Hříšná královna - Konstancie Uherská druhá žena Otakara I.

Hříšná královna - Konstancie Uherská druhá žena Otakara I. https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155461/hrisna-kralovna-konstancie-uherska-druha-zena-otakara-i-155461.jpg 4 29 6

Konstancie, princezna z uherského královského rodu, se vdá za Přemysla Otakara I. Přestože je manželem oslněna, na Pražském hradě se dobře necítí. Přemysl pro ni nemá čas ani dost pochopení. Její snaha, aby získala královu pozornost, končí neúspěšně. Nešťastná Konstancie se zamiluje do jiného muže a pro svou lásku se chce všeho vzdát. To ji může stát život…... celý text

Anmara
15.01.2023 5 z 5

Pohodové čtení, které zcela splnilo má očekávání. Příběh příjemně a přirozeně plynul. Krásně jsem si u něj odpočinula.

Mellania
30.03.2018 3 z 5

Příjemná oddechovka...

jindrusa
01.01.2017 4 z 5

Trochu červená knihovna. Pro odpočinek ale dobré.

alnahu
30.10.2015 4 z 5

V podstatě smutný příběh královny , ale s dobrým koncem-život za ní vyřešil vše sám.Dobře se četla.

anetka01
11.06.2014 5 z 5

Knížka je super, úplně jsem to s Konstancií prožívala a kniha mě několikrát rozplakala. Abych nedávala spoilery, tak musím jen říct, že jednu velmi tragickou událost autorka popsala nejlépe, jak jsem vůbec kde četla.

Sarah01
22.09.2013 2 z 5

Knihu jsem přečetla během jednoho večera, jednoduchá zápletka, ale je vidět, že autorce pracuje dobře fantazie, jako odpočinkové čtení výborné a nutno dodat , že lepší jak předchozí romány.