Gabrielův Očistec

Gabrielův Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4 703 106

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture , 2012

PetiJelinkova
08.12.2018 1 z 5

Ani druhý díl mě vůbec nebavil a musela jsem přeskakovat stránky, abych knihu vůbec dočetla.

Barbara182
31.05.2018 3 z 5

Oproti prvnímu dílu celkem zklamání, děj byl samozřejmě předvídatelný, ale stejně jsem čekala, že si s tím autor nějak vyhraje podobně jako v úvodní knize. Očistec mi přišel nepromyšlený a odfláknutý, škoda :-( Snad si závěrem napraví reputaci...

eva3695
14.05.2018 5 z 5

Za mě skvělé pokračování romantického příběhu dvou zamilovaných lidí. Opravdu se to čte skvěle.

tanja
21.02.2018

Tak jsem dočetla druhý díl a váhám, zda jít na třetí. Mám ráda romantické slaďáky, ale tady toho cukru bylo nějak moc. Líbí se mi, když je hlavní hrdina trošku dareba i po svém polepšení. Šampaňské, jahody, lampiony, prádlo, romantické výlety, všeho bylo moc k zevšednění. Trilogie se nazývá Hříšné odstíny vášně, ale toho hříšného a vášnivého tam bylo pomálu. Gabrielovi narostla andělská křídla ze .... :-)

wildXchos
07.02.2018 3 z 5

Některé části knihy byly výborné, ale jiné mě vůbec nebavily, všechny ty právní problémy mě úplně nezajímaly, ale konec byl opravdu dobrý.

Yvosek
14.01.2018 3 z 5

vubec sem se nemohla do knihy zacist skoncila sem se ctenim pred pulkou.

PavlínaAlžběta
17.12.2017 5 z 5

Po prvním díle jsem byla zvědavá na pokračování a nemohu říci, který díl byl lepší. Ten první mě samozřejmě více navnadil a tento typ literatury já mám ráda. Příběh Očistce se mi opět četl velmi dobře jako Inferno. Oddychovka, která neurazí a není to jistě ani žádný trhák, přesto jsem knihu přečetla velmi rychle. Rozhodně byl druhý díl určitě rozdílný, než díl první. Nečtete jen o romantice, už jiné charakteristice dvou hrdinů po všem co zažili, ale i duchovní stránce.
Skvělá zápletka, různé zvraty v ději i napětí, boj dvou hrdinů o návrat své lásky. Děj měl spád a nenudila jsem. Pouštím se do poslední části trilogie.

lea6493
08.12.2017 3 z 5

Tento díl mě moc nebavil, první byl určitě lepší. Bylo to takové moc vleklé a opakovaly se obdobné rozhovory.

dendishek
08.12.2017 5 z 5

Za celou trilogii: tyto knihy byly mou první erotickou četbou. Příběh se mi líbil. MOC. Situace mezi studentkou a profesorem, tajemná minulost Gabriela, andělská Julie, vášeň, manželství, poté děti a jejich šťastný život.. Do toho ohromné vylíčení Danteho. Toto všechno prostě sedlo. Ráda bych také podotkla, že obě postavy se objevují ve Florentské trilogii.

Disinka
20.11.2017 5 z 5

přečteno za dva dny ;)

jitka7
13.10.2017 odpad!

Tohle je až tak strašně nesmyslné, nereálné a trapné, že se to prostě nedá číst.

Nita17
08.06.2017

Hezké pokračování příběhu vysněných milenců. V 2. Díle se potýkali s úskalím reality. Už to není jen Dante a Beatrice, tady za sebe bojují Gabriel a Julianne.

cukrovka
07.06.2017 5 z 5

Zajímavé pokračování. Není zde jen romantika, celým příběhem se nese myšlenka víry, odpuštění, sebeobětování, milosrdenství a samozřejmě Dante a jeho Božská komedie.

sarahmoon
22.04.2017 3 z 5

Přikláním se k názoru, že první kniha byla o trošičku lepší než druhá.
Co nepochopím, je srovnávání odstínů a této trilogie
... ale když už to dělají skoro všichni...
Fascinuje mě to, že tvrdší erotické scény v odstínech napsala žena a o proti tomu velmi romantické scény muž. :o)
Jsem zvědavá co přinese trojka... upřímně si myslím, že druhý díl mohl být závěrečný. Doufám, že to nebude autor zbytečně moc natahovat a udělá mi radost.

Ketesh
19.04.2017 4 z 5

Tento díl se mi líbil mnohem méně než ten první. Vzhledem k negativnímu ději, kterým jsem se chtěla prokousat, abych si zbytek následně mohla užít, jsem knihu neuvěřitelně rychle prolétla a výsledek byl takový, že z ni mám velice smíšené pocity. Nicméně, autor přirozeně navázal na dění v předchozím dílů, najdeme zde nejrůznější zvraty, aby to bylo napínavý.

Xena011
21.02.2016 5 z 5

Musím říct, že se mi příběh nesmírně líbil. Skoro nemám co vytknout. Jen je to podle mě nereálný příběh. Trošku už mě začal štvát Dante, jak se o něm pořád dokola mluví a cituje se. Plno emocí pokračujícíh již od prvního dílu.

janesy
15.02.2016 5 z 5

2. díl z této série mne nadchl mnohem více, než díl 1. Je to velice silně emotivní a charaktery hl. hrdinů se krásně vyvíjejí, hlavně Gabriela. Dávám 5* :)

ketvin
12.02.2016 5 z 5

Nechápu, že to psal chlap... :) ale díky tomu to bylo to osvěžující, jiné a vlastně i krásné a čtivé, napínavé, překvapující, prostě skvělé :) ...

Srovnání s odstíny šedi se nevyhnu - líbilo se mi to skoro stejně, určitě Gabrielovu trilogii doporučuji :) V tomto žánru není moc lepších knih (na stejnou úroveň bych dala ještě Stark trilogy, ale tam je toho sexu až moc...).

avalonek
31.01.2016 2 z 5

No,jsou i mnohem lepší knihy,ale číst se to dá.Lepší než první díl,ale zase to není nic úžasného.Jak už sem říkala u prvního dílu,přečtu jednou a už se k tomu nikdy nevrátim.

Lenča89
16.01.2016 5 z 5