Hriešna túžba

Hriešna túžba https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309390/bmid_hriesna-tuzba-XCh-309390.jpg 4 27 7

Hriešna trilógia série

Ďalší pútavý príbeh o charizmatických členoch šľachtického rodu Knightovcov. Georgiana Knightová je nekonvenčná mladá dáma, ktorá celý svoj doterajší život prežila v ďalekej Indii. Je pevne rozhodnutá vydať sa iba za muža, ktorý ju bude pokladať za rovnocennú. Všetko sa však zmení, keď sa za búrlivých okolností zoznámi s diplomatom Ianom Prescottom, markízom z Griffithu, ktorý prišiel do Indie s dôležitým poslaním zabrániť vojne. Tento tajomný muž Georgianu od prvej chvíle neodolateľne priťahuje. A hoci Iana zvodná krásavica fascinuje, rozum mu velí nepodľahnúť jej čaru. Keď sa Georgiana zapletie do jeho nebezpečnej misie, markíz sa postará, aby sa bezpečne dostala do Anglicka. V neznámom svete aristokratického Londýna sa Ian stáva jej radcom, dôverníkom a napokon i zvodcom...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Her Only Desire , 2007

fidáš
15.08.2019 5 z 5

Krásně se četla.

NathalieVerdun
24.03.2019 5 z 5

Sprvu sa mi do tejto knihy veľmi nechcelo, ale autorka mi zase ukázala svoje majstrovstvo. Ian Prescott, markíz Griffith sa tak stal jednou z mojich najobľúbenejších postáv. Skvelý diplomat, múdry, elegantný, zdanlivo sa dokonale ovládajúci, silná osonosť, no pritom nežný a chápavý, a samozrejme krásny. Ženské hrdinky týchto žánrov bývajú častokrát hlúpe nány, ale Georgiana Knightová ma oslovila. Je múdra a odvážna, no vie prijať svoju chybu. K tomu ešte exotická India...
Knihy Gaelen Foley si ma získali tým, že je tam aj silná akčno-dobrodružná línia a nielen erotické klišé a každá kniha je jedinečná, preto si to vždy užijem.

Evaho73
24.07.2018 1 z 5

Pri čítaní tejto knihy som nadobudla pre mňa jedno dôležité zistenie, že z tohto druhu literatúry som už asi vyrástla.
Neskútočne klišé !!!

munka
02.11.2017 4 z 5

Pekný príbeh, napínavý až do konca. Teším sa na ďalšie knihy z tejto série.

karamelka57
25.09.2017 5 z 5

nádherný príbeh, stále sa čosi deje!! moja štvrtá kniha od Gaelen, každý príbeh originálny, situovaný v inom prostredí, no nádhera!!!

vivalamuff
19.04.2017 5 z 5

Krásný příběh. Svižný děj, který nenudí. Některé knížky od GF nemusím, jiné se mi zase moc líbí a tahle patří k nim. Vzhledem k tomu, že se děj z velké části odehrává i v exotické Indii, čeká na vás spousta zajímavých okamžiků a nečekaných zvratů. Při některých kapitolách jsem si vybavila film o Sandokanovi, protože ta atmosféra v knize na mě působila velmi podobným dojmem. I to období - 19 století - by tomu odpovídalo. Stojí za přečtení, já nelituji.

havrmoni
19.01.2017 5 z 5

Nemám slov. Nádhera. Teď jen budu doufat,že budou ještě knihy o Georgianiných bratrech.