Hříšná touha

Hříšná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124/mid_hrisna-touha-g5a-124.jpg 4 423 41

V novém románu Lenky Lanczové nechybí nic, co patří k životu současných studentů - problémy se školou, starosti s maturitou, muzika, přítelství, malé i větší zrady, touhy, pády, úlety a samozřejmě a především láska. Tu velkou, opravdovou, prožívá Daniel, hlavní hrdina nové knihy, spolu se Sárou. Čtyři roky chodily na společné gymnázium, každý však do jiné třídy, a čtyři roky se míjeli. Dan má spoustu kamarádů, kamarádek, zájmů a zálib - a především hudbu, pro kterou žije, a kromě toho, že si ho dívka jeho snů nevšímá, mu dohromady nic nechybí. Na konci čtvrtého ročníku se však přihodí něco, v co už ani nedoufal. Sára, trochu povýšená a introvertní, naproti tomu žádná přátelství nevyhledává, už proto, že je "zadaná", a jediné, po čem opravdu touží, je dostat se na vysokou školu, aby tak mohla změnit svůj život. Možnost změny však přichází ještě dřív Jenže ono to není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hříšná touha je příběhem velké lásky a nikdy nekončící touhy milovat a být milován...... celý text

bzdenca
07.02.2015 4 z 5

Krásná knížka. Četla se úplně sama. Sice jsem v některých chvílích Sáru nechápala, ale i tak jsem jí přála, aby byla s Danem. To jak byla kniha zakončená jsem vůbec nečekala a hodně mě mrzí, že konec zůstal otevřený :(

Lilith1
26.01.2015 4 z 5

Jako vždy příjemná oddechovka, při které není nutno nijak přemýšlet, jen se nechat unášet příběhem čekat jak to dopadne. Příběh z pohledu totálně zaláskovaného kluka a trošku netypické zlatokopky, pokud bych to měla shrnout. Konec není teda zrovna happy endem, ale zas nechává velký prostor pro případný další díl.

Brunnetka
08.12.2014

Lenka Lanczová píše všechny knížky podobně...ale je to super oddychovka :) Tuto knížku jsem měla zhltlou za jeden večer...;)

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Strašně moc se mi líbila, jedná z mála knížek, která mě svedla rozplakat. Je táák krásná, romantická. Tahle knížka mi stále živě zůstává v paměti.

Alysa
06.10.2014 5 z 5

Nejoblíbenější kniha od Lanczové. I teď spoustu let po tom, co jsem Lenku Lanczovou natolik obdivovala, si tuhle knihu ráda přečtu.

Izu
29.09.2014 3 z 5

V knize jsem více fandila Danovi,ten byl sympatický a konec,ten jsem tak trochu čekala.Mě prostě tyhlety kačeny vytáčejí do vrtule.

1v8na
07.08.2014 3 z 5

tahle kniha se mi moc nelíbí. Není to ono.

Bet
25.10.2013 4 z 5

Mám ráda knihy psané z obou pohledů je to pestřejší a zábavnější. Mě nejvíc pobavila část jak si Dan nandává čočky brečela jsem smíchy. Připomnělo mi to den, kdy jsem si poprvé nasazovala čočky já.
Miluji knížky od Lanczové ale nesnáším její konce..jako tady. Nemám nejmenší tušení jak to skončilo a docela mi to vadí.

gabana007
28.07.2013 5 z 5

Tahle knížka patří mezi moje úplně nejoblíbenější od Lenky Lanczové. :) Prožívala jsem úplně každé slovo, co napsala. Vážně, vážně doporučuju přečíst, je úchvatná.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře :))

Alexxandra
04.06.2012 5 z 5

Na jedničku,líbí se mi styl psaní, kdy knihu vypráví 2 hrdinové.Děj byl velice pěkný,konec mě ale fakt naštval:-((((Ale co,byla by nuda kdyby každý příběh skončil šťastně:-)))

Alibero
03.06.2012 3 z 5

Mám ráda tuhle spisovatelku, ale zjistila jsem, že jsem se posunula o kousek dál. A že doma "lancezovek" mě už pustila. Ale i tak jsem si knihu užila, i přesto, že mě ničím moc nezaujala. Četla jsem od ní lepší a zajímavější příběhy. Tenhle mi přišel přiliš dlouhý a vcelku nezajímavý.

Romčuška
28.04.2012 5 z 5

Tak ten konec mě vzal :(( ale dalo se to čekat... :´(( JO NEJHORŠÍ JE KDYŽ SE ZAMILUJEŠ DO ZADANÉHO... zakázané ovoce chutná nejvíce :(((

Layss
26.02.2012 3 z 5

Ze začátku se to zdá jako každý jiný příběh od této spisovatelky, ale pak to dostává trochu ostřejší ráz, a konec je také trochu drsnější...

Oter
07.10.2011 4 z 5

Další dílko děvčaty oblíbené autorky, které se celkem dobře čte. I když moje sympatie získal asi jednoznačně Daniel...

lukyli154
01.10.2011 4 z 5

Silný příběh, který mě dohnal k slzám.

Hancza
07.09.2011 5 z 5

Další povedena kniha od Lenky Lanczové. Jeden z mála dívčích románů vůbec, který nekončí "happy endem" - dokonce mi slzička ukápla...

Adulina12
29.08.2011 4 z 5

podle mě moc dobrá knížka.. sice je dost ukousnutej závěr, ale zase když už to nepokračuje a je tam nám známý konec, dá se celkem předpokládat že to minimálně na delší dobu pořád bude "smutné". ovšem Sára si to podle mě i zaslouží, protože, ač má ode mě nějaké sympatie, je to taková mrška.. a hlavně nakonci, když ho práskla, tak to podle mě byla mrcha.. takže bych se nedivila,kdyby ji už Dan ani nechtěl..

kacabicek
23.08.2011

Úžasná kniha, škoda jen, že končí tak smutně, chtělo by to pokračování...!

anyyska
30.11.-0001 5 z 5

chtěla bych se zeptat jestli tato kniha má nějaké pokračování, děj se mi zdál neukončený a a celkově se mi závěr moc nelíbil jak dopadl. čekala jsem trochu jiný závěr prosím poraďte