Gabrielovo inferno

Gabrielovo inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321912/bmid_gabrielovo-inferno-n1i-321912.jpg 4 1070 216

Gabriel Emerson, cez deň vážený profesor a odborník na Danteho, v noci hriešnik zmietaný spaľujúcou vášňou, stretne plachú a neskúsenú študentku Juliu Mitchellovú. Je presvedčený, že je anjelom zoslaným na jeho spásu. Ona hneď na prvý pohľad vedela, že Gabriel je láskou jej života, na svoju prvú lásku však nikdy nezabudla. Julia znáša s Gabrielom jeho osobné peklo a on váha, či riskovať svoje postavenie, kariéru a povesť kvôli obyčajnej študentke. Vášnivá túžba ho však úplne opantala a nedá mu spať podobne ako vidina z dávneho sna...... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (SK)

Gabriel's Inferno , 2011

werusx
12.04.2014 5 z 5

Tuhle knihu jsem vůbec nechtěla brát do rukou. Ovšem to by byla chyba! Neskutečně se mi líbil vztah mezi hlavními hrdiny a hlavně to, že kniha není celá jen o sexu. Vskutku to stačí až na konci. Tímhle si mě kniha získala.

kacaaba
08.04.2014 5 z 5

Když jsem knihu začala číst, bála jsem se, že to bude dalších padesát odstínů, ale šeredně jsem se mýlila. Je to moderní červená knihovna, ale proč ne. Je to milé, příjemné čtení, dobře to dopadne, prostě romantika....

ivousekk
27.03.2014 odpad!

spíš by to mělo být "uložit do nedočtených knih".
Hrůza, kopie Fifty Shades :( Opět nemožná, zakřiklá, nezkušená panna něco přes dvacet, která si neustále kouše spodní ret a místo vnitřní bohyně se modlí k bohům kde čeho. Jak mě vnitřní bohyně v Fifty rozčilovala, tak to bylo prd, proti tomuhle. A ona výše popsaná hrdinka opět jako ve Fifty potkává krásného, nechutně bohatého, neskutečně chytrého a namyšleného chlápka. Bla bla.. po pár stránkách jsem odložila

radus
10.03.2014 4 z 5

Pěkná kniha plná romantiky, ale vidím zde velkou podobnost s Padesáti odstíny... Uvidíme co přinese druhý díl :-)

vaili
10.03.2014 4 z 5

Mnohem lépe napsáno než 50 odstínů, ale proč proboha si hrdinka zase stále kouše ret a neumí jíst :)) tady toto mi kazilo celkový dojem..první půlka zajímavější druhá zbytečně natahovaná minimálně o 1/3 zkrátit. Dala bych 3 * , ale to by bylo nespravedlivé vzhledem k tomu, že to jsem dala 1.a 2. dílu 50 odstínů..a také na můj vkus moc rychlá proměna Gabriela z hajzlíka na pana dokonalého :)

hlina
09.03.2014 4 z 5

Hezká pohádka pro dospělé. Na začátku to má náboj, pak už se dá dost předvídat, jak vše dopadne. Ale kniha se mi trefila do nálady a pěkně se četla.

Erica
08.03.2014 2 z 5

O těchto knížkách já si myslím, že píšou chlapi, co potřebujou peníze. Přečtete a nic ve vás nezůstane. Ani nemáte, o čem přemýšlet

Brambram
08.03.2014 4 z 5

Doporučila mi ho kamarádka, která mě navezla do Odstínů šedi (vůbec se mi nelíbily). Váhala jsem,ale dobře, že jsem do toho šla. S Odstíny mají Gabrielovy knihy společných cca 15% kostry děje. Jinak jsou o něčem naprosto jiném. O víře, Víře, odpuštění jiným i sobě samým. Sex tam je,ale ne tak okatě jako v Odstínech a není hlavním bodem děje. Můžu jen doporučit.

