Hříšná touha

Hříšná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288550/bmid_hrisna-touha-bYZ-288550.jpg 4 23 4

Šestadvacetiletá Viktorie má za sebou velmi těžké dětství. Její matka jí a jejího bratra Alberta týrala a minulost jí pronásleduje na každém kroku. Naštěstí má nejlepší kamarádku Rous, která jí je velkou oporou. Seznámí se s Filipem, se kterým je sice spokojená, ale pořád cítí, že to není ono. Má pocit, že nedokáže milovat. To se ale změní v jeden magický večer. Filip ji pozve do domu svých rodičů, kde se Viktorie neskutečně zamiluje do Daniela, otce Filipa. Ona mu také není lhostejná, ale přece jen je to dívka, která chodí s jeho synem, i když ho tak hříšně přitahuje… Bude z toho zakázaná láska, nebo jen velký omyl na jednu noc? Jak se k tomu všemu postaví Daniel, který je velmi svérázný, a svým chováním Viktorii nejednou ublíží. Viktorie se najednou ocitá na dně a projde si tak nejtěžší zkouškou svého života.... celý text

Gaabii
04.04.2023 2 z 5

Plně souhlasím s komentářem od Salen86. V podstatě celou dobu jsem se musela přemlouvat, abych knihu dočetla. Vůbec nechápu, jak může mít kniha 85%. Hlavní hrdinka je vysloveně divná a bez jakéhokoliv sebeúcty a ten "vztah" nechápu už vůbec. Strašně mi v knize vadily vykřičníky skoro za každou větou. Kniha mě bohužel vůbec neoslovila a znovu číst nebudu. Omlouvám se autorce, ale bohužel tahle knížka nebyla pro mě to pravé ořechové.

marli58
12.07.2020 1 z 5

Knihu jsem našla ve čtečce a jelikož jsem chtěla zkusit mladou českou autorku, tak jsem ji zkusila číst. Několikrát jsem chtěla knihu odložit, protože působí jako špatný překlad, který zpracoval robot. Tak jak již zmínila Salen86 - velké množství pravopisných chyb, u kterých jsem si říkala, že tolik chyb ani není možné vytvořit (spisovatelkou) a knihu zařazuji do Čtenářské výzvy pod bod 20. Kniha, která nesplňuje ani jedno z předešlých témat letošní výzvy - Kniha s největším počtem hrubých pravopisných chyb :(.

Salen86
09.11.2019 1 z 5

Myslela jsem, že knihu nedočtu, ale překonala jsem se. Hlavní hrdinka mi byla hodně nesympatická a myšlením a vyjadřováním se jevila spíše jako náctiletá. Téma bylo dobré, ale dle mého názoru špatně zpracované. Navíc se mi do rukou dostala e-kniha, ve které bylo obrovské množství pravopisných chyb (koncovky ovi/ovy, zájmena mě/mně, interpunkce). Omlouvám se, ale knihu nedoporučuji.

ErikaV.
20.07.2016 5 z 5

Dobře napsaná kniha, chytlavá, čtivá, napínavá, velmi emotivní. Doporučuji.

Monika Knápková
česká, 1977