Gabrielovo Inferno

Gabrielovo Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171474/bmid_gabrielovo-inferno-hXZ-171474.jpg 4 1070 216

Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danteho, v noci se změní na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy. Aby dostal vše, co chce, využívá svého neuvěřitelného šarmu a skvělého vzhledu, pod kterým se ovšem skrývá temná minulost a prázdnota. Pak se v jeho životě objeví studentka Julia a s ní i svádění, zakázaná láska a možná i vykoupení z Gabrielova osobního pekla…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Inferno , 2011

hanka616
02.02.2016 2 z 5

Musím říct, že mě to moc nebavilo. V tomto žánru se dá vybrat lépe.

avalonek
26.01.2016 2 z 5

No,nemůžu říct,že by se kniha nedala číst,ale není to nic světobornýho.Je to zbytečně dlouhý,asi by to stačilo dát do jedný knihy.Nijak extra mě to nenadchlo.Děj je takovej nudnější,a není tam žádné napětí mezi nima,jako se objevuje v jiných knihách.Takže to teda dočtu,ale už se k tomu nikdy nevrátim.A myslim,že se postupem času ukáže,že to stejně píše ženská.

Aichah
03.01.2016 1 z 5

V tomhle žánru se dá vybrat podstatně lépe. Do druhého dílu už se pouštět nebudu.

Madame R
06.11.2015 3 z 5

Neočekávala jsem, že se mi bude tato knížka líbit ale nakonec jsem neodolala a přečetla si jí. Knížku jsem sice na můj vkus četla dlouho, protože se mi příběh zdál hodně roztahaný ale celkově se mi kniha hodně líbila. Zajímavý mi přišel styl psaní ve 3. osobě, ze začátku mi to trošku vadilo ale zvykla jsem si a nebylo to tak hrozné. Docela se těším, až začnu číst druhý díl, jsem zvědavá jak se bude jejich vztah rozvíjet dál. Když jsem si četla některé komentáře, tak hlavní hrdinku Julli popisují jako ukňouranou a ubrečenou holku, mě tak ale nepřišla. Spíš jsem ráda, že na světě existuje nějaká nevinnost a ctnost tak jak je popisována ona. A co se týče pana profesora Emersona, tak pro ty jeho oči bych mu také odpustila všechny jeho hříchy.

Terectioncan
01.11.2015 4 z 5

Mě na téhle sérii něco děsně fascinuje. Nevím, jestli je to tím, že ji vymyslel a napsal chlap nebo tím, že jsem jí neodložila ve chvíli, kdy se ukázalo, že je psána ve 3. osobě.. Bylo to prostě odlišné a bylo to zkrátka dobré! :-)

Pavlína_K
30.10.2015 3 z 5

Kniha se mi docela líbila - na celém příběhu je ale nejzajímavější fakt, že TOTO napsal chlap. Moc se mi tomu nechce věřit, ....ale jestli to opravdu napsal, tak je z jiné planety a chtěla bych ho poznat :-) Celý příběh je na mě ale moc přeslazený a děj nevýrazný. Nevím jestli půjdu do pokračování.

Evule114
26.09.2015 5 z 5

Tak klobouk dolů na to, že to napsal chlap. Šílená romantika. Děj mě naprosto uchvátil. Tuhle knížku doporučuji všem :-) Já jsem z ní nadšená :-)

pajka0071
25.08.2015 4 z 5

Mě se knížka celkem líbila, hlavní hrdinka byla trochu víc ufňukaná, ale můj dojem je pozitivní, takže si přečtu i další díly. :)

petrulka
21.08.2015 4 z 5

Přidám se s rychlostí čtení, první díl za den a půl, resp. za noc a půl, moc hezká červená knihovna. Je to podobné a přesto úplně jiné než padesátky a mnohem líp napsané. I když mnutí očí by taky stačilo mnohem méně, a taky toho bulení hlavní hrdinky by neuškodilo ubrat. A jen tak na okraj, nevěřím, že to psal chlap :-D

2terezka
14.08.2015 5 z 5

Prvni dil jsem měla přečtený za týden druhý za tri dny a dnes jsem přečetla dvěste stránek ze třetího dílu. Kniha mě upoutala a věřím tomu že si ji ráda přečtu znova.

