Hřešit je lidské

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh věkově nerovného páru – starší ženy a podstatně mladšího muže. Nejprve se zdá, že v jejich případě „láska hory přenáší“. Posléze se však tvrdá realita ukáže v plné nahotě. Autorka líčí postupnou erozi manželství Petra a Aničky až k hořkému konci…

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288649/big_hresit-je-lidske-iYf-288649.jpg 3.528
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Hřešit je lidské

klarkys
24. února

(+ SPOILER) Moc nerozumím zdejším “negativním” komentářům, mně se kniha moc líbila.
Příběh byl netradiční, smutný, plný zklamání, rodinných dramat, nevěry, ale i naděje a lidské dobroty.
Anička byla skvělá ženská a lepší konec si pro ni asi neumím představit.

110022
29.04.2019

I já se přidávám k slabšímu hodnocení. Příběh mě nebavil. Věkový rozdíl, který byl tady, mi nesedí ani v reálném životě. A je jedno, kdo z této dvojice to je.


JancaMia
14.12.2018

Vím že Řeháčková umí a kolikrát i "krásně" syrově .. nicméně tady mi to nějak nešlo pdo fousy i když zajímavý nápad ..

konicekbily
23.07.2018

Kniha ze života. Velký věkový rozdíl se mi nelíbí v ani případě, že muž je o mnoho starší než žena a pokud je tomu obráceně, přináší to také velké komplikace. A tento vztah nebývá trvalý. Knížka to dobře vystihuje.

alnahu
19.07.2018

Další čtivý příběh ze života, který začíná velkou láskou a končí hořkým koncem. Příběh mladičkého Petra ,který se zamiluje do o patnáct let starší Aničky ,samozřejmě nezůstane bez následků a mladí se i přes nevoli rodičů vezmou a odstěhují se do Ostravy nejdříve na ubytovnu a pak do havířské kolonie. O první miminko přijdou, ale začas se jim narodí dvojčátka a v té době se v Petrovi probudí nevybouřené mládí a začne pohlížet na Aničku jinýma očima -najednou mu připadá stará. Anička velmi dobře zapadla mezi obyvatele této kolonie , stala se z nich jedna velká rodina i ona nakonec zde najde pro sebe své štěstí . Kniha se mi líbila a dobře četla.

Ann98
15.03.2018

Knihu jsem původně kupovala mamce jako dárek, ale první, kdo si to přečetl, jsem byla já. Stále nevím, jaký postoj k této knize mám zaujmout. Téma knihy je super (příběh věkově nerovného manželství - mladšího muže a starší ženy), ale zbytek se podle mého zase tak nevydařil. Trošku zklamání.

Pavouček2
13.01.2016

Příběh fajn, ale bylo to takové nemastné, neslané, něco tomu chybělo..

1v8na
27.10.2014

tahle kniha mě vůbec nebavila - podle mého to byla nezáživná blbost.

1