Hříšné dopisy

Hříšné dopisy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445390/bmid_hrisne-dopisy-Oqz-445390.jpg 4 788 160

Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala. S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemnější tajemství a vytvořilo se mezi námi pouto, o němž jsem věřila, že se nikdy nezlomí. Přesně to se ale jednoho dne stalo. Pak zničehonic dorazil dopis. Dopis plný osm let potlačovaného vzteku. Neměla jsem na vybranou a musela mu konečně vysvětlit, proč jsem kdysi přestala odpovídat. Griffin mi odpustil a přátelství jsme obnovili. Teď jsme však dospělí a naše vzájemné pouto v nás zažehlo jiskru. Dopisy, které byly ze začátku plné flirtu, se postupně změnily na dopisy plné hříchu. A tak další logický krok je sejít se osobně. Griffin to však odmítl a prohlásil, že je to tak nejlepší. To mi však nestačilo, a tak jsem se ho vydala hledat. A tím, co jsem zjistila, se všechno změnilo…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Dirty Letters , 2019

Zomy
21.09.2020 4 z 5

Velmi přeslazená limonáda. Plná klišé. Sentimentální. Možná dokonce trochu ufňukaná.
Ale jé, jak mně to dělalo dobře na duši i na srdci. Ten Griffinův postoj, že se všechno zvládne, a jeho přesvědčení o své lásce, to byla pohádka pro romantičky jako vyšitá.

svanta
21.09.2020 4 z 5

Cukr v krvi mi stoupnul o 100%, ale je to prima pohádka:)

Anna195
20.09.2020 5 z 5

Príbeh ma zaujal, áno je to sladké romantické čítanie ale objavuje sa tu aj vážnejšia téma. Griffin je typ hrdinu, ktorého by pri sebe chcela mať asi každá žena. Mal veľkú trpezlivosť s Lucou a veľmi jej pomáhal. Napriek tomu, že bol hviezda stál pevne nohami na zemi. Luca trpela fóbiou, ktorú vyvolal zážitok, ktorý mal na ňu veľký dosah. Bolo zaujímavé sledovať, aké nástrahy musí každý deň zdolávať Luca, kvôli svojej fóbií. Veci, ktoré ostatní ludia berú ako samozrejmosť, pre Lucu samozrejmosťou neboli. Obja žili úplne rozdielne životy, ale napriek tomu si dokázali nájsť vlastnú cestu a popasovať sa s osudom. Opäť krásne napísaný epilóg.

V závere knihy sa nachádza odkaz na pesničku, ktorú Griffin napísal pre Lucu. Určite odporúčam si túto krásnu pesničku vypočuť

maafa
20.09.2020 4 z 5

Tyto autorky snad nemohou ani zklamat:)....Čtivě napsaná pohádka pro ženy s pěknou dramatickou linkou, i humorem a sympatickými hlavními hrdiny. Já jsem spokojená:).

lucie3944
18.09.2020 3 z 5

Podívat se, alespoň trochu, do mysli člověka s nějakým pro mě neznámým problémem, je vždy zajímavé. Z tohoto důvodu dávám plus. Ale jinak to bylo přeslazené, za mě nedovyprávěné (minimálně o tom, Luca jak dále zvládala svůj běžný život). Myslím, že znovu se k ní nevrátím, ale nelituju, že jsem ji přečetla.

baruska6061
16.09.2020 5 z 5

Skvělá, úžasná, boží, bombastická knížka...

Višnička

Ale jo, hezká pohádka

Ivet1990
16.09.2020 4 z 5

Kniha neměla wau efekt, ale i tak nemůžu říct, že nestála za přečtení.

Majka1979
16.09.2020 5 z 5

Kniha, ktorá určite splnila moje očakávania. Vzťah, v ktorom nechýbala láska, strach, no aj sklamanie, či trochu sĺz. No niekedy si uvedomíme, že nám niečo chýba, až keď to stratíme. Už len dúfať, že to nebolo príliš neskoro....
Mne osobne kniha sadla a určite si ju ešte raz rada prečítam :)

havrmoni
15.09.2020 4 z 5

Tak nějak nevím jak začít. Knihy těchto autorek jsou čtivé ať už píší spolu nebo každá zvlášť. Že to bylo sladké to je taky fakt, ale je to oddychová romantická kniha, takže to tam patří. Griffin, jako všichni kladní hrdinové z těchto knih byl k sežrání :)) a navíc měl s Lukou dost trpělivosti. Tak a teď se vrhnu na Luku, její fóbie vyvolaná děsným zážitkem je docela dobře popsaná . A musím říci, že je to hnus ten stav paniky ( vlastní zkušenost). Navíc byla v podstatě sama což taky není moc dobré. Mě se líbila víc ta část, kdy si psali dopisy a možná bych jí i prodloužila. Bylo hezké i jak se setkali, bohužel pak mi to přišlo zbytečně natahované. Strach Luky jsem chápala, ale tak nějak se v tom moc patlala až už jsem si říkala, že to s tou její fóbií ani nesouvisí. Takže proto nedám 5*. Písnička, na kterou je v závěru odkaz je moc pěkná, melodie a ten hlas..hmmm...