Shanib
05.03.2014 4 z 5

Moc se mi líbil začátek. Protivnost Gabriela měla jiskru a bylo tam znát napětí mezi těmi dvěma. Bohužel se to vytratilo se změnou jeho chování a nevím proč, ale už mi to nepřišlo tolik zajímavé a konec byl příliš zbytečně zdlouhavý. Každopádně je kniha velmi poutavá, což, vzhledem k žánru, je skutečně umění, když si vezmete, že k sexu dojde až na konci, takže smekám před mistrným ovládáním slov a neopakujících se situací (ehm...50 odstínů)

machrus
04.03.2014 4 z 5

No nečekala jsem nic zvláštního,ale na to že takový žánr psal zrovna chlap,tak to není tak špatné.

Jennkie
20.02.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem a s 50ti odstíny se to nedá srovnávat. Kvalita děje a styl psaní je mnohem lepší. Moc dobře se to čte, je to zajímavé a napínavé, i když tam není vyložený sex na každém rohu. A je vidět, že si autor dobře nastudoval podklady ke knize a hezky je tam zakomponoval, takže celá kniha působí sofistikovaným dojmem a mile překvapí každého, kdo očekával tuctový erotický román ;-)

marsel
19.02.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, která se krásně četla.

lela25
18.02.2014 4 z 5

Je to takové klidné čtení,dobře se čte.

lela25
18.02.2014 4 z 5

Je to takové klidné čtení,dobře se čte.

Kačenka16
14.02.2014 5 z 5

Čítajúc tu napísané komentáre ma zarazilo,že čitaťeľky sa zaoberajú tým,ako veľmi sa podobajú na seba GI a 50 odtieňov .No ono to bude asi tým,že oba sú napísané na motívy Twillight.Sú tam isté podobnosti,ale oba majú tak rozdielnu atmosféru,štýl písania,že sa nedajú zrovnávať a treba ich čítať ako samostatné diela a odosobniť sa od toho,že Tw.je zodpovedný za ich vznik.
Mňa na GI zaujalo to,že je písaný z pohľadu rozprávača,to nám pomáha lepšie nahliadnúť do myslí hlavných postáv a pochopiť ich konanie.Ďalej sa mi páčilo to prepletenie s Božskou komédiou,čím sa román stáva ešte zaujímavejší a nakoniec humorné poznámky vložené do textu a tým sa autor vyhol sentimentu.A čo sa Júlie týka,je to silnejšia osobnosť v mnohých ohľadoch ako Gabriel a určite má ďaleko od ufňukanej puťky.Milostné scény sú tu písané s citom a tiež vyjadrujú lásku a ohľaduplnosť hl.hrdinov.Preto ma zaráža,že ho radia k erotickej lit.Podľa mňa sa viac hodí do romantickej lit.
Krásny a dobre napísaný román,dobre sa číta a určite sa pri ňom čitateľ nenudí.Mne sa veľmi páčil .

Tétéčko
12.02.2014 2 z 5

Tolik stránek a tak málo akce. To bych do chlapa neřekla. V té knize se prostě nic neděje a navíc člověk ví, jak to dopadne. Fakt nuda a já mám ten blbý zvyk knížky dočítat.

Terry11
11.02.2014 2 z 5

Mně to připadá jako směsice všech těch ostatních erotických knih, jen si ten sex autor tentokrát schovává až na poslední stránky. Tak trochu jsem čekala, že se něco dovím o Božské komedii, ale v tom jsem tedy byla zklamaná. Njn, měla bych asi konečně přečíst originál. Ale ještě počkám, třeba mi pomůže Brown :-).

monnika88
11.02.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Už se chystám ke koupi dalšího dílu. Kniha je relativně srovnatelná s padesáti odstíny, ale Gabrielovo inferno pro mě bylo víc zajímavé. V knize se našli pasáže u kterých jsem byla ráda že jsem je dočetla.

lentilka351
11.02.2014 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která mě tak vtáhla že jsem jen četla a četla. Skvělé propojení s božskou komedií, žádná vtíravá a nesmyslná romance. Pro mě asi zatím nejlepší co jsem kdy četla:)

Peťulka3
10.02.2014 5 z 5

Hodně podobné jako Padesát odstínů šedi. Kdo to četl, najde tam skoro až stejné věci,ale příběh mě tady zaujal asi víc. Těšim se na další díl :)

láska pro ženy erotika 21. století Itálie Kanada vysoká škola

Sylvain Reynard