říct, že to byl očekávaný závěr. Ve finále až moc napínavý a děsivý jak to dopadne. Jak uvedl sám spisovatel, tak tenhle díl ani být neměl. Takže o nic zásadního člověk nepřijde, když si ho nepřečte. Ovšem mě se kniha velmi líbila! :-)

trynitrix
12.08.2014 4 z 5

Abych řekla pravdu začátek mě nějak nebavil až postupem času (nudné pasáže o Dantem) v první díle a dvojce mi to nějak nevadilo ale tohle bylo už omílání to šlo mimo mě. Ale závěr monstrózní normálně jsem trnula hrůzou jak to dopadne.

Nel-ly
09.08.2014 odpad!

Já končim. Oproti odstínům je tohle nová úroveň debility... a nejen protože ten, kdo to napsal, zjevně nějak psát umí a má zájem o umění, a tím spíš mě irituje, že mohl napsat takovou pí****

Staršný, strašný, strašný a jedna z hodně mála knih, kde jsem to necelých dvěstě stránek před koncem vzdala.

kacaaba
08.08.2014 5 z 5

Mě se to líbilo. Byl to takový dodatkový díl o tom, jak to po svatbě bývá a odkrylo to i tajemství z předchozích dílů a rozvoj vedlejších rolí. U mě dobrý, takové pohodové čtení.

LadyElisa
08.08.2014 5 z 5

Nádherné zakončení příběhu profesora a Julie. Četla bych pořád dál a dál :) Ach, jen ta obálka..... Sylvain je prostě božský spisovatel a už se moc těším na The Raven :D

Veronika.C
05.08.2014 2 z 5

První dva díly se mi moc líbily ale tento mě opravdu zklamal, byla to nuda, čekala jsem od posledního dílu víc

barca8336
03.08.2014 3 z 5

Abych řekla pravdu, tak tenhle díl se mi moc nelíbil. Nuda, pomalu nic se tam nedělo. Ke čtení jsem se musela nutit. První díl byl super, ale ty další dva docela slabé. :-(

IvcaG87
01.08.2014 3 z 5

Završení celé série né tak nudné jako Očistec, ale přece jen né tak čtivé jako Inferno. Čekání na "infarktové zvraty" se rozplynulo nic v podstatě nepřišlo náboj, který ve mě zanechalo právě jen inferno bylo nadobro pryč. Škoda čekala jsem jsem to trochu jinak, i když kdo by nechtěl Happy-end....

legolaska
30.07.2014

LibraryGirl, ano, Raven vyjde i v češtině. A ta obálka měla být stříbrná :D. Vypadá spíš šedá, že?

Ivy
29.07.2014 5 z 5

Nemám co vytknout. Výborný konec. Nakonci mi sice chyběli stránky, které číst dál, ale to tak bývá u krásných příběhů.

LibraryGirl
28.07.2014 5 z 5

Překrásné zakončení příběhu Julianne a Gabriela. Ještě bych si dala klidně čtvrtý díl. Konec byl moc rychlý. Chtěla jsem ještě otáčet stránky, ale zjistila jsem, že už žádné nejsou. Moc hezké:-) Vytkla bych jen obálku, která se nakladatelství opravdu nepovedla. Taková nijaká. Začali hezky od červené přes fialovou, ale nedotáhli to do šťastného konce.
Zajímalo by mě, jestli vydají i další knihu SR. Úryvek, který je na konci Gabrielova Ráje, vypadá slibně.

pro ženy erotika těhotenství vysoká škola Padesát odstínů

Sylvain Reynard
kanadská, 1950