Gabrielův Očistec

Gabrielův Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4 703 106

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture , 2012

Thalin
04.01.2023 1 z 5

Sama sebe se ptám, proč jsem to vlastně četla, když mě jednička tak otřesně nudila? Možná v naději, že se to nějak posune a nebude to taková nudná přeslazená blbost. Vedle jak ta jedle, tohle bylo snad ještě horší. Do trojky už nejdu, ne a ne.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Skvělá série! Čtivé, návykové a excelentní! Ano, kdo tvrdí, že první díl je nuda, tak kecá, jen to trvá, než se člověk trochu zorientuje, ale rozhodně kvůli tomu knihu neodkládejte. Mám přečteny všechny díly a rozhodně nelituji a doporučuji!

Artep071
22.07.2022 2 z 5

Hříšné odstíny vášně ... takto se ta série jmenuje .... no to snad nééééé... nudně dlouhá číčovina s plytkostí charakterů postav bez špetky napětí a bez kouska humoru ... chjo ..další díl co jsem přelouskla jen z tvrdohlavosti, že to dám ...

Ewe291
08.06.2022 2 z 5

Musela som sa nutit, aby som knihu docitala. Ja neviem ale pre mna to bolo neuveritelne nudne a nechapala som ako mozu byt dvaja ludia tak hlupy .... Gabriel tu bol neviem bez zivota bez duse a nudny, Julie este viac hlupa ako v prvej casti, vazne rozmyslam ci mam citat treti diel serie. Pretoze som cakala nieco ine .... To ze je autor muz je zaujime pretoze som zvyknuta na zenske autorky ale aj tak mi to nesadlo, k serii sa asi uz nevratim

Vendy1993
20.08.2021 3 z 5

tady jsem si musela dát v půlce knížky pauzu...za boha se mi nechtělo strašně dlouho číst dál....ale pak jako bych chytla druhý dech a druhou půlku jsem přečetla za dva dny....takže první půlka nic moc a až ta druhá byla dobrá ;)

Janča1532
28.03.2021 5 z 5

Paráda.Mě osobně se víc líbil tento druhý díl.Pro mě byl víc záživnější.Určitě půjdu i do třetího.

Aherlow
12.02.2021 4 z 5

celou sérii jsem přečetla jedním dechem... za mě super - možná i lepší než odstíny..? :)

Teniskaha
31.10.2020 odpad!

Horší než filmy na TV Barrandov.

Scathia
29.10.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka, sice hlavní hrdinka se stává opět lehce nesnesitelnou, ostatní to v knize zachraňuje.

suzanne1997
06.07.2020 4 z 5

Příjemně napsané pokračování prvního dílu, které odhaluje další tajemství a vyvstávají neshody. Autorovi se skvěle podařilo vybrousit zápletku a celý příběh nabyl úplně jiných rozměrů. Julie i Gabriel si musejí poradit s nejednou překážkou a čtenář zůstává po celou dobu napjatý, jak vlastně příběh dopadne. Za mě osobně se druhý díl vyrovná tomu prvnímu a je rozhodně znát, že autor nesklouzl k bezduchému pokračování jen proto, aby měl na svém kontě další knihu.

KnihomolkaKatka
20.06.2020 4 z 5

Velmi čtivé, ale Inferno se mi líbilo o malinko víc, kvůli určitému zvratu, který je nastíněný v anotaci. Jsem zvědavá na Ráj. obálky ovšem nemají chybu. Rozhodně doporučuji, protože i když se mi více líbil první díl, je zajímavé, jak se vyvíjí Juliin vztah s Gabrielem :)

michaella03
02.04.2020 4 z 5

Opět velmi čtivé, líbilo se mi to. Jdu na třetí díl.

Myška43
03.03.2020 2 z 5

Zlatá střední cesta, přečetla jsem 2 díly a ke třetímu se moc nehrnu, pro mě jsou mnohem zajímavější tituly.

Katt15
18.01.2020 5 z 5

druhý díl pro mě stejně krásný jako první! určitě knihy zůstanou v mé knihovně

genikuxik
27.11.2019 3 z 5

Slabší průměr. Kniha byla o něco lepší než předchozí díl, ale ne o moc.

TerezaMondeková
21.10.2019 3 z 5

Líbilo se mi, že se v tomhle díle konečně něco dělo. Taky ani nevím, jestli se mi líbilo, že tady spolu asi půlku knihy nebyli. Ale zase musím říct, že se mi opravdu líbilo, jak se Gabriel změnil. Jak se k Julien vrátil, už to nebyl ten sobecký bastard. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Kniha je ale zase zdlouhavá. Přišlo mi opravdu zbytečný napsat knihu na tolik stránek. A ty příběhy z minulosti, nebo vzpomínky z minulosti... to mi taky přišlo zbytečný. Jsem zvědavá na poslední díl.

pegasek
26.08.2019 4 z 5

Druhy dil oproti prvnimu naprosto super,kniha predcila moje ocekvani

men0037
17.06.2019 5 z 5

Za mě druhy díl trochu slabší. Bylo to strašně zdlouhavé.

SleepyAllDay
05.03.2019 2 z 5

Příběh druhého dílu se mi líbil mnohem více, než první díl. Mělo to děj, docela zajímavý a opravdu knížka utíkala docela rychle. Narozdíl od prvního nudného tlachání.
Tady se to trošku zkazilo v poslední třetině? knihy, kdy jsem měla dojem, že se vracíme zpět na začátek a jsme opět u "musíme si promluvit o"

Nevím jestli se mi chce číst poslední část, myslím, že druhý díl by klidně mohl být závěrečný.

mazlak
02.03.2019 5 z 5

Druhý díl byl daleko lepší než první. I zápletka zde byla daleko zajímavější. Už se vrhám na poslední díl.