Gabrielova trilogie Box 1-3

Všechny tři díly jedné z nejoblíbenějších erotických trilogií - Gabrielůovo Inferno, Gabrielův Očistec a Gabrielův Ráj v dárkovém boxu. Temný, smyslný, strhující a lechtivý příběh váženého profesora Gabriela a plaché studentky Julie. Vážený profesor Gabriel Emerson a plachá studentka Julie vás zavedou na území zákazné lásky. V trilogii Gabriel spolu milenci projdou Peklem i Očistcem… Čeká na ně na konci příběhu vytoužený Ráj? Profesor Gabriel Emerson je ve dne uznávaným specialistou na Danta, v noci se zmení na šelmu zmítanou erotickými touhami a téměř zvířecími pudy. Aby dostal vše, co chce, využívá svého neuvěřitelného šarmu a skvělého vzhledu, pod kterým se ovšem skrývá temná minulost a prázdnota. Pak se v jeho životě objeví studentka Julia a s ní i svádění, zakázaná láska a možná i vykoupení z Gabrielova osobního pekla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/228086/gabrielova-trilogie-box-1-3-0Yt-228086.jpg 4.643

Hříšné odstíny vášně

Vydáno, XYZ (ČR)

Kniha Gabrielova trilogie Box 1-3

petraj30
20.08.2019

Celá série byla úžasná. Velmi netradiční příběh profesora a jeho studentky, nalezené lásky a později i manželky.
Postupné sbližování a objevování démonů. Jsem ráda, že celému příběhu nekomponovali jen Julie a Gabriel, ale i jejich blízcí a přátelé. Na konci mi bylo "líto" dokonce i Simona, ale když se to vezme zpětně...…
Velmi ráda se k sérii vrátím, i když to bylo místy zdlouhavé, bylo to romantické a nenáročné čtení, doporučuji

LuCc1211
04.05.2019

Momentálně dočítám třetí díl a můžu říct, že tato trilogie je opravdu povedená. :) Měla jsme strach, že to bude porno v knize, po zkušenosti s 50 odstíny. Kniha je čtivá. I když to jsou trochu silnější knihy, člověk je hltá tak, že mu stránky zpod pravé ruky mizí a naopak pod levou rychle přibývají. Člověk přímo hltá děj mezi Gabrielem a Julii. Tuto triologii vřele doporučuji. :)) je to odpočinková kniha. :)

MíšaS.
26.04.2017

Skvělá trilogie. Propojení klasického díla a románu je vynikající nápad, protože člověk se dozví i něco navíc a není to jen přímočará romantika jako u jiné literatury.

Ketesh
19.04.2017

Vynikající triologie.
Nejdříve jsem měla půjčený jen první díl, ale ihned po přečtení, jsem si zakoupila celou sérii.

Padesát odstínů

Autoři knihy