ivetapl
13.09.2020 4 z 5

Čtivý příběh. Pobavila mě Hortenzie. Je to i k zamyšlení.. Spousta lidí bere některé věci za samozřejmost a ne vždy to tak může být. Je zajímavé číst do z druhé strany.
Kniha je skvělá odpočinková četba.

Ketfl
11.09.2020 4 z 5

Tak tohle byla krásná slaďoučká pohádka na dobrou noc. Příběh Griffina a Luky se mi moc líbil. Sice to bylo předvídatelné, ale byl zde pěkný prostor pro čtenáře, aby se zamyslel nad tím, že to, co my ostatní bereme jako samozřejmost, pro druhé být takové nemusí. Zároveň život celebrit není nic, co bychom mohli závidět. No, hezká kniha. Ráda se k ní někdy znovu vrátím.

Maruš.D
10.09.2020 4 z 5

Dala bych tak 4 a půl hvězdiček. Příběh začal super, čtení dopisů mne bavilo, byly vtipné, vážné, romantické, lechtivé a opravdu zábavné. První setkání proběhlo také lépe než jsem si myslela, že je možné. Zápletka byla velmi předvídatelná, a i přes to, že jsem ji očekávala, myslela jsem, že bude trošičku originálnější. Konec sladký. Takové příjemné, odpočinkové, nenáročné čtení :-))

ovecka535
10.09.2020 5 z 5

Pěkný, čtivý příběh dvou lidí. Jako pohádka

Theena
08.09.2020 4 z 5

Na můj vkus byla kniha místama až moc přeslazená, ALE rozhodně jsem se zamyslela nad Lukou a její fobií. Je neuvěřitelné, že věci, které jeden člověk bere jako samozřejmost, jsou pro druhého noční můrou. Vztah mezi Lukou a Griffem byl možná až moc rychlý, ale líbilo se mi, že Luka dělala malé krůčky kupředu ve svém životě a nebylo to najednou "hop a je po fobii". Je dobré se ohlédnout za tím, že sláva vám také bere veškerou svobodu a najednou není vaše soukromí jen vaše, ale celého světa. Určitě jsem četla lepší knihy od autorek, ale i horší. Knihu můžu doporučit a třeba se k ní za čas i vrátím.

Lenjulka
07.09.2020

Skvělý příběh.

pavlikova9332
07.09.2020 5 z 5

Krásný příběh krásný konec. Tuto autorku mám moc ráda

petusska01
06.09.2020 5 z 5

Na jednej strane krásna kniha, plná romantiky, erotiky, vtipu a ľahkosti, na strane druhej hlboká precitenost traumy a problémy zasahujúce do bežného života. Malo to ozaj všetko. Zo začiatku sa to tiahli a potom to malo veľmi rýchli spád ale dá sa to odpustiť. Odporúčam.

EvaSupovic
06.09.2020 5 z 5

Tak Hříšné dopisy byly asi jedny z nejkrásnějších knih, co jsem četla. Tak moc citlivý příběh, až mě celou stáhl sebou a já to celé prožívala s nimi. Dokonce jsem si i pobrečela.

Red-haired
05.09.2020 1 z 5

Tohle pro mě bylo bohužel velké zklamání.
Prvních 100 stránek jsem byla na příběh ještě docela naladěná, protože se jednalo pouze o očekávání setkání dvou hlavních hrdinů, a i když jsem z děje nebyla u vytržení, čekala jsem na velké finále.
Od osudného setkání jsem byla akorát čím dál víc znechucená, z opakování trapných vtipů otrávená, z nulové chemie mezi hlavními hrdiny znuděná, a z neexistující zápletky zklamaná.
Jelikož chemie mezi hlavními hrdiny nefungovala, laciný humor nebyl vůbec pro mě a situace, které autorky vytvářely, aby se aspoň něco dělo, byly naprosto stupidní, nemůžu knihu ohodnotit na více než 1*/5*, což je nejspíš teprve mé druhé jednohvězdičkové hodnocení v životě – tak špatné to pro mě bylo.
Určitě ale nechci od čtení odradit, jak vidím, mnoho lidí si knížku užilo, můj šálek to ale nebyl.