Enrill
08.08.2015 2 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Hlavní hrdinka mi byla opravdu nesympatická svým přecitlivělým a uplakaným chováním. Měla jsem co dělat, abych ji vůbec dočetla. Co se týče děje, tak je v podstatě o ničem. Jsem zklamaná. Na další díl se asi nevrhnu.

WexxAr-ka
02.08.2015 4 z 5

Jak ohodnotit tuhle knihu? Už jsem přečetla pár takovýchto románů a pokud to mám srovnat podle oblíbenosti, tak by tato kniha byla na 2. místě (serie Crossfire 1. a série odstínů 3.), uvidím jestli změním názor po ostatních dílech :)

Je fakt, že když jsem knihu odložila, těšila jsem se kdy si udělám zase chvilku času :) Dobré oddechové čtení :)

Culie
28.07.2015 5 z 5

Wow...už dlouho jsem se takhle neponořila do knížky, jako do téhle. Před spaním jsem se musela nutit, abych ji odložila a šla spát. Už se těším až začnu číst další díl. Pan Reynard píše skvěle a čte se to samo. Ještě jednou páááni.

NicaCola
18.07.2015 2 z 5

Musím se přiznat, že už dlouho jsem nedala takhle nízké hodnocení knize. Nechápu komentáře, které píší, že se jim kniha nelíbí, protože je podobná Fifty... čekali jste něco jiného, když jste ji brali do ruky? :)

Proč dávám dolů tři hvězdičky? Jedna a půl hvězdičky jde dolů kvůli hlavní hrdince. Ano, opravdu mi byla velice nesympatická! To musela pořád jenom fňukat a brečet? Grrr...
Další hvězdičku dávám dolů kvůli ději. V knize se skoro nic zajímavého nedělo, až na pasáž se Simonem, kdy jsem se fakt přistihla, že čtu a nepřemýšlím, co si dám dnes k večeri. A s půl hvězdičkou se loučím kvůli hláškám typu: "Vyjdi na světlo a nech za sebou temnotu..."

Mám doma všechny díly...myslím, že po druhém sáhnu, ale jestli jej dočtu? To netuším :-D

petvet
05.07.2015 4 z 5

Kniha měla pro mě každopádně poutavý děj-byla jsem zvědavá,jak to všechno dopadne,kdy se sobě Julie a Gabriel navzájem odevzdají.
Jsem zvědavá,jak se bude vztah hl.postav nadále rozvíjet a co se třeba stane...
PS:Ještě,že mám druhý a třetí díl už doma :)
Dávám 4* a knížku doporučuji!

1v8na
24.06.2015 4 z 5

Zpočátku jsem si myslela, že knihu odložím a zavřu bez toho, aniž bych ji dočetla, protože ze začátku jsem se obávala, že to bude něco na způsob 50 odstínů, které mě vůbec, ale vůbec nebraly. Ovšem kniha mě mile překvapila. Žádný sex z donucení, žádné mučení, nic takového. Bylo to opravdu romantické. Velmi se mi to líbilo. Stálo to za přečtení. Jsem zvědavá na další díl.

petrra
23.06.2015 3 z 5

no, tak o hooodně lepší čtení než TFSOG, ale tak nějak mě už nebaví ty cudné nevinné panny a napravení drsní chlapíci, na které opravdu nevěřím:D (fakt si nedovedu představit chlapa sexuální mašinu, který se málem udělá z toho, jak se jeho vyvolená napije vína...) Nicméně jako klad beru ty nové literární poznatky. A rozhodně si myslím, že to v žádném případě nenapsal chlap:D

kocourjulie
16.06.2015

Na tyhle tři bichle jsem se moc těšila, ale po přečtení prvního dílu už jsem se nedonutila pokračovat. Děj na mě působí nereálně, uvažování hlavních postav i jejich chování je hodně nezralé, tak nějak nedotažené, takže přestože jsem čtenář fanatik, Gabriel mě zklamal.

renata5823
11.06.2015

Já sama sem se divila jak rychle jsem zhltala takovouhle bychli .... bavilo mě to

NixooDy
21.05.2015 5 z 5

Do téhle knihy jsem se opravdu upřímně zamilovala. Byla neuvěřitelná. Nikdy jsem si nemyslela, že jde číst knížku, která má 600 stran a ani jednou se nenudit. U téhle knihy jsem zjistila, že ano. Není co vytknout.