Hříchy Hollywoodu

Hříchy Hollywoodu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419931/bmid_hrichy-hollywoodu-8cT-419931.jpg 4 334 82

NE VŠECHNY PROTIKLADY BY SE MĚLY PŘITAHOVAT… Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné postele do druhé a město Los Angeles se musí mít na pozoru. Summer Jenkinsová je děvče z malého městečka Quincy ve státě Georgia. Summer umí dobře vařit, v posledním ročníku na střední ji zvolili za nejkamarádštější holku školy, ale pak přišlo fiasko se svatbou… Tihle dva pocházejí ze dvou naprosto odlišných světů a jejich životy se nikdy neměly protnout. Pak si Cole přečte knihu o městečku, v němž žijí šťastlivci, kteří vydělali jmění na akciích Coca-Coly. O šest měsíců později už vystupuje ze soukromého tryskáče na prašném letišti v Quincy a spolu s ním přichází i Hollywood a jeho hříchy. Summer od začátku ví, že s Colem budou jen problémy. Jak pro jejich město, tak i pro ni samotnou. Protože ne všechny protiklady by se měly přitahovat…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mystery Press

Hollywood Dirt , 2015

musivila
24.03.2020 5 z 5

Má první kniha od autorky a musím říct, že mile překvapila, ani jsem to nečekala. Vtipné odpočinkové čtení. Koky neměl chybu! :-)

Nuttelka
18.03.2020 4 z 5

Opravu novodobý roztomilý příběh "o Popelce", neurazí nenadchne, 4 hvězdy dávám jen díky Coleovi, Summer mi moc nesedla. Čekala jsem opět nějaký dramatický zvrat, jak u těchto knih bývá, ale vše plynulo postupně a žili spolu šťastně až do smrti i s Kokotkem :-)

Kudík
16.03.2020 5 z 5

Má první kniha od této autorky a rovnou hodnotím na 4,5* (4* jsou málo a 5* moc :) ). Hlavní postavy, ať už Summer nebo Cole, jsou sympatické a již od začátku je jasné, jak to dopadne, ale je pěkné si přečíst to, co vše se mezi tím odehraje. Oba dva si prošli vztahy a každý byl svým způsobem podveden. A musím přiznat, že se mi "pomsta" Summer na zkušební večeři líbila. :) Nejvtipnější momenty jsou dále jejich nákupy s pytlíky na hlavě, a to hlavně ten druhý v rámci epilogu, a také vše, co se týká kohoutka Kokyho, za kterého zaokrouhluji nahoru.

LilianaFalcon
10.03.2020 5 z 5

Ono je to spíš tak 4,5 hvězdičky. Na 5 plných to úplně nebylo, ale co už... Styl mi vyhovoval. Hrdinka psaná v ich formě, hrdina v er formě. Díky tomu se autorka vyhnula potřebě nějak víc rozlišovat jejich myšlenkové pochody.
Příběh mě vážně bavil od začátku do konce.
Postavy byly sympatické a chemie mezi nimi fungovala.
Až na hlavní hrdinku, tam všechny důležité role zaujímali muži a to se mi taky moc líbilo. Sexu tam bylo akorát. Takže je to vhodné i pro ty, co zrovna erotické romány nemusí.
Všem vřele doporučuji. Sice tomu chybělo... nevím prostě něco, aby to byl opravdu MUST READ se vším všudy, ale i tak to bylo skvělé čtení.

mikika
09.03.2020 4 z 5

překvapivě vtipné.

jeny-v
09.03.2020 5 z 5

Jo, bylo to počteníčko. Příběh jednoduchý, ale vtipný, romantický a opepřený. Cole, namachrovaná filmová hvězda nabitá testosteronem v rozvodovém řízení, ve skrytu duše miloučkej trouba, který se stará o Kokyho - dárek, který dostal od Summer a neví, zda mu má koupit vitamíny a nechat ho očkovat. Návštěvu ve zverimexu jsem četla třikrát se slzami v očích od smíchu. Summer je správné obyčejné děvče do nepohody, které navíc umí vařit. Jejím snem je odejít z Quincy po jedné vydařené pomstě. Má smysl pro humor a její špičkování a konverzace s hollywooskou star a kamarádem Benem dává knize tu správnou šťávu. Vzpomínky na tuto knihu mi určitě zůstanou už jen proto, že u sousedů na zahradě žije namyšlený kohout :-).

kiraa
07.03.2020 2 z 5

Snaha o napodobení starý dobrý Jackie Collins. Tady bohužel platí “ když dva dělají totéž, není to totéž”. Téma stejný, ale v tomto případě sepsaný úděsně primitivním způsobem. Alespoň že ty erotický dialogy byly tak vtipný. A taky kohout Koky. Díky za něj. Snad už v tomto roce nevstoupím do takovýho čtyrsetstránkovýho pekla. Mozek by mi musel vyskočit z lebky.

