Gabrielův Očistec

Gabrielův Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4 703 106

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture , 2012

Madame R
15.11.2015 4 z 5

Opravdu nepochopím, jak někdo může srovnávat Julii a Gabriela s něčím takovým jako je 50 odstínu šedi! Možná je to tím, obě jsou trilogie nebo tím, že obě jsou to docela bychle o víc než 500 stránkách. Prostě mi to nějak nejde na rozum... Jinak je to jedna z mála knih, kde se mi líbil druhý díl víc než ten první. Měla dobrou zápletku, je fajn že si hrdinové prošli tím čím si prošli, protože se tak vyvíjeli jejich charaktery. Docela si díky knihám začínám zamilovávat Itálii.

Evule114
30.09.2015 5 z 5

Člověk po přečtení chce ihned další díl a další díl je prostě skvělý. Opravdová romantika a kdo srovnává s 50 odstíny šedi, tak se mýlí, tahle série je daleko lepší a romantičtější. :-)

petrulka
23.08.2015 4 z 5

Jsou to roky, co jsem precetla za jediny den celou knihu. Celkovy dojem shrnu po docteni posledniho dilu, ale uz ted muzu prohlasit, ze se k nemu jednou vratim.

Culie
30.07.2015 5 z 5

Nevím jestli je to možné, ale tenhle díl jsem přečetla ještě rychleji než ten první, Za žádnou cenu jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Tento příběh mě totálně pohltil a už nyní vím, že jakmile tuto sérii dočtu budu si ji chtít v budoucnu opět přečíst...a ne jednou. V tom příběhu je všechno: láska, erotika, napětí, umění, duše, hříchy, zábava i smutek.

1v8na
16.07.2015 5 z 5

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Byla v něm láska, romantika, erotika, napětí, bolest i zklamání. Jen mě rozčilovala vyšetřování na torontské univerzitě...... Gabriel mě v tu danou chvíli svým jednání nesmírně vytočil. Ovšem na druhé straně se mi líbilo, jaký byl romantik. Jsem zvědavá na třetí díl.

petvet
06.07.2015 4 z 5

Hezké pokračování 1.dílu. Kniha se mi velice líbila, měla zajímavou zápletku a krásný (téměř pohádkový) závěr-nečekala jsem,že hned v druhém díle budou mít spolu svatbu :)
Těším se na třetí díl..dávám 4* (dala bych více,ale některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé),ale jinak knihu doporučuji!

NixooDy
17.06.2015 5 z 5

Kniha se mi neuvěřitelně líbila! Nečekala jsem, že se mi bude líbit víc než první díl, ale líbila. Krásný čtivý příběh se spoustou super myšlenek.

renata5823
11.06.2015

Knížka zhltaná asi za dva dny :)

sabca.0207
10.05.2015 4 z 5

příjemné oddechové čtení :) kniha se mi moc líbila, ale trochu mi vadilo, že Julianne hodně brečela :( ale i tak nádherná knížka :)

Markysek45
08.04.2015 2 z 5

Trošku slabší než první díl. Spoustu stránek jsem přeskákala a celkově byl tento díl poněkud roztahaný. Doufám, že poslední díl bude o trošku lepší.

jitka7
02.04.2015 odpad!

Nebudu hodnotit žádnou hvězdičkou, protože pro mě to byl strašný zážitek

BarčaK
02.03.2015 2 z 5

První díl se mi jakž takž líbil, něco mě v něm zaujalo (sama doteď nevím, co to bylo), ale ve druhém díle mi bohužel něco chybělo. Několikrát jsem knihu otevřela a zase zavřela.... Nedočetla jsem ji... Takovou knihu v knihovničce nepotřebuji a nabízím ji dál :)

Jolana.b
23.02.2015 4 z 5

První díl byl úžasný. Přečetla jsem ho jedním dechem. Druhý díl byl rozvádějící, ale čtecí. Četl se také dobře. Třetí mě bohužel neláká. Ale je to dobrá kniha, pokud se člověk chystá do Florencie. Otevře oči a nasměruje. Určitě stojí za přečtení.

Lenka.Vílka
10.02.2015

Co se mi v prvnim dile nelibilo, tady bylo jeste masakralnejsi. Pokud nechci byt za mrchu, rozhodnu se knihu nehodnotit. Nedocetla jsem ji (prvni dil jo a nebylo to ani extremni muceni), takze bych dala ** za to, kam jsem se dokousala, ale zbytek jsem nedala. Proste nevim, tohle vazne neni pro me. Obcas nestaci jedno nakopnuti (prvni dil), ale potrebuju jeste jedno (druhy dil), aby mi doslo, ze je sice fajn cist, ale vsechno za ten ukradeny cas nestoji...

MisutkaMys
02.02.2015 5 z 5

Nečekala jsem svatbu už ve druhém díle.Plné napětí jak dopadne soud, plné erotiky a vášně, prostě všeho..pěkný..chválím a doporučuji opět :)

Nuttelka
02.02.2015 5 z 5

Jo, tak druhý díl se mi líbil o něco víc než první, hlavně Gabriel :-) On je prostě božíííí! Úžasná romantika, žádost o ruku ááááááách, prostě kniha plná emocí, která nenechá nikoho chladným... Vřele doporučuji a šup šup na třetí díl :-)

lenka608
20.12.2014 3 z 5

Kniha se četla velmi dobře, ale na konci se zdálo, že autor nemá žádné další lákadlo pro čtenáře na poslední díl. Takový klasický happy end "žili šťastně až navěky". Ocenila bych více napínavý konec a občas trochu nepředvídatelný děj. Oproti prvnímu dílu je to pro mne malé zklamání.

Stazie
04.12.2014 5 z 5

Nevím co k tomu říct, prostě je to skvěla kniha a Gabriel mě tento krát překvapil. Bylo mi líto Julianne ale chování Gabriela se dá pochopit. :) Prostě skvělý..

radus
20.11.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale musím souhlasit, že té přeslazenosti je tady až až. Jsem zvědavá, co bude v dalším dílu, když závěr tohoto dílu vypadal na "žili spolu spokojeně až do smrti". K dokonalé idyle už snad jen to děťátko... :-)

veronica 01
18.11.2014 3 z 5

Přeslazené až hrůza, hlavně konec. Prvním dílem jsem byla nadšená, ale tohle mi přivedlo na myšlenku, že se na čtení posledního dílu snad ani netěším.