Hříšné dopisy

Hříšné dopisy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445390/bmid_hrisne-dopisy-Oqz-445390.jpg 4 787 160

Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala. S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemnější tajemství a vytvořilo se mezi námi pouto, o němž jsem věřila, že se nikdy nezlomí. Přesně to se ale jednoho dne stalo. Pak zničehonic dorazil dopis. Dopis plný osm let potlačovaného vzteku. Neměla jsem na vybranou a musela mu konečně vysvětlit, proč jsem kdysi přestala odpovídat. Griffin mi odpustil a přátelství jsme obnovili. Teď jsme však dospělí a naše vzájemné pouto v nás zažehlo jiskru. Dopisy, které byly ze začátku plné flirtu, se postupně změnily na dopisy plné hříchu. A tak další logický krok je sejít se osobně. Griffin to však odmítl a prohlásil, že je to tak nejlepší. To mi však nestačilo, a tak jsem se ho vydala hledat. A tím, co jsem zjistila, se všechno změnilo…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Dirty Letters , 2019

crazyslunicko
08.11.2020 5 z 5

Něžné, milé, láskyplné... Velká romantika, hodně lásky a taky sex. Hrozně se mi líbilo, že si i po těch letech začali dopisovat a snažili se navázat tam kde přestali. V dnešní moderní době. Klidně si mohli psát emaily nebo na fb, ale oni si psali dopisy a čekali až jim na ně ten druhý odpoví. Opravdu hodně romantické :) Trošičku moderní popelka, ale moc hezká :)

jinbr
06.11.2020 5 z 5

No, po delší době opět jedna opravdu povedená knížka. Moc hezký příběh, bez takových těch velkých houpaček a teatrálních gest. Napsané mile, něžně, a hlavně uvěřitelně. Moc se mi to líbilo, za poslední dobu opravdu jedno z nejpovedenějších. A bez zbytečně se opakujících sexuálních scén.

Zuzana207
05.11.2020 4 z 5

Pohodové čítanie ku káve, avšak koláčik si k nej nechystajte! Bohato vystačí cukor, ktorým autorky tento príbeh osladili. :-)
Pekný, romantický príbeh so sympatickými postavami a plynulým dejom. Čitateľa núti k čítaniu zvedavosť, či sa títo dvaja "dopisovači," vzdialení od seba tisíce míľ, stretnú, kedy sa stretnú a ako budú reagovať. Oceňujem postavu dr. Maxwella - bolo zaujímavé sledovať spôsob, akým pracoval s Lukou.
Autorky námet pekne spracovali, nedá sa poprieť čitateľnosť príbehu, ale miestami na mňa pôsobí tak rozprávkovo.

alzbeta4340
30.10.2020 4 z 5

Škoda toho až příliš přeslazeného konce, bez něho bych dala nejvyšší hodnocení. Je to opravdu pěkná pohádka pro dámy. Asi se mi z knih od P. Ward líbila nejvíc.

Klaaarka
28.10.2020 4 z 5

Nevím proč,ale první půlka mi něčím připomínala Padesát odstínů. Četla se hezky,ale oslovila mě o něco méně než jiné. Nicméně jako oddychovka dobrý. Když už "sladarnu",tak raději v knize než filmu. Přesto,že dávám o jednu hvězdu méně,i tak jsem četla do 5ti ráno. Prostě čtivé knihy neumím odložit. A ani při sníženém hodnocení toho nelituji.

happy19
25.10.2020 4 z 5

Že bych se z příběhu posadila na...
Můj pocit je,že tomu chyběla ta pravá jiskra☆
V některých kapitolách až nereálné dění oslazené sklenicí medu:-D
Nejhezčí části~psaní dopisů♡♡

jeny-v
24.10.2020 4 z 5

Hezký a dojemný příběh Luky a Griffina, kteří si posílají dopisy od druhé třídy v rámci dopisovacího programu ve škole. Ona z Ameriky, on z Anglie. Nikdy nepočítali, že se potkají, ale osud tomu chtěl jinak.... Přečteno, ale bez velkého emotivního "ohňostroje".