ElikaS
29.02.2020 4 z 5

Knížka mě bavila. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla a zvykla si na velmi krátké kapitoly, střídání pohledů obou hrdinů a střídání ich a er formy. Každopádně po tom co jsem se začetla mě kniha vtáhla a pobavila jsem se. Cole byl skvělý a Summer jsem si brzy taky oblíbila :)

LenRan
19.02.2020 5 z 5

Kniha super, jako všechna její díla, co jsem četla. Tento styl mě baví, je to vtipné, svižné, nepřeslazené. Cole ze začátku na ranu, krásně si ho Summer ale povodila a udělala z něho lidskou bytost, samozřejmě za nezměrné pomoci Kokyho :)

lusitta05
17.02.2020 5 z 5

Skvele som sa bavila a to je účel! Summer správne bláznivá a Cole miláčik, príťažlivosť medzi nimi parádna, nemám čo vytknúť. A posledná scéna s nakupovaním so sáčkami na hlavách... ešte teraz sa na tom rehocem. Odporúčam, mňa to veľmi bavilo.

trudoš
16.02.2020 4 z 5

„Jižanské ženy jsou jedinečné; konec diskuze.“
Jednoduchá romance se sympatickou hrdinkou a nagelovaným fešákem, co je zpočátku tak akorát na pěst, ale nakonec se nad ním čtenářovo srdce ustrne, stejně jako to hrdinčino. Oproti předchozím autorčiným knihám je tu sice výrazně méně žhavého sexu, ale zas je rozehrán natolik živě, že se jednomu snadno zapálí lýtka. Alespoň ta moje se zapálila. Navíc musím přiznat, že jsem se upřímně bavil, jak konfrontací protichůdných povah, tak pověstným jižanským vystupováním. Dokonce i zápletka, ač nepřesahuje hranice žánru, dokázala v některých momentech překvapit porušením zaběhnutých klišé. Jistě, stále je to v jádru pořád o tom samém, ale jedna věc je odehrát erotiku s figurínami a druhá s živými herci. A že ti se tady skutečně snaží, až jsem se několikrát přistihl, že se Hříchy Hollywoodu regulérně bavím. Možná se ale s přibývajícím věkem měním na ženskou, kdo ví. Každopádně doporučuju všem, co mají náladu odpočinout si u nějaké lechtivé pohádky.

Martina1988
06.11.2019 4 z 5

Príjemná oddychovka na večer, či pekné leto. Príbeh sa čítal ľahko, na dôvody prečo, čo a ako si síce musíte počkať, ale stojí to za to :)))

mirka2558
14.07.2019 5 z 5

oddychova pekná kniha ☺️????????????

alekis
04.10.2018 5 z 5

V kategorii Romantické čtení pro ženy jedna z perliček. Inteligentní psaní, vedlejší postavy a děje, prostředí atd. - zajímavé, reálné a příjemné na čtení. Hlavní postavy... no, božský superman a vzpurná, chytrá, šikovná, milá atd. atd. kráska - jinak by to asi ani nešlo :-). Spousta humorných situací, sladké erotično, všechno psáno čtivě a vtipně, co k tomu říct víc? Nebude to moje srdcovka, asi se už k této knížce nevrátím, protože je jich ještě tolik na čtení, ale pro pobavení, rozptýlení, pro úsměv na tváři, který zpříjemní každodenní domácí rutinu - romance jak dělaná. Prostě, trefa do černého! Bezva, doporučuju! :-)

jani.ruzicko
17.07.2018 5 z 5

Mě se to líbilo! =)

Líbilo se mi pošťuchování mezi postavami, milovala jsem, když Summer Colea pořádně utřela a on buď jen zíral nebo jí to vrátil ještě tvrději=D Příběh příjemně plynul, byl vzrušující a rozhodně nenudil. Já jsem se fakt bavila. A nakupování s papírovými sáčky na hlavách bylo nejlepší =D Rozhodně mohu doporučit. =)

Tenebien
02.04.2018 3 z 5

Četla jsem to už předloni, takže detaily už trošku vybledly, ale celkem jsem si knížku užila... Byla to taková oddechovka, u které se nemusí vůbec myslet. A možná je lepší nemyslet. :D
Trošku mě rušily ty stereotypy, které se tam vyskytly, ale i tak se to dalo. (čteno v originále)

-Sinéad-
08.03.2018 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím říct, že jsem spokojená. Kniha mě bavila a přečetla jsem ji za pár dní.

Evka3814
11.11.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení , oddychovka na večer 5*

keiko33
26.02.2017 4 z 5

Prijemna, no priemerna oddychovka. A prilis kratke kapitoly, boli dost rusive. Z toho vsetkeho sa mi azda najviac pacil vstah Coleho vstah s kohutom, pritom som sa nasmiala asi najviac.

LilliBell
05.02.2017 5 z 5

sú také knihy, kde nepreskočím ani jeden riadok, aby mi nič neuniklo.. a toto je jedna z nich... Skvelé a teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky, ktorej knihy sú tak nápadité, že ani malá časť nie je tematicky "otrepaná"

zfilmováno milostné romány erotika Hollywood herci

Alessandra Torre
americká, 1985