Ditules
19.10.2020 3 z 5

Snad první kniha, která mě trošku zklamala. Nemohla jsem se začíst...

janina66
18.10.2020 5 z 5

(SPOILER) Úžasná, romantická kniha, plná zvratů a lásky. Poslední čtvrtina mě dostala. Brečela jsem dojetím jako želva. Sice bylo jasné, že seLuca popere se svojí fobií, ale určitě je hodně lidí, kteří nevyjdou ani z domu. Moc hezké oddychové čtení.

knihomolkaL
18.10.2020 4 z 5

Romantické, dojemné, příjemné oddechové čtení.

meda2007
17.10.2020 5 z 5

Na sladarny me moc neuzije, nevim cim to, ale tahle kniha me dostala. Jasne uz na zacatku je jasne jak to dopadne. Ale i tak podle me byla skvela.

AliceTief
13.10.2020 4 z 5

Celkem slaďárna, myslím že je každému jasné už od začátku jak kniha dopadne. Každopádně pěkně napsané a jako oddechovka na večer super!

aniger
09.10.2020 4 z 5

Byl to hezký příběh, který zavedl čtenáře i do hudebního prostředí a moc se mi to líbilo. Bylo to i vtipné, postavy hezky vymyšlené a každá měla svou úlohu. Moc hezky napsané :)

MajaT.
02.10.2020 4 z 5

Super početní ????

Kubikuli
29.09.2020 4 z 5

Autorky opět nezklamaly... Palec nahoru za nevšední a zajímavý námět, který byl příjemnou změnou :) Až na pár nudných zlouhavých stránek o rozpoložení Luky, která neví, že vlastně ví, proč neví co ví a tak podobně, které mě celkem nebavily, a za ně dávám hvězdu dolů, tak je knížka rozhodně fajn. Spíše taková pohádka, co zvedá krevní cukr :) Obě postavy byly krásně vykreslené, obě moc sympatické :) doporučuji přečíst.

Kudík
28.09.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení. Autorky to stále umí, jak spolu, tak i sólo. Tady se mi nejvíc líbil domácí mazlíček Hortenzie a pan doktor Chester Maxwell, který mi v epilogu zlomil ♥, ale jeho popis ze sledovačky od Juliana neměl chybu, smála jsem se ještě do další kapitoly. :) No a hlavní postavy, Griff a Luca, tam nebylo moc co vytknout. Možná mi jen vadila jejich přílišná dokonalost (vně). Nejvíc jsem ocenila Griffinovu trpělivost a její věrnost v Isabellinu památku. Překvapení v podobě písně pro Luku ... díky tomu zaokrouhluji hodnocení nahoru.

katerina3329
28.09.2020 5 z 5

Doporučuji

aneta147
26.09.2020 5 z 5

Krásný, perfektně napsaný příběh.
Přečtené za odpoledne.
Bomba.

ElikaS
25.09.2020 5 z 5

Knížku jsem přečetla za odpoledne. Od prvních stránek mě vtáhla a nepustila. Byla to fakt krásná, milá oddechovka, která se mi trefila do nálady a moc jsem si ji užila. Griffin byl naprosto dokonalý a s Lukou to sice bylo těžké, ale pro mě uvěřitelné a pochopitelné. Víc jsem ji litovala, než že by mě nějak štvala. Knížka mi hodně připomněla Cindera a Ellu, což je moje srdcovka. Normálně bych to viděla na čtyři hvězdičky, ale vzhledem k závěrečné písničce, která se ke knížce fakt hodila a moc se mi líbila, přidávám i tu pátou.

Alieen
23.09.2020 2 z 5

Kniha mě zklamala, prostě jsem čekala víc. Hvězdy dávám za úvodní vyměňování dopisů, tato část se mohla klidně protáhnout alespoň do poloviny knihy, bylo to v příběhu to nejlepší.